Saturday, June 30, 2012

Burberry sügis-talvised aksessuaarid

 Tabasin end eile mõttelt, et sügis võiks juba käes olla, siis kaoks ära see lõputu igatsus kuumade ilmade järgi. Mis meelel, see keelel. Burberry avaldas aga oma sügis-talvise aksessuaaride kollektsiooni fotod. Noh, mida sina endale siit valiksid? 

Mina eelistan iga kell kummikuid ja ratsa stiilis saapaid. Vihmavarjud on ka Eesti kliima jaoks loodud ja kindad tõmbaksin juba täna kätte.


SHARE:

Friday, June 29, 2012

Minu selle suve parfüümid

Sel jahedal suvel olen võtnud kasutusele lõhnad, mis annavad sooja. Minult on palju küsitud just postitusi lõhnadest ja see peaks kõigi parfüümigurmaanide isu täitma. 

Alustan lõhnadest, mida sel hõbedasel kandikul on kõige rohkem - juttu tuleb Serge Lutensi lõhnadest. See oli kuskil aasta tagasi, kui ma Tallinna Kaubamaja lõhnaosakonnas ringi nuuskisin. Olin just ühe traditsioonilise kurgi-lõhna testrit nuusutamas, kui Kaubamajas töötanud konsultant Mihkel sõnas: "Sina ja kasutad sellist tavalist lõhna? No sul võiks küll midagi erilisemat olla!" Järgmisel hetkel olin ma Tallinna Kaubamaja parfüümitoas ja seisin Serge Lutensi lõhnade ees. Nüüd jääb vaid üle küsida: "Kus ma varem olin?"

Fotod: Meisi Volt
 
Serge Lutens on ise oma lõhnade kohta öelnud, et need ei peagi igale ühele meeldima. Mulle meeldivad väga. Praegu, kui jahedus on ikka naha vahel, siis kasutan Lutensi parfüümi "Chergui". Selle lõhnabuketis on muuhulgas magus tubakas, valge mesi ja muskaat. Lõhn jääb pisut suitsune, kuid samas magus. Lutensil on veel ka vanilje lõhn "Un Bois Vanille", kus kõige hea ja parema seas annavad nooti Mehhiko vanilje ja kookospiim. Lisaks on mu laual "Fille en aiguilles", kus võtavad lõhnanoodid üles nii erinevad vürtsid kui ka loorber. Serge Lutensi "Chergui" sobib minu meelest ideaalselt ka meestele. 


Nii kaua, kui mäletan end parfüümipoodides lõhnu uurimas, olen alati põiganud ka meesteosakonda. Eelmisel aastal kinkisin oma abikaasale John Varvatose "Artisani". Pildil on "Artisan" selles muhedas korviga pudelis. See on ütlemata mõnus ka minu jaoks ja vahel kasutan hoopis meestelõhnu. Muide, nüüd on John Varvatos taas Eestis müügil ja kuskil kuu aega tagasi oli see Tallinna Kaubamajas TOP 5 seas. 

Ja muidigi Dior. Lõhnad talletavad mälestusi nii hästi. Mäletan seda helget hommikut, kui käisin oma punapäise hunnitu sõbrannaga varasel hommikueinel ja ta tõi mulle kingiks Miss Dior "Cherie". Ma ei teagi, kas selle parfüümi juures meeldib mulle rohkem parfüüm ise või mälestused ... Mõlemad on igatahes inspireerivad. Miss Diori "Eau Fraîche" lõhnast kirjutasin hiljuti SIIN.

Ja lõpuks La Perla "Divina", mis on inspireeritud šampanjast ja maasikatest. Pikki aastaid oli minu lemmik La Perla "J`Aime", kuid nüüd olen selle "Divina" vastu vahetanud. Muide, just "J`Aime" oli minu esimene lõhnapostutus, mille selle leiad SIIT. "Divina" on küll magus, kuid mitte lääge ja sobib pigem unistesse hommikutesse. Sellega seostuvad hommikud Kataloonia hotellides, kus pakutakse juba varakult pokaal šampanjat ja sinna juurde maasikaid ... Mina olen nüüd küll palju lobisenud. Milliseid parfüüme sina sel suvel kasutad?
 
SHARE:

Thursday, June 28, 2012

Stellarium on Instagramis

Stellarium on nüüd ka Instagramis ja saad nii minu kui ka blogi tegemistel silma peal hoida. Stellariumit saad jälgida SIIT
SHARE:

Wednesday, June 27, 2012

Giveaway: Tautropfeni kehapalsamid

Enne uut giveawayd loosin välja Christian Diori mängu võitjad. Mulle on alati meeldinud, kui mängudes osalejad kirjutavad kommentaariumisse lugusid, kus on ka natuke nende enda elu ja tegemisi. 

Diori parfüümi ja ripsmetušši võib kaissu võtta Betty Ester-Väljaots, kes kirjutas: "Kõige kallim Diori toode on muidugi huulepulk Dior Addict ultra-shine 660, millest on veel killuke järel ja mida ma kunagi lõpuni ei tarbi ega minema viska. See oli minu pulmapäeva huulevärv :)." Kas pole armas lugu? Diori lauvärvid ja huulepulga võitis Anna Elisabeth Vaher ning küünelaki ja lauvärvi saab endale Monika Mölder. Palju õnne! Võtan võitjatega ühendust.

Seekordse giveaway märgusõnadeks on uus ja huvitav. Nimelt on alates maikuust Tallinna Kaubamajas saadaval looduslik sari Tautropfen. Täna on mul ära jagada nende kolm mõnusat kehakreemi. Ühe pilti näed siin - tegemist on roosi kehakreemiga. Teiseks annan ära tervituse Toskaanast - värskendava astelpaju kehakreemi ja kolmandaks Fluidumi värskendava kehageeli. Kas pole tore? 

VÕITJAD LEIAD SIIT.

Kuidas võita? Sa pead olema Facebookis nii Tautropfeni maale toova firma Biotrend fänn kui ka Stellariumi sõber. Kasuks tuleb, kui oled Stellariumi follower.

Biotrendi fännilehega saat liituda SIIN.
Stellariumi Facebooki lehe leiad SIIT. 

Jaga seda linki enda facebookis/twitteris/blogis. Kirjuta Stellariumi Facebooki selle loo alla, millist kehapalsamit sa soovid ja järgmisel kolmapäeval loosin kolmele õnnelikule kehakreemid.
SHARE:

Monday, June 25, 2012

Christian Diori nädal pildis

Läinud nädal oli Stellariumis pühendatud Christian Diori suvisele meigikollektsioonile "Croisette". Me pildistasime Meriton Grand Conference & Spa hotellis kaks meeleolukat fotoseeriat ja nagu ikka, jäi sealt ohtralt pilte üle. 

Mõned palad, mis postitustesse ei mahtunud, avaldan täna, kui lõpetan pidulikult Diori nädala.
Meigikunstnik Meelika Tammeveskiga Diori paletti uurimas.

Esimesena tegime pildid, mis olid inspireeritud Diori meigipaletist "Swimmingpool". Meiki näed SIIT.

Fotograaf Meisi Volt pilte klõpsimas.

Teine pildiseeria kandis nime "Paula, sul on poisipea". Märgusõnaks oli "Aurora". Fotosid näed SIIT ja ära unusta vaadata, kuidas näeb välja fotole püütud parfüümipilv. Pildid leiad SIIT

Meil oli koos tõeliselt Maagiline tiim ja ma tänan südamest kõiki: Merlet, Meisit, Meelikat, Mare, Marti ja Marist. Näed siis - oli ju maagiline tiim - kõigi eesnimed algavad M-tähega. Tänud lähevad ka Meriton Grand Conference & Spa hotellile, kus saime pilte teha ja end koduselt tunda. Aitäh!


Armsad lugejad! Kuidas Diori nädal meeldis? Ärge unustage, et Stellariumis käib giveaway ja juba kolmapäeval on suur loos. Giveaway`d kiika SIIT.
SHARE:
Blogger Template Created by pipdig