Wednesday, April 18, 2012

Tühja sest Mõrvast...

Filmikostüümid, soengud ja interjöörid on mind läbi aegade kõige rohkem inspireerinud. Iga üks, kes austab belgalsest eradetektiivi Hercule Poiroti, teab otsida oivalisi kostüüme just sellest pikka aega teles jooksnud sarjast "Poirot".

Mul on seal palju lemmikuid, aga paar päeva tagasi sai vaadatud jälle filmi "Mõrv Niilusel" ja jagan teiega fotosid, kus on peakangelast mängib näitleja Emily Blunt. Ta kehastab rikast pärijat Linnet Ridgeway`d, kes ootuspäraselt mõrvatakse.  


Aga tühja sest mõrvast (see on ju ainult filmis ...), sest enne kui Linnet Ridgeway parimatele jahimaadele saadetakse, jõuab ta kanda stiilseid soenguid ja kleite. Ning sinna juurde ehteid. Pea igal fotol on tal kaelas pärlikee.


Samuti pakuvad Emily Blunt ja tema rivaal Jacqueline silmailu oma kübaratega. Kui pilk tapaks...Kogu loo lahendab muidugi Hercule Poirot, kelle ülikondi ja aksessuaare ma olen alati imetlenud. Muide, Emily Blunt on selles filmis saatuslik blondiin, aga rohkem teame teda tarmuka brünetina. Paljud on kindlasti näinud teda linateoses "Saatan kannab Pradat".

  
Filmist "Mõrv Niilusel" leidsin magusa muusikapala, mida olen liiga palju kuulanud. Kuulake ka! Kuidas meeldib?


SHARE:

No comments

Post a Comment

Blogger Template Created by pipdig