Saturday, March 23, 2013

See pole Pippa! See pole Kate!

Lugesin mõni aeg tagasi uudist, kuidas Cambridge`i hertsoginna Catherine`iga äravahetamiseni sarnane naine tuli Inglismaal töölt ära, sest sai uue ameti - ta astub nüüd erinevates show`des üles hoopis hertsoginnat mängides ja teenib nii mõistagi hoopis rohkem. 

Veel parem, kui modell meenutab pisut Kate`i ja veidike tema õde, Pippa Middletoni. Üks Pippa ja Kate`i sarnane preili poseeris äsja keset kübaraid, mis tulid Austraalias müüki. Nimelt on Cambridge`i hertsoginna, rahvasuus lihtsalt Kate kandnud pisikesed kübarad taas nii populaarseks, et nende järgi on suur nõudlus. Noored naised soovivad Kate`iga sarnaneda - nii riided, kingad, aksessuaarid kui ka kübarad, mida Kate kannab, muutuvad vaid hetkega hitiks. Sellel pildil poseerib aga Adelaide Hattersi modell, kes meenutab korraga mõlemat kuulsat õde. Kaks kärbest ühe hoobiga?


Mis on sinu suhe kübaratega? Kas sul on kübarakarbis mõni kübar kevadet ootamas? Või eelistad sa suvel kübaraid?
SHARE:

Öös on asju - 30. märts toimub Stellariumi pidu!

Mul on suur sõõm rõõmu, kingitusi ja kihisevat sinuga jagada! 30.märtsil toimub Tallinnas, ööklubis Bibabo pidu nimega Made By Stellarium. Mina olen kohal, tervitan külalisi ja mängin pisut muusikat. Stellariumi fotograaf Meisi Volt ja meigikunstnik Meelika Tammeveski segavad baaris jooke ja ainult sel õhtul saab juua Stellariumi nimelist kokteili! Ma kavatsen õhtu jooksul ka ise kokteile raputada ning üllatusi jagub veel ja veel...

Kuna Stellarium jagab sageli kingitusi, siis ka sel õhtul ei saa me ilma helde kingisajuta! Jagame ära uusimaid kosmeetikatooteid ja parimatele lugejatele loosime eriti priskeid kingikotte. 


Millise kaubamärgi kosmeetikat sel õhtul ära jagame? Sellest kirjutan sulle juba järgnevatel päevadel ja lisaks saad peo ettevalmistusi jälgida Stellariumi Instagramist, mille leiad SIIT.


Käisin sel nädalal Bibabos ja see koht on täpselt selline, kus Stellarium võiks peo korraldada - siin on midagi Twin Peaksilikku (mis oli kunagi minu lemmiksari teles), salapärast ja stiilset. Punane samet ja mõnusad pehmed vaibad meeldivad kindlasti igale külalisele.  

 
 Juba õige pea algab suur loos - nimelt saab üks õnnelik võtta kaasa oma seitse sõpra ning tulla tasuta pidutsema. Loosi võitjat ootab privaatne laud ja suur pudel kihisevat jooki ning loomulikult kuumad kingikotid kosmeetikaga. 

Kes tahab Stellariumi küünalt nuusutada, siis sel õhtul põlevad laudadel Stellariumi ja Nurme Seebi koostöös valminud kollased kevadest inspireeritud küünlad. Klubi Bibabo asub Tallinnas aadressil Vabaduse väljak 10 ja on avatud reedeti ning laupäeviti alates kell 23.00. Stellariumi pidu toimub järgmisel laupäeval! Kas sina tuled? Anna endast juba aegsasti ka Stellariumi blogi kommentaariumis märku, sest mul on ära jagada pääsmeid järgmise laupäeva kõige stiilsemale peole ja lisaks ka paar personaalset kuldkaarti!

SHARE:

Wednesday, March 20, 2013

Soeta kevade alguse puhul Stellariumi küünal 20% odavamalt!

Täna algas kevad. Ja kuigi linnukesed veel akna taga ei laula ning väljas tervitavad meid külmakraadid ning rõske tuul, siis on palju erinevaid viise, kuidas kevad endale tuppa meelitada. Stellarium koostöös Nurme Seebiga pakub selleks puhuks meie sidrunheina ja tsitronella küünalt, millele annab ilusa kollase värvi porgandiõli. Kevade alguse puhul pakume sulle küünalt Nurme Seebi e-poest 20% odavamalt.

Pimedatel õhtutel on väga mõnus, kui aknal, laual või vannitoas põleb üks kollane küünal, mis jutustab sulle sellest, et varsti on käes suvi ja sa saad paljajalu murul jalutada, päikest võtta ning kübarat kanda.Hiljuti tuli uudis, et Nurme Seebi populaarseim toode on Stellariumi küünal, mida osteti läinud nädalal kõige rohkem. Kevade alguse puhul on mul aga suur rõõm oma blogi armastatele lugejatele anda võimalus soetada küünal endale vaid 6 euroga. Küünal maksab muidu 7.50.

Kui sa soovid endale kevade alguse puhul küünla soetada, siis sisesta Nurme Seebi leheküljel, mille leiad SIIT, sooduskood: Stellariumi Kevad ja seejärel vajutada "Arvuta über" nupule. Ainult siis arvutab e-pood soodustuse maha. Kas pole tore võimalus? Stellariumi küünalt saab soodustusega osta kuni laupäevani. Ilusat kevadet sulle!

SHARE:

Tuesday, March 19, 2013

GIVEAWAY: Võida Maxeylash ja pikad ripsmed!

Nagu traditsiooniks saanud, toob uus nädal Stellariumis uue mängu. Ma loosin enamasti välja tooteid, mida olen ise testinud ja julgen sullegi soovitada.

Täna läheb loosi Maxeylash, mis lubab juba ühe kuuga pikemaid, tihedamaid ja tumedamaid ripsmeid. Tegemist on ripsmekasvu soodustava seerumiga, mis toidab ripsmeid. Ma sain eelmisel aastal Buduaari Ilulemmikute kingikotist endale ühe Maxeylashi ja see võitis kohe minu südame. Kasutasin seda paar kuud igal õhtul ja see paneb ripsmed tõesti kasvama. Sel aastal olin Buduaari Ilulemmikute žüriis juba liige ja mul oli rõõm Maxeylashile täispunktid anda. Veel suurem rõõm on mul loosida kolmele õnnelikule välja 69 eurot maksev Maxeylash.  Väärib märkimist, et Maxeylash on valmistatud naturaalsete jahutava ja rahustava toimega vedelike baasil ning ei sisalda sünteetilisi värv- ja lõhnaaineid ega parabeene. Ühest tootest jätkub seerumit 4-5 kuuks. 

Kuidas võita?

Sa pead olema Facebookis nii Stellariumi sõber ja Maxeylashi fänn. Kasuks tuleb, kui oled Stellariumi follower.
  
Stellariumi Facebooki lehega saad liituda SIIN
Maxeylashi Facebooki lehe leiad SIIT.

Jaga seda linki enda facebookis/twitteris/blogis. Kirjuta Stellariumi Facebooki selle loo alla, mis on sinu meelest parim ripsmetušš maailmas. Tähelepanu! Mängus osalevad vaid need, kes linki kindlasti sheerivad. Maxeylashid loosime välja järgmisel esmaspäeval.

Kellel ei vea Facebookis, võib vedada Instagramis. Ühe kolmest Maxeylashist loosin välja Instagrami loosisStellariumi Instagramiga saad liituda SIIN ja sind ootab ees juba foto, mille all kommentaariumis saad anda märku, et soovid loosis kaasa lüüa.
SHARE:
Blogger Template Created by pipdig