Saturday, April 14, 2012

Helge hommik Miia-Milla-Mandas

Täna oli küll selline hommik, et kui silmad lahti tegin, siis midagi head aknast välja vaadates vastu ei vaadanud. Rõske ilm irvitas ja peagi oli uduvihm platsis. Ja mina kraamisin hiljuti pööningult suvekübara välja... 

No meil oli juba eile perega plaan paigas, et täna lähme Miia-Milla-Manda muuseumi (L. Koidula 21C, Tallinn). Kuna lubasin kirjutada oma blogis kõigest, mis on ilus, siis Miia-Milla-Manda on ikka eriti ilus tüdruk, kellele laupäeva hommikul külla minna.

Seal oli täna tore perepäev, kus lapsed meisterdasid muusikainstrumente ja täiskasvanud kuulasid loengut loovusest. Kes on Miia-Milla-Mandas käinud, see tahab tagasi minna. Kes veel käinud pole, minge kindlasti! Nüüd olete lahkesti palutud minu galeriid uurima-puurima. 


SHARE:

Friday, April 13, 2012

Kostüümidraama YSL`i moodi

“Would you like to be called Belle de Jour? … Since you only come in the afternoons.” (Belle de Jour)

Paar kuud tagasi vaatasin Luis Buñueli filmi "Belle de Jour". Catherine Deneueve mängib filmis koduperenaist Séverine`i, kes pole suuteline oma mehega intiimset lähedust nautima. Oma seksuaalsuse leidmiseks asub naine tööle bordelli.Catherine Deneuve kannab filmis Yves Saint Laurent`i loodud oivalisi kostüüme. Nimelt oli Catherine Deneuve toona Yves Saint Laurent`i muusa ja selles 1967.aasta filmis näeme stiilipuhtaid rõivaid nõrkemiseni. Heitke pilk Deneuve`i punasele kostüümile! Vaadake tema pruuni nahkmantlit. Või seda valge kraega musta kleiti! Kiigake neid kingi! Ja kübarat ...


Catherine Deneuve`i külm jume, ilmekad silmad ja perfektsed soengud ... Ma ei tea filmi, kuhu see jahe iludus paremini sobiks. Laske silmadel minu galeriis puhata!

SHARE:

Thursday, April 12, 2012

Davinesi tulised tooted

Mul on tuline kiire tutvustada teile Davinesi "Energizing" tooteid. Kiire seepärast, et osad tooted sellest sarjast on müügil poole hinnaga ja samasuguseid enam asemele ei tule. Davinesi "Energizing" sari on teinud läbi uuenduskuuri. 

Olen vahelduva eduga kasutanud seda kuulsat kolmikut kaheksa aastat. Energizing šampoon,  ampullid ja geel ergutavad peanaha vereringet ning panevad juuksed kiiremini kasvama ja karva läikima.

Tean tuttavate kogemusest, et see on suureks abiks ka siis, kui juuksed peast välja langevad. Kuu aega aktiivset kasutamist ja kõik on korras.Ma ise kasutasin seda šampooni hästi aktiivselt ajal, kui ootasin beebit ja hiljem, kui last rinnaga toitsin. Juuste väljalangemine oli minu jaoks seega täiesti võõras teema. Tõsi, lisaks šampoonile kasutasin ka geeli ja ampulle - puhast lust!

Kellel pole tahtmist kolme toodet osta, siis ka šampoon ja ampullid teevad oma töö hästi ära, aga kui soovid kiiremat tulemust, siis need kolm toodet mõjuvad.    

Käisin täna Tallinnas, Tradehouses (Narva mnt. 13, PRO Kapitali hoone), kus Davinesi ampullid on poole hinnaga müügil. Kui varem maksid 40 euro kanti, siis nüüd saab ca 21 euroga kätte. Põhjus on selles, et Davines on muutnud sisu paremaks ja vanad tooted müüakse poolmuidu maha. Kellel huvi tekkis, siis soovitan soojalt just praegu osta.

Kas uus ja täiustatud on alati parim?

Nüüd "Energizer Shampoo" uuenduskuuri juurde. Mõni aeg tagasi muutus pudel ja sisu. Varem oli sellel valge pudel ja kork jäi kenasti pudeli külge. Nüüd on šampoon tumedas pudelis, kust tuleb kork maha kruvida. Uus pakend plusse ei saa. Vana oli parem.


Ja uus sisu ... Kuuldavasti ei sisalda šampoon enam sulfiide. Aga esmapilgul tundub, et "Energizing" šampoon pole enam sugugi nii hea. Esiteks on see 14 eurot maksev šampoon paksem ja seda kulub rohkem. Teiseks ei pane see peanahka enam nii hästi õhetama. 

Kuid pärast kahekuulist kasutamist võin kinnitada, et toode on endiselt sama tõhus - juuksed kasvavad kiiresti ja mina näen oma juuksurit seega rohkem :) Mul endal on kena tava paar korda aastas juustele väike energiasüst anda.  Muide, ma pole vahel kindel, kas mu juuksed seda vajavad. Pigem meeldib mulle lihtsalt vannitoas juustega mässata.Lisaks on Davinesil ka geel, mille üles pildistasin. Geeli kulub väga vähe - tilgake sõrmedele ja siis peanahale hõõruda. Kork oli sellel tootel ideaalne, kuid ka see muutub.

Ma pole kindel, kas uus ja täiustatud on alati parim ... Aga ma jätkan juuksehooldustoodete džunglis ekslemist ja annan oma rännakutest teilegi teada. Seniks hoidke oma saba kohev!

SHARE:

Viie minuti soeng

Käisin FashionHairi Ilusalongis ja mida kõike ma seal ei näinud? Nimelt on kuskil üks geenius mõelnud välja ülilihtsa lahenduse, kuidas juuksed viie minutiga soengusse saada.

Kõik algas sellest, et ma ostsin endale taas Kerastase`i juuksemaski ja samalt firmalt veel üht-teist ning lõpuks sain preemiaks selle nahast paela, mida peaksin ka ühel päeval ideaalis ise oskama pähe panna. No vara veel... Vara veel.

Aga siin on pikk pildirida, kus on näha, kuidas kiirsoeng valmib. Kel nüüd huvi tekkis, siis FashionHairis on sõbralik pere, kes kindlasti on valmis teid vastu võtma ja juba enne hommikusööki kõigile kümnele kõige võimatumale küsimusele vastuseid andma. Nad asuvad Tallinnas, Viru Väljak 2 ja neil on vastused varrukast võtta.


Aitäh Martinile, kes fotosid klõpsis. Tänan ka Maarikat ja Kaisat! Keda juukseteemad huvitavad, võiks kindlasti kiigata lugu: Vallatud kurvid mu peas

Siin saab soengut otsevaates näha, kuigi ma usun, et sellel pildil on pilgupüüdja pigem üks pisikene preili. VAATA KA FashonHairi giveawayd, kus Sul on võimalus võita Kerastase`i juuksehooldus. Giveaway lõppeb 28. mail.
SHARE:

Wednesday, April 11, 2012

Kolm graatsiat Bastionist

Öelge tere kolmele graatsiale. Kohtusin nendega Bastioni moemajas. Kas nad pole kaunid? Nimelt alustan õige pea Stellariumis Eesti moemajade köögipoole tutvustamist - keda see maailm ei köidaks! 

Sel nädalal avanes mul harukordne võimalus kiigata Eesti vanima moemaja Bastioni südamesse ja juba nädalavahetusel on oodata suurt galeriid ning muhedat juttu. 

Kolm fotot panen üles juba täna. Viimasel pildil poseerib proua Tigu, kes osutus hirmus kärsituks ja soovis end kohe kõigile tutvustada. Niisiis - saage tuttavaks!
PS. Nüüd leiad Stellariumi ka Facebookist ja uuri lähemalt minu esimest giweawaid.
SHARE:

Tuesday, April 10, 2012

Some people dream of having a big swimming pool - with me, it`s closets!


"Some people dream of having a big swimming pool - with me, it`s closets." (Audrey Hepburn) Let`s find out, what were the basics one of my favourite style icon was wearing.
 The Little Black Dress - Where would we be without the little black dress?A Sleeveless Sheath Dress - Classic, classic, classic. Made for showing off tanned legs. Not too much above the knees though. In the winter, add sheer stockings and a cashmere cardigan draped around your shoulders.

The White Shirt - 100% cotton or pure silk, it can be long-sleeved, short-sleeved, cropped, oversized, tied at the waist. NO epaulets, embroidery, gold buttons, or fancy stuff - you`re not in the military. Unwrinkled is best.


A Jazzy Suit - We`re talking a jacket and skirt here. It needn`t be a Paris original. Just make sure it`s a nubby material, sized to within an inch of your life, and nipped at the waist. If your mother`s got a thirty-five-year-old version from her glory days (you know the details: lined in cool silk, covered buttons, a delicate hidden chain to weight the bottom of the jacket), NAB IT.

Capri Pants - A bit of whimsy during the summer months. In the fall and winter, put them aside in favor of lean trousers fitted to your instep.SHARE:

Sunday, April 8, 2012

Muinasjutuline munamaailm

Tänasel pühal riputasin kaela muna, mille loomisel on saadud inspiratsiooni kuulsast Fabergé loomingust. Ostsin selle endale kuskil kümme aastat tagasi Tallinnast, Kullassepa tänavalt. Mind hakkas aastaid tagasi Fabergé imeline maailm köitma ja teeb seda tänini. 

Hoolimata sellest, et see muna on väga eriline, olen seda harva kandnud. Rohkem sobib ta pika keti otsa, kuid millegipärast on ta jäänud peamiselt ehetekarpi ehteks.


Jagan natuke seda muinasjutulist munamaailma ka teiega. Nimelt algas Venemaa kullassepa Fabergé munade võidukäik 1885. aastal, kui keisrinna Maria Fjodorovna sai keiser Aleksander III-lt lihavõttekingituseks juveelikunsti tõelise meistriteose – lihavõttemuna, mille sees oli omakorda väike kana. Muna ja kana olid valmistatud emailist, kullast ja ehitud ehtsate vääriskividega. Kana silmadena särasid rubiinid ja kanakest ümbritses rubiinide ja teemantidega kaetud miniatuurne kroon.

Keisripaar oli sellest imemunast sedavõrd vaimustatud, et nüüdsest tellis keiser igal aastal Fabergélt keisrinnale kingituseks lihavõttemuna. Sama kommet jätkas ka Aleksander III poeg keiser Nikolai II, kinkides igal kevadel (aastail 1895–1916) kaks ainulaadset kunstiteost, Fabergé töökojas valmistatud lihavõttemuna: ühe oma abikaasale keisrinna Aleksandra Fjodorovnale ja teise oma emale Maria Fjodorovnale.
Väidetavalt valmistati Fabergé töökojas 50 keiserlikku lihavõttemuna, lisaks kümmekond teistele ülijõukatele tellijatele. Fabergé valmistas mune ka Kreeka kuningale Georgios I-le.


Kuigi iga muna on unikaat, peetakse kalleimaks Nikolai II poolt abikaasale keisrinna Aleksandra Fjodorovnale kingitud „Kroonimismuna”, mis paljastas avamisel miniatuurse tõlla, millega Saksa printsess, tulevane Vene keisrinna, Moskvasse sisse sõitis. 


Internetis ringi uidates sattusin kahe meeleoluka käekoti peale, mis on samuti Fabergé töödest inspireeritud. Mulle isiklikult meeldib see kõige viimane pilt. Kes sellist käekotti siis ei ihkaks?

PS. Kui sulle ehted, kulinad ja vidinad meeldivad, kiika ka seda postitust: Jackie and the Jewel JunkieStellariumi saad ka Facebookis jälgida. Tee seda SIIT.
SHARE:
Blogger Template Created by pipdig