Thursday, September 27, 2012

Veel üks armastuskiri

Pärast Stellariumi muutumismänge, kus olen poseerinud erinevate tumedate parukatega, on mulle soovitatud just musti juukseid ja küsitud, kas ma olen kunagi olnud ka tumeda peaga. Jah. Olen olnud.

Kuskil viis aastat tagasi otsutasin, et aitab blondist peast. Kui aus olla, on mul olnud alati nõrkus punapeade vastu. Mul on kaunis punapeast sõbranna, kellest ma olen põgusalt oma blogis varem kirjutanud. Mulle meeldib Rene Russo filmis "Thomas Crown Affair" ...

 ... ja kes saaks vaadata mööda nii võrratust olendist nagu seda on Bree Van de Kamp "Meeleheitel koduperenaistes"? Ma pole kahjuks viimaseid hooaegu vaadanud, kuid esimesed "Meeleheitel koduperenaiste" osad Bree`ga olid minu meelest lõbusad. 


Seitse aastat tagasi sündis mulle tütar. Ta on tumedate juustega ja see pisike imeline olevus on mind minu üürikese elu jooksul kõige enam inspireerinud.  Just temast mõjutatuna värvisin ma oma juuksed aastal 2008 tagasi tumedaks. Kahjuks pole mul sellest ajast palju fotosid. Kuid üks õhtu on mul hästi meeles. Ma käisin külas oma pikaaegsel sõbral Mart Sanderil ja ta leidis, et oleks õige aeg minust üks maal teha. Nagu ülemiselt pildilt näha, oli Mardi juures pidu ja seal oli ka tema fotograaf. Mart arvas, et võiksin poseerida lambanahkade peal ja lugeda üht kirja. Täpselt nii mind tol õhtul üles pildistati. Siin on foto, millest sündis maal. Üks väheseid pilte, mis on minust tumeda peaga tehtud.


Lõpuks sündis sellest maal "Another Love Letter", mis rändas terve aasta Mart Sanderi portreede näitusel. Mul on põgusalt meeles, et Mardile, kes mind aastaid ja aastaid tunneb, minu punakad juuksed ei meeldinud ja ta ütles, et teeb minust järgmise portree, kui olen taas blond. Näis-näis, millal see juhtub! Paar aastat hiljem värvisin end taas heledaks, kuid see on juba teine lugu. Kuid see maal "Veel üks armastuskiri" on väga armas ja ripub täna minu isa kabinetis ning meenutab mulle päevi, mil olin tumeda peaga. Aitäh Sulle, Mart.

SHARE:

Wednesday, September 26, 2012

Aplaus Paulale ja Christian Diorile!

Stellariumi suve parim meik on lugejate meelest Christian Diori "Paula". Paula ja Collistari Capri "Brüneti" vahel käis tihe rebimine, kuid Paula saab võidupärja. Miks? Sest lugejad kirjutasid nii ...


J-M kirjutab:  
Minu lemmik on kindlasti Christian Dior Croisette "Paula". Viimane pilt on kuidagi nii peaaegu et ülbelt seksikas. Silmad jätavad nii nautleva mulje, kuid suu lisab nipsakust. Ja kellel saab midagi kassisilmade vastu olla?

Kadri K:
Lemmikuks osutus Cristian Diori Croisette "Paula", kuna nendel piltidel väljendub ühteaegu ülbus, seksikus ja malbus. Esimene pilt on väga armas ja nagu õhkõrn (minu lemmik üldse neist piltidest, meenutab Audrey Hepburni hirvesilmasid).

Anonymus:
Ei arvaks, et üks ja sama inimene on piltidel. Annaksin hääle Christian Diori "Swimming poolile" ja "Pauluale", sest ostsin nende meikide järgi suvel endale Christian Diori silmapliiatsi. Tumedate juustega oled sa täitsa teistsuguselt ilus.


Maarja:
  Kõige kaunim on minu arvates Christian Dior Croisette "Paula", sest esimene pilt lõi kohe pahviks! Alguses ei tundnud Sind äragi :) Meeldib sinine lainerijoon alumisel laul- midagi uudset tavalises meigis, muidu on look väga lihtne, aga lainerijoon teeb kõik perfektseks! Meeldib, sest see meik erineb teistest ja braavo parukale, sest see näeb väga loomulik välja! 

Maris:
Christian Dior Croisette "Paula" kindlasti! Ma ei suuda ära kiita, kuidas blogi autoril on hämmastav võime transformeerida end ühest sulnist kaunitarist teise särtsaka iluduseni. Aga Paula on lihtsalt täpselt see, millist meiki endalegi proovin teha. Pildi printisin välja (ma väga loodan, et see on ikka lubatud) ainult selleks, et see enda ette peegli juurde seada, meigitootedki vastavad ostetud ja hakkame katsetama! Tahan olla Paula!  

Stilistika: Stella K. WadowskyLubasin alguses loosida auhinnad kolmele kommenteerijale. Aga tühja kah! Elame vaid korra ja meigime end siis ka korralikult :D Kõik, kes oma kommentaari ära tundsid, nendega võtan ühendust ja nad saavad Stellariumilt väikese kingituse. 

Kuigi selle postituse pealkirjas on "Aplaus Paulale ja Christian Diorile", siis mina isiklikult aplodeerin fotograaf Mesi Voldile ja meigikunstnik Meelika Tammeveskile. Ja tänan kõiki kommenteerijaid!

Kui me suvel Paulat pildistasime, siis tegime ka outfiti seeria, mille leiad minu uuesti outfiti blogist Stellarium Style.
SHARE:

Monday, September 24, 2012

Giveaway: 100 euro eest Avoni tooteid!

Stellarium ja Avon on võlunud sulle taas võimaluse võita saja euro eest vabalt valitud tooteid! Nimelt anname traditsioonilises esmaspäevast esmaspäevani kestvas loosis ühele õnnelikule 100 euro eest Avoni rõõme! Lisaks läheb loosi viis üllatusauhinda.

Hindan Avoni  juures nende jalahooldustooteid, näiteks on neil jahutav jalasuflee, millest olen kirjutanud SIIN ja head küünelakid, mida olen arvustanud SIIN. Kõige suurem üllatus tabas meid aga siis, kui tegime printsess Dianale pühendatud pildiseeriaid Avoni Super Shock toodetega ja need püsisid peal imehästi. Isegi siis, kui modell lõpuks basseinis tiiru ujus. Super Shockiga tehtud meike näed SIIT ja SIIT.


Kuidas võita endale 100 euro eest tooteid Avonilt?

Sa pead olema Facebookis nii Avon Eesti fännilehe kui ka Stellariumi sõber. Kasuks tuleb, kui oled Stellariumi follower.
  
Avon-ettevõte naistele fännilehega saad liituda SIIN
Stellariumi Facebooki lehega saad liituda SIIN

Jaga seda linki enda facebookis/twitteris/blogis. Kirjuta Stellariumi Facebooki selle loo alla, milliseid Avoni tooteid oled kasutanud või mida ihaldad. Tähelepanu! Mängus osalevad vaid need, kes linki kindlasti sheerivad. 

Kellel ei vea Facebookis, võib vedada Instagramis. Lisaks ihaldusväärsetele auhindadele FB mängus läheb kolm üllatust loosi kõigi nende vahel, kes liituvad või on juba liitunud Stellariumi Instagramiga SIIN

Ilusat osalemist ja sama ilusat nädalat!

SHARE:

Sunday, September 23, 2012

Burberry "Regent Street" kollektsioon

Veidi unelemist ja inspiratsiooni "The Burberry Regent Street Collection" kollektsiooniga. Nii. Millise mantli sina endale sügiseks valiksid? Esimese sõõmuga näppaksin endale endale esimese ja viimase mantli. Ka kuues ja seitsmes mantel on tähelepanuväärselt erilised. Milline sulle meeldib?

Mantlite loomisel on ammutatud inspiratsiooni Burberry varasematest meeste ja naiste kollektsioonidest. Vaata ka viisi, kuidas on modellil juuksed värvitud!

SHARE:
Blogger Template Created by pipdig