Wednesday, January 9, 2013

Mart Sander arvustab: Hervé Léger "Ete" + lõhna võitjad

Stellariumis testib meestele mõeldud tooteid multitalent Mart Sander. Seekordne postitus peaks huvi pakkuma nii naistele kui meestele. Olen oma blogis kirjutanud sellest, kuidas minu peeglilaualt leiab ka meestelõhnu. Kuid kas mees võib kanda naisteparfüümi? 

Mart Sander testis, kas naistelõhn võib sobida ka mehele. Seekord on Sanderi kuldse luubi all Hervé Léger lõhn "Ete", mille leiab Avoni kataloogidest.


"Ete" on näide sellest, kui hästi töötavad koostöös lõhnatootjad ja "lõhnafilosoofid", kes lõhnale nime, kontseptsiooni ja visuaali välja töötavad. Selles lõhnas on midagi väga vanamoodsat - see on pärand aegadest, mil parfüüm pidi olema rammus ning rikkalik, mitte kerge ega sportlik. Siin on kulda, lõunamaiseid apelsine, rasket kuuma õhtupäikest. Parfüümile mängib kaasa kujundus - kuldne pakend, millest väljub imperiaalne tahutud kristallkarahvini meenutav pudel. Kõik vihjab luksusele, elunautlemisele, lõputule suvele. Nimi on küll lihtsalt ja pretentsioonitult "Suvi", kuid minu jaoks sobiks siia rohkem "Päikesekuningas". Kui tahate külmal talveööl oma partnerit rõõmustada - kandke voodis ainult seda ja ei midagi muud! Seda ükskõik mis soost te olete - ja mis soost on teie partner!

...

Hervé Légeri mängus võitsid "Ete" parfüümid endale
Margoth Plink ja Siiri Kuus, Instagrami loosis võitis parfüümi Egelt P. Palju õnne!LOE LISAKS: Mart Sander arvustab: kellele sobib James Bondi parfüüm?
SHARE:

6 comments

 1. Ma tean üht parfüümibrändi, mis pakub samu lõhnu nii naistele kui meestele. Põhjendus on äärmiselt lihtne - lõpptulemus sõltub eelkõige kandjast.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ooo, kas reedad ka selle parfüümibrändi nime? :)

   Delete
 2. Minu meelest kasutatakse meeste parfüümides järjest enam neid komponente, mida naiste parfüümideski.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Küllap ongi seepärast käes ajad, mil naised kasutavad meesteparfüüme ja vastupidi, mis on iseenesest imetore.

   Delete
 3. Unisex lõhnasid tean näiteks Calvin Klein kollektsioonist.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Kleinil on kyll lahedat loomingut.Kuid lõhnu pole endale nende valikust leidnud.

   Delete

Blogger Template Created by pipdig