Tuesday, April 30, 2013

Arvustus: JOIK BB kreem

Kui paar kuud tagasi kuulsin, et JOIK tuleb välja oma BB kreemiga, olin väga elevil. Kodumaine dekoratiivkosmeetika - see on midagi uut ja põnevat. Minu õhin kasvas haripunkti, kui BB kreemi läinud nädalal testima asusin. Arvustus on sinu ees.

Esimesena köidab tähelepanu BB kreemi tihke koostis. Parima tulemuse saamiseks soovitatakse BB kreemi all täiendavaid kreeme mitte kasutada. Paljud BB kreemid, mida olen testinud, vajavad siiski alla kerget päevakreemi, kuid see toode on tõesti kaks ühes. Kuna uudishimu pole patt, testisin JOIK BB kreemi ka aluskreemiga, kuid soovitan pigem järgida tootja soovitust, sest kreem jääb nahal ilma aluskreemita siidisem ja nahk võtab ta paremini omaks.Kiita saab kreemi katvus, mis mind positiivselt üllatas. Kes soovib kergemat katvust, sellele piisab nahale ühest kihist. Mina tupsutasin sõrmedega näole kaks kihti ja tulemus on mõnusalt matt. Kindlasti tooksin esile ka seda, et kreem jääb nahal ühtlane.  

JOIK BB kreem sisaldab minu jaoks kahte väga hinnatud õli. Üks neist argaania- ja teine nisuiduõli. Suur pluss on minu jaoks ka see, et ta niisutab nahka ja efekt on koheselt tuntav. Harjumist vajab ehk tihkem tekstuur, kuid kreemi saab alati poes testida. Usun, et paljud, leiavad endale uue ja erilise lemmiku. 50 ml kreemi hind on 11. 90 eur. Kas oled JOIK BB kreemi juba testinud? 

VAATA LISAKS: LOOS: Võida JOIK uusim toode - niisutav BB kreem 

Uuuri kindlasti ka Stellariumi mängu, kus loosime välja Pilgrimi ehteid. Selle leiad SIIT.
SHARE:

18 comments

 1. Tundub, et peab proovima! Kas on ka erinevaid toone?

  ReplyDelete
  Replies
  1. Esialgu on üks toon - põhjamaiselt hele ja kevadine.

   Delete
 2. Suurepärane arvustus. Kuidas tooniga on? Kas on loomulik?

  ReplyDelete
 3. Kas see bb kreem on nagu jumestuskreemi moodi ka? Praegu mul Loreali bb ja sellega olen rahul, katab ilusti näonahal väiksed punased kohad ära, kas Joik saab ka sellega hakkama?

  Ps. see peaks olema 50ml mitte 30, vähemalk kodukal neil märgitud 50.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Kui kanda üks kiht, siis jääb kreem nahal kergem, kui tupsutada kaks kihti, siis toimub jumestuskreemi asemel ja katab punased kohad.

   PS. Mul oli arvustuses väike viga, mille just parandasin - seda on tõepoolest 50 ml. :)

   Delete
 4. kreem lubab matti ja ka säravat tulemust-kuidas saab matt särada???

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ma ei tea, kust te võtata, et kreem lubab ka säravat tulemust :) Minu postituses seda infot ei leia.

   Delete
  2. Matt tulemus ei peagi ilmtingimata elutu ja tuhm olema. Matt tähendab ennekõike seda, et nahk pole rasune ja ei läigi. Seega saab küll matistav kreem anda särava, valgustpeegeldava tulemuse. JOIK mõtlebki ilmselt 'särava tulemuse' all titaanium ja tsink dioksiidide olemasolu kreemis, mis on kergelt valguspeegeldavad.

   Delete
 5. Kust seda osta saab?

  ReplyDelete
  Replies
  1. BB kreem müügil juba Kaubamajas ja Stockmannis.

   Delete
 6. Kas see oksüdeerub kõvasti, st kas toon muutub päeva jooksul märgatavalt?

  ReplyDelete
 7. Kuna teised Joiki tooted mulle meeldivad ning BB-kreemid samuti, siis ostan järgmisena arvatavasti seda, kuna tundub tõesti hea toode olevat!

  PS. Arvustuse juurde oleks võinud pilte ka panna, siis näeks pildi pealt ka tulemust.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Pilti soovitakse juba nii palju, et ehk teemegi ühe kena lavastuse JOIK BB kreemiga :)

   Delete
 8. Paari korra testimise järel tundub, et minu pirtsakale ja aknelisele nahale sobib kenasti. Väga loomulik jääb ka pisut päikest saanud nahal. Mina kasutan seda nii, et kõigepealt kannan seda näole ja seejärel ootan mõne minuti ning tupsutan punetavatele kohtadele veel mineraalpuudrit lisaks ja väga viis tulemus :)

  ReplyDelete
 9. Kui kaua sa seda kreemi kasutanud juba oled, ega poore ei ummista?

  ReplyDelete
 10. Praeguse seisuga olen seda kasutanud natuke rohkem kui kaks nädalat ja jätkuvalt olen vaimustuses.

  ReplyDelete

Blogger Template Created by pipdig