Wednesday, April 25, 2012

Minu meeleheitel kingad

Minu esimene kingapostitus ei räägi mitte kingadest vaid nende patjadest. Ameerikas on selline tore firma nagu Scentimental Industries, mis toodab igasugu väikekodanlikke vidinaid. Nende hulgas kingadele lõhnapatju.

Lõhnavad padjakesed on sarjast Wisteria (kõlab nagu Wisteria Lane, see tänav, kus meeleheitel koduperenaised elavad ...) ja kui uskuda pakendit, on need käsitsi tehtud. 

Minu garderoob sai värvi juurde ja ärahellitatud kingadel on nüüd palju lõbusam tuju. Hinda ma kahjuks öelda ei oska, sain need endale ühe tähtsa päeva puhul kingituseks. Kingad ise läksid ka kohe tähtsust täis ... 
SHARE:

Monday, April 23, 2012

Oriflame`i Giveaway

Nädala esimene päev teeb õnnelikuks Kelli Kuusiku, kes võitis 44 euro väärtuses Annemarie Börlindi intensiivselt hooldavad keramiidi kapslid. Uus giveaway algab nüüd ja selleks on Oriflame`i päeva- ja öökreem ning silmaümbruskreem.


Ma olen lühidalt juba nendest toodetest kirjutanud postituses 30 päeva Oriflame`iga. Ecobeauty siluvad päeva- ja öökreem on kergelt lõhnastatud naturaalsete koostisainetega, mis on Ecocert'i poolt kinnitatud. 

Tasub kindlasti osaleda, sest ükski Ecobeauty toode ei sisalda parabeene, silikoone, mineraalõlisid, sünteetilisi lõhnaaineid ega loomseid koostisaineid.

Ecobeauty toodete võitjat näed SIIT.

Kuidas võita? Selleks tuleb Sul liituda Stellariumi Facebookiga SIIT ja FB postituse alla kirjutada, milliseid Oriflame`i tooteid oled kasutanud. Ära unusta seda toredat giveawayd oma sõpradega sheerimast, ainult siis läheb osalemine arvesse. Võitja selgub järgmisel esmaspäeval.  
SHARE:
Blogger Template Created by pipdig