Saturday, March 30, 2013

Kohtume täna Bibabos!

Täna õhtul ootan sind klubis Bibabo, kus toimub pidu MADE BY Stellarium. Pidu algab kell 21.00 ja kuni keskööni on sissepääs tasuta. Esimese tunni aja jooksul on võimalik teha ka fotosid, hiljem tuleb fotoaparaat tuttu panna. Need on klubi reeglid ja palun reegleid austada.

Blogi ei ole kunagi ühe inimese töö, mind on õnnistatud imearmsate sõpradega, kes on aidanud Stellariumile hinge sisse puhuda ja anda talle näo. Seega on mul väga hea meel, et Stellariumi tiim - fotograaf Meisi Volt, meigikunstnik Meelika Tammeveski ja juuksur Maarika Heering Fashion Hairist on need, kes segavad täna Stellariumi kokteile ning pidutsevad koos minu ja sinuga. Ma ise valin täna muusikat, kuid mul on kiusatus samuti Stellariumi kokteili segamine selgeks saada - niisiis me kohtume kas DJ puldi või baarileti taga. Minul on juba kleidike välja valitud. Kas ka sinul?


Stellarium on tuntud kui väga helde blogi, mis jagab igal nädalal oma lugejatele kingitusi. MADE BY Stellariumi peol saab toimuma tõeline kingisadu - Madara jagab külalistele ära ei rohkem ega vähe kui 150 kingikotti, kus on sees nende uusimad üllatused. 

 
Samuti on Avon ja Nurme Seep on pannud välja auhindu, mida õhtu jooksul ära jagame. Lisaks on sul võimalik tutvuda selliste oivaliste lõhnadega nagu Escada "Cherry In The Air", Bruno Banani "Dangerous Woman" ja Salvatore Ferragamo "Signorina". Meestele tutvustame uut Hugo Bossi lõhna "Red". Suur aitäh kõigile sponsoritele, kes kaasa tulid ja on olnud nii toetavad!

Klubisse pääseb alates 18ndast eluaastast. Pidu, selle ettevalmistusi ja kulgu saad alates kella seitsmest õhtul jälgida ka Stellariumi Instagramist, mille leiad SIIT. Kui sa oled noorem kui 18 või sul pole aega, tahtmist või tuju peost osa võtta, siis ela meie üritusele kaasa läbi Instagrami ja kolmele agaramale kommenteerijale loosin juba homme välja Madara toodetega kotid. Ilusat laupäeva kõigile!

SHARE:

Wednesday, March 27, 2013

Võida laud Stellariumi peole ja Bibabo kuldkaardid!

Juba sel laupäeval toimub Tallinnas asuvas klubis Bibabo suur pidu - Made By Stellarium, kus mina mängin sulle muusikat ja segan kokteile. Lisaks on baaris ametis ka Stellariumile kõik meigid teinud Meelika Tammeveski, fotograaf Meisi Volt ja Fashion Hairi juuksur Maarika Heering. Peol pakume Stellariumi nimelist kokteili ja jagame ära üle SAJA kingikoti kosmeetikaga! Lisaks loosin välja hulgaliselt auhindu juba enne pidu.
 
Loosi läheb hubane boks Bibabos, kus on tore laud kaheksale - ehk üks võitja saab võtta kaasa oma seitse sõpra. Hea tuju garanterib 1,5 liitrine Valdo Prosecco Extra Dry DOC.
 
Teine auhind on samuti väga magus - loosi läheb kolm klubi Bibabo kuldkaarti, millest igale kaardile on laetud 20 eurone krediit, mida saad baaris kulutada. See kuldkaart jääb sulle ka siis, kui Stellariumi pidu on ammu unustatud - sina võid aga Bibabos mõnusalt edasi käia. Bibabo kaardiomanikul on mitmeid privileege, millest üks on alati tasuta sissepääs koos kaaslasega. Kas pole vahva?

 
Kuidas võita?

Sa pead olema Facebookis Stellariumi sõber. Kasuks tuleb, kui oled Stellariumi follower. Vajuta paremal Join This Site.
  
Stellariumi Facebooki lehega saad liituda SIIN

Jaga seda linki enda facebookis/twitteris/blogis. Kirjuta Stellariumi Facebooki selle loo alla, millist artisti sooviksid peol kuulata.helepanu! Mängus osalevad vaid need, kes linki kindlasti sheerivad. Võitjad loosime välja 29.märtsi hommikul. Pidu leiab aset 30. märtsil.

Kellel ei vea Facebookis, võib vedada Instagramis. Ühe kolmest kuldkaardist loosin välja Instagrami loosisStellariumi Instagramiga saad liituda SIIN ja sind ootab ees juba foto, mille all kommentaariumis saad anda märku, et soovid loosis kaasa lüüa.

Õige pea informeerin sind ka sellest, millist kuuma ja cooli kosmeetikat peol ära jagame! 
SHARE:
Blogger Template Created by pipdig