Friday, February 1, 2013

Minu reede Kiehl`siga

Alates 7.märtsist saab Tallinna Kaubamajast osta Kiehl`si tooteid. Ma olen just reipal reisil Helsingis, kus ühele särtsakale seltskonnale tutvustatakse Kiehl`si teekonda (nagu nad ise nimetavad) ja tooteid.

Kui päeval hotelli jõudsin, ootas mind laial voodil väike kingitus Kiehl`silt ja mis mulle veel enam meeldis - käsitsi kirjutatud postkaart, kus seisis väike ja sõbralik tervitus. Reede varahommikul algab juba minu päev Kiehl`siga ja jagan siis sinuga oma muljeid. Mind huvitab väga, kui paljud Stellariumi lugejad on Kiehl`si kaubamärgiga tuttavad ja milliseid kosmeetikume te olete kasutanud?


SHARE:

Tuesday, January 29, 2013

Mis on minu käekotis? ...ehk ära seda järgi tee!

Ma olen saanud blogisse mitmeid vahvaid küsimusi - milline näeb välja minu päev? Mis peitub minu kosmeetikakotis? Millised on minu ilurituaalid? Mis on minu käekotis? Just viimasele küsimusele saavad uudishimulikud täna vastuse. 

See kollane päikesekiir pildil on viimasel ajal minu igapäevane kaaslane. Kuna päike veel täies hiilguses ei paista, siis on mul suur kollase värvi nälg ja see Michael Korsi nahast kott on minu jaoks soe doos igasse päeva. Disainerkottide juures võlub mind just see, et pealtnäha väike käekott mahutab tohutult palju.


Kraamisin stuudios oma kotist välja asjad, mis sinna möödunud nädalaga olid tekkinud ja pehmelt öeldes on see postitus järjekordne tõestus, et mõningate naiste käekotisisu on üsna tühine. Huvitav, kas see kõneleb naisest endast? Nii. Alustan algusest. Kõige esimesel pildil poseerivad uhkelt Elizabeth Ardeni huulepulk "Coral 07" ja Sally Hanseni küünelakk "Gilded Lady". Mõlemad minu semud - nii heas kui halvas. Küünelakk on kuldne ja huulepulk peidab endas pärlmutrit. 


Lisaks küünelakile ja huulepulgale, kes niisama käekotis uitlesid, leidsin veel teisegi laki. Christian Diori "Tutu" - ilus ja hele toon. Suveks loodud. Miks peitus minu käekotis lisaks ühele küünelakile veel teine? Sellele küsimusele oskan ise kõige vähem vastata. Kui nüüd argisemaks ja asisemaks minna, siis üks, milleta ma kodust ei lahku, on minu Pucci rahakott. Mulle meeldivad Pucci mustrid ja see rahakott on mul juba mõnda aega kasutusel. Teine, asendamatu asi on telefon ja seal taamal piilub minu helesinine märkmik. Tuubis olev huulepalsam on Decleorilt. Kui ma peaks oma käekotist veel midagi asjalikku leidma,  on selleks minu Acca Kappa juuksehari ja kuldne juuksepael. Viimasega saab teha kolme-minuti soengu - see käib kiirelt ja mugavalt. Kirjutasin soengust läinud aastal SIIN. Asjalikud asjad ongi üles loetud. Ah jaa. See väike peegel on ka vahva. Vaata, kui kavalalt ta alumisel pildil Acca Kappa juukseharja kirja peegeldab.

FOTOD: Meisi Volt

 Millest viimane kaader kõneleb? Sellest, et kunagi oli mul kelmika ja kuldse korpusega täidetav lõhnapudel, kuid nagu näha - kuldne korpus on kaduma läinud, kuid sellest ma suurt ei hooli. Mulle meeldivad väikesed lõhnapudelid, mida saab täita, sest kes ikka suurt lõhnaõli kaasas kannab? Pildil on veel sinine kaelakee ja sõrmus, mis jäid fotostuudios pildistamiselt üle. Ja lõpuks veel minu kosmeetikakott. Mida see sisaldab? See on juba hoopis teine peatükk. Mis ma lõpetuseks end kaitseks öelda oskan? Võibolla võtan end kunagi kokku ja minust saab korralik inimene. Võibolla mitte.

SHARE:

Sunday, January 27, 2013

Pühapäev. Pühade ilu.

Pühapäev on minu jaoks püha. Selline mõnus ja rahulik päev, kui üritan pikalt magada, midagi eriliselt head süüa teha ja perega olla. Kuid vahel on taevalik omaette lugeda või lihtsalt uusi ja vanu ajakirju lapata. 

Pakun sel pühapäeval sulle võimalust piiluda ilulehekülgi, mida toimetan ajakirja Pulss jaoks. Need naistele pühendatud leheküljed ilmusid läinud aasta detsembris ja sel puhul kroonisid ilukülgi tooted, mida passiks hästi kingikotti pista. Kuid need samad kosmeetikumid ja lõhnad sobivad tegelikult igasse päeva ja iga sündmuse puhul. Loodan, et sa saad siit ideid ja inspiratsiooni. Millised on need tooted, mida sina endale nendelt kahelt leheküljelt kõige enam ihaldad? Või oled sa midagi juba enda jaoks leidnud ja kasutanud? Muljeta julgesti kommentaariumis.


SHARE:

Millega üllatab Gucci?

  Gucci avaldab pilt pildi haaval kevad/suvist 2013 kollektsiooni. Esimesed kolm fotot annavad aimu prillimoest. Järgmised kaadrid kõnelevad sellest, et kevad ja suvi soosivad julgeid värve. Kõige enam teeb rõõmu, et Karmen Pedaru on taas Gucci kampaania kangelanna. 


SHARE:
Blogger Template Created by pipdig