Friday, March 17, 2017

Girl Friday: Stella In Hunterland


In early March, I created an Instagram account where I want to gather all images of me wearing wellies. For those who know me through the blog, my passion for Hunters and rubber boots is no secret. So it felt logical to create Stella In Hunterland.  

When the account was only a couple of days old, I started getting letters from international followers that surprised me. Some were polite, some... contained surprising proposals. Now I have been getting incredible proposals that I had never received before for the past 17 days.  I have worked as a journalist for years and I'm used to replying to readers. This time my mistake was politely replying to messages that came to Insta Direct. Just the words 'thank you' brought five more ... interesting... additional questions. What's incredible for me is that an account I created to collect all photo series where I'm wearing wellies, has brought so many naughty questions and feedback. Starting today, I won't respond to Insta Direct messages any more, and again I'm looking at the world of Instagram with a completely different look. What has been a convenient solution for me - wearing wellies in rainy Estonia - is a peculiar fantasy land for someone else. Nevertheless I will continue with the account, because I'm not going to ditch collecting my works just because a weird light bulb sparks up in someone's head somewhere.. All decent people who like wellies, are welcome to follow my account here.

Outfit details:

Coat: vintage Kakas
Dress: Warehouse
Crossbody: Karl Lagerfeld Micro Tote (here)
Wellies: Hunter 
Earrings: Pi-Ret Jewelry (here)Märtsi alguses tegin Instagrami konto, kuhu soovin koguda kokku kaadrid, kus olen läbi aegade erinevates kummikutes poseerinud. Nendele, kes mind läbi blogi tunnevad, pole mingi saladus minu kirg Hunterite ja erinevate kummisaabaste vastu. Seega tundus igati loogiline luua konto Stella In Hunterland.

See oli kõigest paar päeva vana, kui hakkasin saama välismaistelt jälgijatelt kirju, mis mind üllatasid. Kirjad erinevatelt härradelt. Ühed viisakad, teised... üllatavate ettepanekutega. Nüüd on mulle 17 päeva jooksul kirjutatud Instagrami uskumatuid ettepanekuid. Selliseid, mida ma pole kogu oma elu senise elu ajal saanud. Üks muhe vunts küsis, kas müüksin talle kummikud, mida olen ise varem kandnud? Khm... Ma mõtlesin esialgu, kas saan millestki valesti aru. Kuniks ta kordas oma küsimust. Vastasin viisakalt ei. Teine jälgija tahtis teada, kas oleksin nõus võtma temalt vastu latekskostüümi ja selles poseerima? Kolmas, tunduvalt viisakam kiri tuli mehelt, kes küsis, kas kummikud on minu jaoks fetish või fashion? Vastasin, et kummikud pole minu jaoks ei fetish ega fashion, ma lihtsalt armastan neid. Mind ei huvita, kas nad on moes või kellegi jaoks fetish. Seepeale vastas ta mulle: "Kahju. Ma lootsin, et see on fetish." 

Ma olen töötanud aastaid ajakirjanikuna ja harjunud alati lugejatele vastama ning minu viga oli see, et ma vastasin viisakalt Insta Directi tulnud kirjadele. Juba pelgalt sõna "Aitäh", tõi Insta Directi viis "põnevat" lisaküsimust. Minu jaoks on hämmastav, et konto, mille ma lõin seepärast, et koguda kokku pildiseeriad, kus kannan kummikuid, on toonud nii palju siivutu alatooniga küsimusi ja vastukaja. Alates tänasest ei vasta ma enam Insta Direct kirjadele ja vaatan taaskord Instagrami maailmale täiesti teise pilguga. See, mis on minu jaoks mugav lahendus - kanda kummikuid vihmases Eestis, on kellegi teise jaoks omalaadsete fantaasiate pärusmaa. Sellegipoolest jätkan oma kontoga, sest ma ei kavatse lõpetada oma tööde kogumist lihtsalt seepärast, et kuskil lööb kellelgi peas kahtlase tulega pirn põlema ... Kõik korralikud inimesed, kellele meeldivad kummikud, on oodatud minu kontot jälgima siit.


PHOTOS: Meisi Volt
SHARE:

Thursday, March 16, 2017

A day full of beautiful things


Last Saturday will be remembered as a day full of beautiful clothes, bold accessories, and great excitement. I had the pleasure to organise for the first time (... and not the last) Stellarium's Big Shopping Party where I invited beautiful and bold women. The ones whose style has stroked our eyes in magazines, blogs, and Instagram.

I have always wanted to throw a party where stylish women get together to sell and exchange things. It's equally important that the style and sizes of what people wear, would be slightly different to make the event appealing for many visitors. When Sarapuu second hand shop that got famous in Tartu decided to expand to Tallinn, we set the plan several months ago. I sent out the invitations and asked everyone to look around in their closet attentively. The result couldn't have been more colourful - some brought flowing dresses, some shoes, and some brought bags. 

Media was there. Perhaps the most fun part was that when I was giving interviews, the first sales of beautiful things had already happened. But that doesn't matter... It's good news that for a month you can buy the things that were sold at Stellarium's Big Shopping Party from Sarapuu second hand. I wanted the shopping party to be a bit special for the participants, so the clothes will be there for another month and everyone has promised to put more stuff out. When you go to Sarapuu Kirbukas second hand shop, ask where the area for Stellarium's shopping party is, and you'll be directed towards our section. A big thank you to everyone who came to the party, and no doubt we will meet again!

Möödunud laupäev jääb mälestustesse, kui päev tulvil ilusaid riideid, uhkeid aksessuaare ja suurt elevust. Nimelt oli mul rõõm korraldada esimest (... ja mitte viimast) korda Stellariumi Suur Ostupidu, kuhu kutsusin kohale vaprad ja ilusad naised. Ikka sellised, kelle stiil on ajakirja veergudel, blogides ja Instagramis pilku paitanud. 

Mul on alati olnud soov korraldada pidu, kus stiilsed naised saavad kokku, müüvad ja vahetavad asju. Sama oluline on ka see, et kõigi osalejate stiil ja suurus, mida nad kannavad oleks pisut erinev, sest just selliselt on üritus paljudele külastajatele ihaldusväärne. Kui Tartus tuntuks saanud Sarapuu Kirbukas otsustas Tallinnasse laieneda, siis panime juba paar kuud tagasi plaani paika - korraldame Stellariumi-nimelise Ostupeo. Saatsin kutsed välja ja palusin, et kõik vaataksid oma kappides tähelepanelikult ringi. Tulemus ei saanud olla värvikam - kes tõi müüki lendlevaid kleite, kes kingi ja kes käekotte. 

Kohal käisid online-väljaanded ja televisioon. Kõige lõbusam oligi vast see, et ajal, mil mina intervjuud andsin, olid esimesed ilusad kleidid ja kingad juba müüdud. Kuid sellest pole hullu... Hea uudis on see, et veel kuu aega saab Sarapuu Kirbukast osta kõigi Stellariumi Suurel Ostupeol osalenud naiste asju. Nimelt soovisin, et see Ostupidu oleks meie osalejate jaoks pisut eriline, seega on kõigi tuntud naiste boxid oma riietega veel kuu aega üleval ja kõik on lubanud selle aja jooksul asju lisaks müüki tuua. Kui oled Sarapuu Kirbukasse minemas, küsi kindlasti, kus on Stellariumi Ostupeo ala ja sind juhatatakse meie boxide juurde. Suur tänu kõigile, kes tulid ja pole kahtlust, et me kohtume taas!
PHOTOS: Meisi Volt


SHARE:
Blogger Template Created by pipdig