Monday, August 31, 2015

Peek Inside: Make-Up Atelier Paris


Estonia is small, but it would be a sin to complain about the lack of cosmetics brands. The cherry on the cake in Estonia has for some time now been Make-Up Atelier leading professional makeup series. Yes, it's used by professionals, but it's equally popular among regular users in the world. That's because most of the products are suitable for everyday use. Stellarium is going to introduce her favourites and share tips on how to take the maximum out of a product.

Since I've studied makeup lately, the most interesting part is eyeshadows. I read that the creator of Make-Up Atelier Paris, Helen Quille is constantly in product development, creating new shades and textures. With eyeshadows, I really enjoy their silky texture that makes any makeup enthusiast purr. My cosmetics bag holds Shiny Pink Violet palette with both matte and lightly pearly shades. The eyeshadow has a strong pigment, so I recommend touching them lightly with a brush at first. Shiny Pink Violet has a perfect light shade that can be used for blending practically all eyeshadows. I like that the shade is not completely matte, but the pearl doesn't dominate either. The purple shades in Shiny Pink Violet are manageable for everyone, perhaps the fifth shade, the darkest one, needs a bit more experienced hand. Something completely unique in this palette is the pink shade that I actually use as a blush. But so that this pink shade could bloom on the skin, you definitely have to model the face with bronzer. There are 27 different eyeshadow palettes on sale on the Estonian Make-Up Atelier Paris page and I'm planning on getting Natural Chestnut next. Oh yeah... It's worth mentioning that everyone who registers to the loyalty programme of Make-Up Atelier Paris Estonia webshop, gets discount on future purchases. You can join here.
 It's talked about more and more how foundation should be as light as possible on the skin. Since I have a photo shoot for Stellarium nearly every week, I still prefer heavier foundations. So it took me time to become friends with the Make-Up Atelier HD foundation. My first impression was that it suits those who prefer light coverage. It's perfect as a daily and light foundation. At the same time it's a foundation that you can build coverage with and after two-three layers, it's made for a photo shoot. Although it's recommended to apply it with a brush, I trust fingers, and the result is beautiful. Foundation can also be applied with an airbrush. Any way, I recommend to use HD loose powder with it - those two leave a wonderful result on the skin.  

For me, the key word for all Make-UP Atelier Paris products is texture. My indisputable favourite is the HD loose powder. This subtle and transparent mineral powder is the crown of every makeup. If some powders leave the feel of a heavy mask on the skin, then with the HD loose powder, you won't notice or feel it on your skin. It's been in my makeup bag for a month and I can confidently say that this powder will become friends with foundation by any brand. The keyword is long-lasting. When I use it in the morning, then I need the next powdering after eight hours. It's recommended to apply it with a powder buffer, but I still prefer a big brush. After putting it on the brush, I shake the excess off and then dab the face. The advantage of the HD powder is that when you apply a few layers, it doesn't get heavy. You know when you sometimes get carried away with powder and eventually what's looking back in the mirror... the beauty of the century. No trouble like that with the HD powder. When I've done makeup for my friends, then regardless of their skin colour, the translucent powder by Make-Up Atelier Paris goes well with every shade of foundation.Doing my own makeup and others', I'm always on the lookout for new and interesting primers. I'm starting to grow more and more fond of primers with light glow. From Make-Up Atelier Paris I found a shiny moisturising primer that contains mica powder. That's what gives the skin a glowing and healthy effect. I've used that primer the most because it goes with all foundations and I have too many of them on my shelf. So it's good to have the one and only primer that can be mixed with everything. I sometimes use it as a base layer only, but sometimes also mix it into a thicker foundation. The result is healthy and beautiful skin.  The chapter where I'm walking down the street wondering why my bag is so heavy, is over in my life. When I finally open my bag, I find three lip glosses, two brushes, powder, and a blush so big I could paint all cheeks pink in the capital. So I'm searching for products that stay on the skin long. Make-Up Atelier Paris has passed that test with flying colours. The final maximum points go to their creamy blush Lolita that I sometimes also dab on the lips and on underneath the eyebrow. In today's hurried world, the makeup products that last long and can be creatively used in several ways, are the winners.
Eestimaa on küll väike, kuid kosmeetikabrändide vähesuse üle oleks patt kurta. Kirsiks tordil on Eestis juba mõnda aega  juhtiv profimeigi toodete sari Make-Up Atelier Paris. Jah, eelkõige kasutavad seda professionaalid, kuid samavõrd populaarne on ta maailmas ka tavakasutajate seas. Justnimelt seetõttu, et enamik tooteid sobib igapäevaseks kasutamiseks. Stellarium tutvustab oma lemmikuid ja jagab nippe, kuidas ühest tootest võtta maksimum.

Kuna olen viimasel ajal aktiivselt jumestust õppinud, on minu jaoks kõige põnevam osa lauvärvid. Lugesin, et Make-Up Atelier Paris sarja looja Helen Quille tegeleb pidevalt tootearendusega luues uusi värve ja tekstuure. Lauvärvide puhul naudin südamest nende siidist tekstuuri, mis paneb iga meigihuvilise valjult nurruma. Minu kosmeetikakotis on Shiny Pink Violet palett, kuhu kuulub nii matte kui ka kerge pärlmutriga toone. Lauvärvidel on tugev pigment, seega soovitan neid esialgu pintsliga õrnalt puudutada. Shiny Pink Violetis on täiuslik hele toon, millega saab praktiliselt kõiki lauvärve hajutada. Mulle meeldib, et see värv pole päris matt, kuid samas ei mängi pärlmutter esimest viiulit. Shiny Pink Violeti lillakate toonidega saab hakkama iga naine, võibolla nõuab viies ja kõige tumedam lilla värv pisut vilunumat kätt. Täiesti omalaadne on selles paletis roosa toon, mida mina kasutan hoopis kerge põsepunana. Kuid selleks, et see roosakas toon saaks nahal õitseda, peab nägu kindlasti päikesepuudriga modelleerima. Eesti Make-Up Atelier Paris lehel on müügil tervelt 27 erinevat lauvärvi paletti ja mina ise kavatsen järgmiseks soetada nende paleti "Natural Chestnut". Ah jaa... Siinkohal väärib märkimist, et kõik, kes registreerivad end septembrikuu jooksul Make-Up Atelier Paris Estonia e-poes püsikliendiks, lisatakse gruppi, mis annab edaspidise õiguse tooteid soodsamalt tellida. Liituda saad siin
Aina rohkem räägitakse sellest, et jumestuskreem võiks nahal olla võimalikult kerge. Kuna mul on Stellariumiga pea iga nädal pildiseeria, siis ise eelistan jätkuvalt tugevamaid puuderkreeme. Seega kulus mul aega, et saada sõbraks Make-Up Atelier HD jumestuskreemiga. Minu esimene mulje oli, et see sobib hästi neile, kes eelistavad väga kerget katvust. Igapäevase ja kerge jumestuskreemina on ta täiuslik. Kuid samas on see jumestuskreem nö. ehitatav ja pärast kahte-kolme kihti on ta fotoseeria jaoks loodud. Kuigi seda soovitatakse kanda nahale pintsliga, usaldan mina sõrmi ja tulemus jääb ilus. Jumestuskreemi saab nahale kanda ka airbrushi abil. Mõlemal juhul soovitan lisaks HD tolmpuuder - need kaks annavad nahal võrratu tulemuse.

Minu jaoks on kõigi Make-Up Atelier Paris toodete märksõnaks tekstuur. Konkurentsitu lemmik on HD tolmpuuder. See õhkõrn ja läbipaistev mineraalpuuder on igale meigile krooniks. Kui osad puudrid jätavad nahal mulje raskest maskist, siis HD tolmpuudrit sa oma näol justkui ei märka ega tunne. See on minu kosmeetikakotis olnud kuu aega ja võin julgelt öelda, et puuder saab sõbraks absoluutselt iga firma jumestuskreemiga. Märksõnaks on kauapüsiv. Kui kasutan seda hommikul, siis uut puuderdamist vajan alles kaheksa tunni möödudes. Seda toodet soovitatakse kanda nahale puudripadjaga, kuid mina eelistan ikka suurt pintslit. Olles puudrit pintslile pannud, raputan üleliigse osa ära ja tupsutan nägu. HD puudri eelis on kindlasti see, et kui seda ka paar-kolm kihti nahale kanda, ei jää ta raske. Tead ju küll, kui vahel sattud puuderdamisega hoogu ja lõpuks vaatab peeglist vastu .. sajandi kaunitar. HD tolmpuudriga seda ohtu pole. Kui olen sõbrannadele jumestust teinud, siis hoolimata sellest, kas neil on hele või tumedam nahk, Make-Up Atelier Paris läbipaistev puuder sobib igat tooni jumestuskreemiga. Meikides ennast ja teisi, olen pidevalt uute ning huvitavate primerite otsingul. Järjest enam meeldivad mulle kerge kumaga primerid. Make-Up Atelierilt leidsin endale läiget andva niisutava meigialuskreemi, mis sisaldab vilgukivi pulbrit. Just see kingib nahale särava ja terve efekti. Kõige rohkem olengi kasutanud just seda meigialuskreemi, sest ta sobib kõikide jumestuskreemidega ja neid on mul riiulis tõepoolest liiga palju. Seda tänuväärsem on see üks ja ainus aluskreem, mida saab kõigega miksida. Vahel kasutan seda vaid aluskreemina, kuid aegajalt segan ka paksema jumestuskreemi sisse. Tulemuseks terve ja ilus nahk.  

Minu elus on läbi peatükk, kus ma kõnnin mööda tänavat ja muudkui imestan, et miks on minu käekott nii raske? Ja kui ma lõpuks koti üle vaatan, imestan, et mul on kaasas kolm huuleläiget, kaks pintslit, puuder ja nii suur põsepuna, et sellega saaks kõigi pealinna piigade palged roosaks värvida. Seega otsin tooteid, mis püsiksid nahal kaua. Selle eksami on minu jaoks Make-Up Atelier Paris läbinud ja hinne on maksimaalne. Viimased täispunktid annan nende kreemjale põsepunale "Lolita", mida tupsutan muu hulgas ka huultele ja vahel imekergelt kulmu alla. Tänapäeva kiires maailmas võidavad ilutooted, mis püsivad kaua ja mida leiutaja hingega kliendid saavad mitmel erineval viisil kanda. 


SHARE:

18 comments

 1. Ikka ja jälle mõtlen, et peaks ka minema meigikoolitusele, et siis lõpuks perfektse silmameigi tegemine ära õppida. Väga kaunis silmameik sul, ilusad kirkad värvid :) Ja see kleit on ka lihtsalt võrratu!

  ReplyDelete
  Replies
  1. Soovitan alustada meigivideotest YouTube`is. Täna on tuhandeid häid tegijaid, kes oskavad sulle ära seletada mida ja miks nad teevad. Mina pean kõige paremaks rahvusvaheliselt tunnustatud meigikunstnikku Lisa Eldridge`i. Tal on oma kanal, mille leiad siit: https://www.youtube.com/user/lisaeldridgedotcom

   Delete
  2. Nüüd julgen soovitada Make Up Store`i personaalset jumestuskoolitust. Hind on 50 eur, saad küsida nõu ja andekad tüdrukud jagavad oma vilunud silmaga soovitusi. Lisaks saad selle sama 50 euro eest endale ka tooteid valida. Ma ei teagi, kas Eestis pakub keegi veel seda koolitust, kuid tasub proovida.

   Delete
 2. väga põnev :) tolmpuuder tekitas minus kohe suuremat huvi :)
  ja sinu meik on tõeliselt ilus!

  ReplyDelete
  Replies
  1. Aitäh. Täna katsetasin taas rohelist meiki, mis on vist minu selle suve lemmikuim. Rohelise silmameigiga on käidud pulmas, kohtumistel ja kord suutsin selle isegi täis bussis kõigi hämmeldunud pilkude all üles filmida. Olen seda Insta Directi sõpradele saatnud. Väärib märkimist, et meigi filmimise ajal suutsin ma teises käes hoida oma tõukeratast :D PS. Nii hea, et ma pole veel täiskasvanuks saanud. See oleks BORING.

   Delete
 3. Väga põnev firma. Ma pole sellest varem kuulnudki. Minu maailm tiirleb ikka Diori, Lancome`i, Clarinsi ja Chaneli ümber. Tegelikult peaks uusi asju ka proovima, kuid ise ei tule selliste firmade pealegi. Mul tekkis hoopis küsimus, et milliseid pintsleid sa silmameiki tehes kasutad?

  ReplyDelete
  Replies
  1. Tead, pintslid oleks blogis eraldi teema. Ma olin hiljuti just see, kes vaatas YouTube`ist kõikvõimalikke soovitusi ja kratsisin sinna juurde pead, et kas need kiidusõnad on kinni makstud või mitte. Pintslid, mis ma ostsin, osutusid õnneks väga kvaliteetseteks. Eestis on minu meelest parimad Dr.Hauschka pintslid, need olid mul paar aastat kasutusel ja rohkemast ma puudust ei tundnud. Soovitan soojalt!

   Delete
 4. Oh, see postitus on just nagu tellimuse peale - plaanisin ka ise just Make Up Atelier'st tellimust teha ja tänu Sinu soovitustele on see hulga lihtsam :) Mulle meeldis enda jumestamise õppimiseks väga Make Up Store'i pakkumine, kus kinkekaardi eest sai meigi koos selgitustega ning hiljem selle summa eest ka tooteid valida ;)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Mul on plaan just Make Up Store´i külastada. Seega saan siis muljeid Sinuga vahetada. Mis tooted Sa endale valisid?

   Delete
  2. Väga lahe :) Seal läheb mõnusalt silme eest kirjuks sellel valimise hetkel, aga võtsin nende cake-laineri, mida soovitas soojalt jumestuskunstnik Heli Reinut Meigikunstnike Ühenduse Meigikoolist. Lisaks pintsli, millega ripsmetušši ka kõige lühematele ripsmetele lihtsam peale kanda on ja pääseb ilusti kohe ripsmejuurele ligi. Ja siis muidugi paar nende lauvärvi, millel on ka väga hea pigmendi sisaldus ja super värvivalik :) Aga ka nende suured pintsetid on väga mugavad kasutada!

   Delete
  3. Mul käik Make Up Store`i tehtud ja leidsin nende valikust endale uue jumestuskreemi. Ja otseloomulikult jäi ühe muutumismängu jaoks üks lauvärv ostmata, seetõttu lähen homme tagasi. Ja sinna naasta on ohtlik, sest ilmselt väljun mitme ostuga :D

   Delete
  4. Täpselt :) Mina käin seal ka "ainult ühte asja" ostmas ja pärast tulen ikka kotitäiega ära :)

   Delete
 5. Ma olen pikalt aluskreeme otsinud ja tüdimus on nendest, mis teevad naha matiks. Aitäh soovituse eest! Jäin Make-Up Atelieri lehele vähemalt tunniks ajaks uurima. Iga uus bränd on põnev! Aitäh!

  ReplyDelete
  Replies
  1. Oi jaa... Make-Up Atielier Paris pakub mitmeid põnevaid asju. Mind jäid kummitama ka nende kauapüsivad jumestuskreemid. Primeritega on sama teema, et neid pole iial piisavalt.

   Delete
 6. Ma just lubasin endale, et ei mingeid uusi meigitooteid enam. Ja nüüd sa sunnid mind oma lubadust murdma!

  ReplyDelete
  Replies
  1. No väike eksimus võib ikka sisse tulla. Ja pärast võib seda lubadust jätkata :)

   Delete

Blogger Template Created by pipdig