Tuesday, March 5, 2013

Mis oli Marilyn Monroe salarelv?

"Mida ma voodis kannan? Chanel No 5, loomulikult!" Kõik, kes armastavad parfüümi Chanel No 5, teavad seda kuulsat lauset Marilyn Monroelt. Kuid... Mõni aeg tagasi selgus, et Marilynil oli parfüümide seas teisigi lemmikuid. Üks neist oli staari jaoks nii tähtis, et lõhna nime hoidis ta kiivalt enda teada.

Õigupoolest oli tegemist saladusega. 52 aastat pärast Marilyn Monroe surma, tuleb aina ilmsiks saladusi. Ilmneb, et näitlejatari lemmikparfüümi tootis firma Floris ja Marilyni eriline lemmik oli "Rose Geranium".

 
Aastal 1959 tellis Marilyn kuus pudelit
"Rose Geraniumi" tualettvett. Kuid mitte oma nime all - selleks kasutas Monroe oma erasekretäri Dorothy Blassi nime. Kuus lõhna saadeti Londoni Florise poest Beverly Hillsi hotelli "California", kus Monroe peatus filmi ‘Some Like It Hot’ võtete ajal.

Monroe kuulus parfüüm sisaldab muuhulgas roosi, geraaniumi, tsitronellat ja seedrit. Muide, ka Stellariumi küünlas leidub annus tsitronellat, mis on segatud sidrunheinaga :)


Stellarium loosib naistepäeval välja ühe popi lõhna, mida paljud põhjamaa naised armastavad - Versace "Bright Crystali". Kuidas võita? LOE SIIT.

SHARE:

No comments

Post a Comment

Blogger Template Created by pipdig