Saturday, January 5, 2013

Karmen Pedaru taas Michael Korsi muusa!

Karmen Pedaru on aastal 2013 taas Ameerika disaineri Michael Korsi muusa ja poseerib kevad-suvistel kampaania fotodel. Eestist pärit supermodell kannab piltidel retro-stiilist inspireeritud päikese(prille), ahvatlevaid aksessuaare ja poseerib sportautos. Külma Eesti kliimasse toob Karmen läbi nende kaadrite küll sooja. Kas pole?


SHARE:

Annemarie Börlindi ja E L Jamesi loosi võitjad selgunud!

Stellariumi kahe loosi võitjad on selgunud. Enne, kui võitjad teatan, jagan sinuga üht eriti romantilist pilti vannitoast. Sellist kappi sooviks ka endale. Kas pole kaunis?


Järgnevad read kuuluvad võitjatele: Annemarie Börlindi intensiivkapslid ja silmakreemi saab oma vannituppa sättida Liina Lüüs ning orange blossom energizeri ja anti-stress maski võitis Annika, kes kirjutas Stellariumi kommentaariumis järgiselt: "Komplekt number 2 oleks lihtsalt võrratu uue aasta üllatus. Orange Blossom Energizer õli on olnud õnn ka proovida,kui käisime seltskonnaga Rootsis suusatamas siis ühel reisikaaslasel oli see kaasas ja soovitas väga sooja sõnaga." Ma väga tänan Annikat kommentaari eest, selline väikese näitega kommentaar jääb kahtlemata silma. Instagrami võitja on Genefic.

Täna lõppeb ka E L Jamesi raamatu "50 halli varjundit" mäng ja võitjaks Kristiina Hiir. Palju õnne! Võtan võitjatega ühendust!

Need, kes täna ei võitnud, ärge mossitage. Stellariumis on praegu käimas kolm mängu. Kui sa armastad päevikut pidada, siis meeldiks sulle kindlasti Dr.Hauschka märkmiku mäng, mille leiad SIIT. Järgmisel laupäeval loosime aga ühele õnnelikule raamatu "Jumestusjutud", selle reeglid leiad SIIT.

Kõik mängud blogisse ei jõuagi - 3200 fänni täitumisel loosime ühele parfüümisõbrale välja Guessi lõhna "Seductive". Stellariumi Facebooki leiad SIIT. Head nädalavahetust!


SHARE:

Laupäeval loeme: võida raamat "Jumestusjutud"

Uuel aastal on Stellariumis palju uusi rubriike ja üks nendest on sinu ees. Rubriik "Laupäeval loeme" loosib laupäevast laupäevani kestvas mängus välja ühe raamatu. Seekord on mul ühele õnnelikule jagada ära Reet Härmati ja Kristina Herodese raamat "Jumestusjutud".

Olen selle raamatu rõõmus omanik ning võin öelda, et see on teostatud suure hoole ja armastusega. Raamat pakub lisaks muhedatele lugudele visuaalset naudingut ja praktilisi näpunäiteid. Nende kaante vahel buduaaris ootab sind näiteks valges pulmakleidis kirjanik Kadri Kõusaar, kellele on tehtud pulmameik. Erinevaid meike ja (jumestus)jutte on räägitud nii Elina Pähklimägi, Merle Palmiste, Getter Jaani, Heidy Purga kui ka paljude teiste kaunite daamidega. Raamat maksab poes 18.90


Kuidas võita?

Selleks pead olema nii Stellariumi kui ka Jumestusjuttude sõber Facebookis. Kasuks tuleb, kui oled minu follower.  
 
Jumestusjuttude fännilehega saad liituda SIIN.
Stellariumi Facebooki leht asub SIIN

Jaga seda linki enda facebookis/twitteris/blogis. Kirjuta Stellariumi Facebooki selle loo alla, millised on sinu jaoks asendamatud jumestusvahendid ja juba järgmisel laupäeval loosin ühele õnnelikule raamatu
 
Tähelepanu! Mängus osalevad vaid need, kes linki kindlasti sheerivad. 
 
SHARE:

Friday, January 4, 2013

Kolm kaadrit: kus hoida ehteid?

Sel aastal oli mul helde jõulumees. Ma sain kingiks kaks paari Pi-Ret Jewelery kõrvarõngaid. Ühtede pilti jagasin Facebookis ja mu sõbranna kirjutas ehtekunstnikule ning soetas need mulle. Ma olin täitsa sõnatu, kui need karbist välja võtsin.

Kuigi mul on toredaid karbikesi, kus ehteid hoida, siis Martha Stewarti lahendused on alati nii head nagu külm sõõm vett palaval päeval. Siin on kolm kaadrit Martha mõtetest. Mulle meeldib iseäranis viimane pilt, kus "orvuks" jäänud teetasse saab kavalalt sahtlisse pista ning sinna oma ehted sättida.


SHARE:

Thursday, January 3, 2013

Tule Stellariumi Facebooki sõbraks ja võida parfüüme

Stellariumil on Facebookis oma tore fänniklubi ja täna täitus just pidulikult 3000 fänni. Mäletan nii eredalt, kui alles oma blogi lõin ja tegin sellele arglikult Facebooki lehe ning sinna laekusid esimesed sõbrad ... Täna on Stellariumi Facebookiga põhjust liituda ka seepärast, et loosime fännide vahel välja mõnusaid parfüüme, kosmeetikume ja aksessuaare. Kõik loosid blogisse ei jõua.

 
Oleme jaganud FB fännidele Agent Provocateur`i, Christian Diori ja paljude teiste luksuslike kaubamärkide tooteid. Praegu on käimas mäng, kus loosime 3200 fänni täitumisel välja Guessi lõhna "Seductive". Stellariumi FB-ga liitudes saad ka osa kõikidest meie uudistest. Kõigile neile, kes juba on Stellariumi sõbrad, ütlen suur aitäh. 

Stellariumi Facebooki leiad SIIT.
Minu tegemisi Instagramis saad jälgida SIIT


SHARE:

Wednesday, January 2, 2013

Exclusive interview! Karmen Pedaru got married


Supermodel Karmen Pedaru and Riccardo Ruini, creative director of REM agency were married in Rome at 14th of December. Karmen agreed to tell Stellaarium few words about her choice of bridalwear. Well as always we expect to see the bride in long white dress. Not the case for Karmen. 

She had rather minimalist Yves Saint Laurent costume on at the registration ceremony as she insisted was small and private event. She had, as a matter of fact, the long dress sent by Michael Kors himself waiting for her, but "too airy", as Karmen put it, for that intimate affair with closest freinds and family. Couple is about to celebrate their marriage a big way later. So it would be the right time for gorgeous Kors dress to do the show off.
 

Minu pulmarüü: Karmen Pedaru

Uus aasta toob Stellariumisse uue rubriigi, kus pruudid räägivad loo oma pulmarõivastest. Eestist võrsunud supermodell Karmen Pedaru annab rubriigile avalöögi. 

Karmen ja agentuuri REM juht Riccardo Ruini abiellusid 14. detsembril Roomas. Delfi meelelahutusportaalis Publik, kus avaldati Karmeni ja tema kallima Riccardo Ruini pulmapildid esmakordselt, tekkis kohe suur arutelu Karmeni jaki valiku kohta. Karmen nõustus eksklusiivselt Stellariumile rääkima oma pulmariiete valikust. 


Inimesed on harjunud nägema pruuti ikka loori ja pikka kleidiga, kuid Karmen otsustas teisiti. Ta ütles Stellariumile, et kandis oma pulmas Yves Saint Laurenti jakki, sest tegemist oli väikese registreerimisega. Tal oli kapis varuks ka Michael Korsi poolt saadetud kleit, kuid see oli Karmeni sõnul liiga õhuline. Niisiis kandis ta YSL minimalistlikku jakki.

 Karmen Pedaru ja REM agentuuri omanik ninga kunstiline juht Riccardo Ruini kohtusid paar aastat tagasi Gucci kampaania pildistamisel. 14.detsembril kroonis nende armastust abielu Roomas. Palju õnne!

SHARE:

Monday, December 31, 2012

Kolm kaadrit: aasta 2012

Nagu igast aastast, jääb ka sellest palju kirevaid, kirglikke ja sentimentaalseid mälestusi. Ja ometi on hetked, mis kaaluvad üles kõik teised. Seda heas või halvas. Selles postituses võtan aasta 2012 kokku läbi kolme kaadri.

2012 veebruaris hakkasin vaikselt pidama blogi Stellarium ja see on toonud mu hinge palju helgeid hetki. Stellariumis käib tänaseks üle 30 000 inimese kuus ja Facebooki fännibaas ulatub pea 3000 inimeseni. Minu eriline tänu kuulub fotograaf Meisi Voldile, kes on jaganud minu väikest unistust ja ilma kelleta poleks see blogi fotode poolest see, mis ta täna on. Sama suure tänutundega mõtlen meigikunstnik  Meelika Tammeveskile, kes on oma täpse käega loonud kõik Stellariumi meigid. Juuksur Maarika Heering on teinud paljud soengud. Minu hunnitu punapäine sõbranna on olnud minu mõttekaaslane. Ja minu abikaasa on minu tegemisi mõnusa muigega toetanud. Aitäh. Ja tänan iseäranis neid, kes minusse uskusid juba siis, kui mu blogi esimesi, esialgu ebakindlaid samme tegi.


Selles aastas on olnud sügavat kurbust. Aasta lõpus sain teada, et minu Inglismaal elav hea sõber oli ootamatult surnud. 16 aastat järjest saatis ta mulle igaks sünnipäevaks ja jõuludeks kaardi. Me kohtusime aegajalt ja rääkisime sageli telefonis. Pakkisin nädalapäevad tagasi lahti karbi, kus on kõik postkaardid, mida olen alles hoidnud ning lugesin neid öises vaikuses. Tagantjärele tähendusrikas oli see, et tema viimast postkaarti, mille kevadel oma sünnipäevaks sain, olin hoidnud kogu aasta oma öökapil.  


Ja lõpuks. Põgus põige suvesse. Minu tütre lasteaia lõpupidu. Mäletan, kuidas kogu rühm sai endale õhupallid ja lõpuks lasid lapsed kõik pallid korraga taevasse. Ma ei teagi miks see hetk mind nii sügavalt puudutas. Mäletan, kuidas üks väike poiss ei tahtnud oma õhupallist loobuda ja teised siis lohutasid ning julgustasid teda. Ma ise suunasin oma fotoaparaadi taevasse ja sain ühe kaadri pildile. See pilt pole ehk teab mis hea, kuid selles on midagi, mis liigutab mind tänaseni ja just selle kaadri valisin oma blogisse lõpetama aastat 2012. Kohtumiseni uuel aastal! Aitäh, et te olete olnud minuga!

SHARE:
Blogger Template Created by pipdig