Saturday, December 8, 2012

Oh, Pi-Ret Jewelery...

Pole mingi saladus, et minu suureks nõrkuseks on juveelid. Ükskõik kui lihtne on kostüüm, kleit või ülikond, siis mulle meeldib kõrvas kanda alati midagi, mis on pisut pidulikum.

Leidsin Facebookis ühe uue lehekülje, kus on ülimalt graatsilise stiiliga kõrvarõngad. Olen veendunud, et kui need mu ehtekarbis pikutaks, siis öösel, täiskuu ajal hiiliksid nad salaja välja ja muutuksid baleriinideks. Täpselt sellisteks, keda Degas maalis. Kaubamärk on Pi-Ret Jewelery ja ma loodan absoluutse tagamõttega, et minu postitust loeb ka jõulumees ja tal on helde meel. Kui sul endal tekkis huvi, siis kiika lehekülge SIIT. Seal on veel ühed kõrvarõngad postituse all "We are in a festive mood!" ja ma ei teagi, kumba paari jõuluvanalt tellida. Või saadan ma ühe kirja päkapikule ja teise jõuluvanale? Mida sina teeksid?

SHARE:

Friday, December 7, 2012

Selverti kullahoolitsus: tunne end Kleopatrana!

Naise hoolitsetud välimus on tema visiitkaart. Kes ei tahaks enne jõulu- ja uue aasta pidusid näha kaunis välja? Ja milline naine ei armastaks kulda? Ma olin enam kui elevil, kui Meriton Spa hotell kutsus mind Selverti hoolitsust testima. Seda eriti veel seepärast, et minu selle aasta üks paremaid avastusi on Selverti C-vitamiini seerum. 

 Kullahoolitsus on üks erilisemaid, mida olen proovinud ja ma tundsin end tõelise Kleopatrana. Hoolitsus kestab poolteist tundi ja esimesed mõnu impulsid haaravad mind hetkel, mil kosmeetik Annika avab kuldse karbi, kus on erinevad kulda sisaldavad lehekesed, ampullid ja topsikud.

 
Esimese etapina kooritakse nägu ja kaela teemantolmuga. Pärast koorimist pannakse nahale kullalehed ja nendest tulenev kullatolm masseritakse nahka kulda sisaldava seerumiga. Järgneb 20 minutit kullamaski, samal ajal kui kosmeetik masseerib käsi. Lõpuks kreemitatakse 24 karaadise kullaga nii nägu kui kael. Kullakreemi jääb tavaliselt veel ja üle ja see antakse kaasa. Minul jagus kreemi veel terveks nädalaks.

Kosmeetik Annika rääkis, et tegu on efektihoolitsusega, mida soovitatakse teha näiteks hommikul või päev enne tähtsat sündmust. Kullal on märkimisväärne nahka pinguldav ja noorendav mõju, sest olles üks kergemaid metalle, tungib see hõlpsasti sügavale nahka ja mõjutab nii rakke ning nende uuenemist. Oma kogemusele tuginedes võin öelda, et efekt kestab veel nädala - nahk on siledamast siledam. Kuld leevendab tõhusalt ka põletikke ja loob nahale ühtlase jume. Kullahoolduse tulemusel on nahk toidetud, niisutatud ja särav.

Muide, Egiptuse valitsejanna Kleopatra pani igal öösel enda näole õhukesest kullast maski. Niisiis oli mul võimalus tunda end Kleopatrana. Seda võimalust pakun ma ka sulle järgmisel nädalal algavas giveaway`s, sest üks selline hooldus on mul koostöös Meriton SPA-ga ka välja loosimiseks.  Põhjus tulla mulle blogisse jälle külla!

VAATA LISAKS: Selverti C-vitamiini seerum - aasta parim leid
SHARE:

Tuesday, December 4, 2012

TOP 5: Aasta lemmikud Max Factorilt ja suur loos

Detsember toob Stellariumis kaasa mitmete erinevate kaubamärkide Aastalõpu Topi. Minu esimesed palavalt armastatud tooted tulevad Max Factorilt. Siin on õige mitu kosmeetikumi, mida soovitan sul endale, oma emakesele või hoopis sõbrannale kingikotti pista. Eriti hea uudis on aga see, et üllatusena lähevad loosi kõik minu poolt välja toodud lemmikud, mida sa siit nimekirjast leiad.

1. MaxFactor Translucent puuder 

Aasta alguses ütlesin oma kivipuudrile adjöö ja soetasin endale tolmpuudri Translucent. Mulle olid mitmed kosmeetikud soovitanud tolmpuudrit ja põhjusega. Kompaktpuudriga võrreldes jääb tolmpuuder nahal võrratult kerge ja see jaotub palju ühtlasemalt. Viga võib olla ka kandjas ehk minus, kuid kompaktpuuder jäi mulle liiga raskeks. Üks minu soovitusi neile, kes pole veel tolmpuudriga tutvust teinud, on võtta ette retk mõnda ilupoodi ja soetada endale tolmpuudri näol üks uustulnuk. Varuge kindlasti aega ja õppige tolmpuudrit peale kandma. See kõik on aega väärt, kuid ei nõua erilist vaeva. 

2.  Max Factori Facefinity All Day Flawless 3-in-1 jumestuskreem

Minu jaoks käivad jumestuskreem ja kerge puuder enamasti käsikäes. Ilmselt seepärast saavad minu nahal omavahel väga hästi läbi nii Max Factori Facefinity jumestuskreem kui ka Translunsent puuder. Teine koht minu edetabelis läheb Facefinity All Day Flawless jumestuskreemile, mis tuli välja sellel aastal ja hakkas mulle kohe meeldima. See annab portselanjume ja on ometi piisavalt kerge, kuid samas piisava katvusega. Tegemist on ühtlasi Max Factori esimese 3-ühes tootega: Facefinity All Day Flawless 3-in-1 jumestuskreem koondab ühte pudelisse kolm professionaalset meigivahendit – püsiva ja katva aluskreemi, SPF 20 päikesekaitsefaktoriga jumestuskreemi ja korrigeeriva peitekreemi. Mati jume kindlustab minu jaoks siiski kerge puuder.    
 


3. MaxFactori Colour Elixier huulepulgad  

Juba mõnda aega on üks minu igapäevaseid lemmikuid MaxFactori Colour Elixier sarja roosakas huulepulk "English Rose". Leidub veel teinegi - pühadeks hästi sobiv punane huulepulk "Ruby Tuesday". Olen neid arvustanud postituses: Max Factori väikesed imed.


4. Max Factori minilakid

Neljanda koha kindlustavad minilakid. Nendel on palju eeliseid - näiteks on minilakki hea reisile kaasa võtta ja see ei jõua enne otsa saamist ära kuivada. Max Factori lakid seisavad küüntel julgelt viis-kuus päeva. Kuid eeldusel, et ma olen kasutanud aluslakki ja pealislakki. Sel suvel oli üks minu meelistoonidest Juicy Plum, mille kohta saad rohkem lugeda SIIT

5. Clump Defy ripsmetušš

Clump Defy on Max Factori uusim ripsmetušš, mille kõver tušihari ei lase tušitükkidel tekkida. Clump Defy kohta kirjutatakse, et see annab kuni 200% volüümi, kuid kui kristalselt aus olla, siis enamik Max Factori pikendavaid ja tihendavaid ripsmetušše on väga head. Volüümi tuleb nii nagu oleks nupu põhja keeranud. Tõsi, mul endal on tihedad ripsmed ja seega ripsmetušid armastavad mind. Ja mina neid! Clump Defy garanteerib ilma tušitükkideta ripsmed ja sobib neile, kes otsivad vaheldust. Mulle igatahes meeldib minu kosmeetikakotist välja piiluv roosakas-lilla korpusega tušš.Kõik siinsed ilulemmikud lähevad juba järgmisel esmaspäeval loosi. Sinul on võimalus võita nendest viiest üks toode. Kuidas võita? Sa pead olema Facebookis nii MaxFactor EE fännilehe kui ka Stellariumi sõber. Kasuks tuleb, kui oled Stellariumi follower.
  
MaxFactor EE fännilehega saad liituda SIIN
Stellariumi Facebooki lehega saad liituda SIIN

Jaga seda linki enda facebookis/twitteris/blogis. Kirjuta Stellariumi Facebooki selle loo alla, millist MaxFactori toodet nendest viiest soovid võita. Tähelepanu! Mängus osalevad vaid need, kes linki kindlasti sheerivad. 

 Kellel ei vea Facebookis, võib vedada Instagramis. Üks TOP 5 toodetest läheb loosi kõigi nende vahel, kes liituvad või on juba liitunud Stellariumi Instagramiga SIIN.

SHARE:

Monday, December 3, 2012

Kolm kaadrit: Paula ja palju kingitusi

Uuel nädalal võistleb Stellariumi kingisadu Eesti lumesajuga. Kes on kangem, seda saame veel näha! Lisaks advendiaja heldele kingisajule on märksõnadeks Dr. Hauschka võlur, Selverti kullahoolitsus ja Christian Diori peomeik.

Sa pole kindlasti unustanud, et täna õhtul loosib Stellarium välja The Body Shopi lõhnad (LOE SIIT) ja JOIK lõhnaküünla (kiika SIIT). Algaval nädalal stardib uus giveaway, mis on sel korral hoopis teistsugune ja millest ma olen tohutus elevuses. Ning mis põhiline! Paula tuleb tagasi ja tal on häid uudiseid. Seniks kolm kaadrit.
SHARE:

Sunday, December 2, 2012

Kuidas küünalt õigesti põletada?

Advendiajal on mu kodu küünaldega kaunistatud. Minu jaoks on au sees erinevad lõhnaküünlad, kuid ma ei ütle ära erinevatest mustritega küünaldest. Kuid kuidas küünalt õigesti põletada ja miks see on oluline?

Läbi oma blogi olen saanud selgeks, et see mis on ühele iseenesest mõistetav, ei pruugi teisele olla. Kui sa tead küünalde põletamisest kõike, siis võid rahus postituse lugemata jätta. Ma sain kasulikku infot JOIK-i küünalde loojatelt ja jagan seda ka sinuga. 

Esimesel põletamiskorral on oluline küünalt põletada järjest vähemalt niikaua, kuni küünla pind on täies ulatuses ühtlaselt kaetud sulavaha kihiga. See kindlustab, et küünal põleb ühtlaselt klaasi puhtaks jättes ega moodusta küünlatahi ümber tunnelit, kuhu taht ära võib uppuda.


Soovitav on küünalt järjest põletada mitte rohkem kui 3-4 tundi. Kauem põletamisel võib küünlatahi otsa tekkida nn. seenetaoline moodustis – märk sellest, et küünlatahti tuleks lühendada, sest leek võib muutuda liiga suureks. Liiga suur leek muutub ebakindlaks ja võib hakata suitsu eraldama, mis muudab küünlaklaasi mustaks. Kui see siiski peaks juhtuma, siis saab klaasi hõlpsasti puhastada niiske lapiga.

Küünla kustutamiseks vajuta küünlataht näiteks hambatikuga sulavaha sisse ja painuta seejärel uuesti püsti, jälgides, et taht jääks küünla keskele. Selliselt talitades ei teki küünla kustutamisel suitsu ja tahma, mis nn. "puhumismeetodi" puhul on tavaline. Enne järgmist põletamist lõika küünlataht kindlasti umbes poole sentimeetri pikkuseks. Pikema tahi korral on oht, et leek muutub liiga suureks ja hakkab väreledes suitsema. Jälgi, et põlenud tahi tükke ei pudeneks küünlavaha sisse.

Aseta küünal põledes kuumakindlale alusele ning olge ettevaatlik põleva küünla liigutamisel – küünlaanum võib olla kuum. 

Stellarium loosib alanud pühade puhul juba homme välja imelise JOIK lõhnaküünla. Loe selle kohta SIIT.
SHARE:

Esimese advendi loos: võida JOIK lõhnaküünal

Ilusat esimest adventi kõigile Stellariumi sõpradele! Selleks pidulikuks puhuks on mul sulle ära jagada üks jõulukuusse hästi sobiv JOIK lõhnaküünal. 

JOIK lõhnaküünlad on tõeliselt luksuslikud. Need on valmistatud käsitööna väikestes partiides loodussõbralikust sojavahast, parimatest aroomõlidest ja valatud soliidsesse klaasi, mis kaunistab igat interjööri. Kes on kord oma kodus JOIK küünla süüdanud, see teeb seda ikka ja jälle. Esimese advendi puhul on mul ühele õnnelikule hea võimalus jagada ära hõrgutav segu vürtsikast kaneelist, kreemjast vaniljest, magusast karamellist ja värskest aromaatsest kohvist - ehk kaneelikohvi küünal. See isuäratav foto pärineb aga JOIK-i tagatoast.

Kuidas võita? 

Sa pead olema nii Stellariumi sõber kui ka JOIK-i fänn.

Stellariumi Facebookiga saad liituda SIIN
JOIK küünlad ja spa fännilehe leiad SIIT

 Jaga seda linki enda facebookis/twitteris/blogis. Kirjuta Stellariumi Facebooki selle loo alla, milliseid JOIK-i tooteid sa armastad ja esmaspäeva õhtul loosime ühele õnnelikule välja kaneelikohvi küünla. Tähelepanu! Mängus osalevad vaid need, kes linki kindlasti sheerivad.


SHARE:
Blogger Template Created by pipdig