Friday, February 7, 2014

Stellarium Boxid loositud!

Stellariumi sünnipäevakuul toimub tõeline kingisadu ja ihaldusväärsed Stellarium Boxid on sel korral loositud. Need, kes täna ei võida, ärge laske pead norgu! Stellariumis on veebruaris tulemas mimeid mänge - loosi läheb muu hulgas Kadri Kruusi suurepärane käekott Stella, mitmeid uusi parfüüme ja teisi üllatusi. 

Tuletan sulle meelde, et Stellariumi Instagramis on võimalik võita Burberry Body Gold parfüüm. Mängu leiad SIIT ja see toimub Burberry parfüümifoto all. Lisaks on Stellariumis käimas suur parfüümiklubi loos, kus läheb loosi mitu erinevat parfüümi. Mängu leiad SIIT.


Need read on võitjate päralt - Join This Site Stellarium Boxi võitis Kadi Mõttus ja Instagrami Stellarium Boxi saab endale Regina Hiiet. Palju õnne võitjatele! Palun võtke Stellariumiga ühendust info@stellarium.ee
SHARE:

Monday, February 3, 2014

Steal her style - Lenna Kuurmaa

30. jaanuaril pärjati Nokia Kontserdimajas Eesti 2013. muusikaaasta võimsamad artistid. Aasta Albumi tiitli viis koju Lenna, kes astus lavale väikeses mustas kleidis ja tõestas seda, mida me niigi teame - vähem on rohkem. Just seepärast on Lenna Kuurmaa Stellariumi rubriigis "Steal her style".

"Minu väike must kleit pärineb Zarast. Ostsin selle kunagi Barcelonast. See on ka minu suur lemmik," rääkis Lenna Stellariumile. Ta ütles, et kleit tundus laulu ja bändi üldise meeleoluga sobivat. Lenna väike must kleit oli täiuslik mattide mustade sukkpükste ja madalate saabastega. Kui sul on nii hea figuur ja täiuslik soeng, siis oleksid igasugused aksessuaarid liiast. Märkimist väärib ka Lenna perfektne alasti meik ja nude huulepulk. Stellarium pani kokku asjad, mida vajad, et näpata Lenna EMA stiil. Lindex pakub praegu oma veebipoes liibuvat musta kleiti ja kelmikaid sukkpükse. ABC Kingas on müügil täiuslikud Pepe Castelli poolsaapad.

 


Kuidas aga saavutada see suurepärane soeng? Pole kahtlust, et tegemist on sirgendajatega tehtud lokkidega, mis püsivad mitu päeva. Mina olen sirgendajatega lokke loonud Schwartzkopfi lokivedelikuga ja pärast krooninud soengut ohtra juukselakiga. Pidades silmas Lenna meiki, sobiksid talle täiuslikult Maybelline New York New Colour Sensatsional nude huulepulgad. Lenna ütles Stellariumile, et küüned olid tal esinemise puhuks lakitud tumesiniseks, kuid usun, et sellise outfitiga sobivad vabalt ka ihuvärvi küüned. Näiteks on poodides uus ja kuum kaup Maybelline New Yorkilt - nende Colorama Stripped Nudes lakid on hea katvusega ja püsivad nädala. Just testin neid!

FOTOD: Ardo Kaljuvee (Kroonika)

Ja lõpuks üks lõbus oletus! Millist parfüümi oleks võinud Lenna laval kanda? Tema üldist outfiti arvestades sobinuks talle Lancome Tresor "Midnight Rose". Miks? Sest lummav Lenna nägi sel õhtul välja täpselt nagu kesköine roos. Kas pole nii?
SHARE:

Sunday, February 2, 2014

Instagoodies Air Force. January.

Siin on kaadrid, mis jäävad meenutama külma ja karget jaanuari, millest pool oleksin meeleldi veetnud vaid ahju peal magades ... Kahjuks või õnneks pole mul sellist ahju ja veel vähem aega. 

Jaanuaris juhtus palju meeleolukat - Stellarium on nüüd ühendatud nii Naistemaailma kui ka ajakirja Kroonika veebidega, kus blogil on oma pesa. Lisaks täitus Stellariumi Facebookis ilus arv - tervelt 7000 fänni. Aitäh kõigile, kes minu tegemistele kaasa elavad, kommenteerivad ja rõõmu kingivad! Valik kaadreid Instagramist on sinu ees! Minu enda lemmikpilt on see tehtud hambaarsti ukse taga, kuhu doktor mind pärast süsti saatis. Mul oli igav, tuimestus hakkas just mõjuma ja mõtlesin, et teen õige ühe selfie ... Kus ma küll järgmiseks võiks telefoni välja võtta ja kukkuda selfie`sid tegema? 


Veebruar on Stellariumi sünnipäevakuu ja meil hakkab palju põnevat juhtuma. Blogis on ka uus kujundus ja paremal vilguvad samuti sündmused, mis jäädvustatud just Instagramis. Hea uudis on see, et nüüdsest toimuvad ainulaadsed loosid ka Stellariumi Instagramis ja esimene on just käimas! Nimelt loosib Stellarium välja suurepärase Stellarium Boxi. Reeglid on lihtsad! Liitu Stellariumi Instagramiga SIIN, vajuta Stellarium Boxi pildile like ning kutsu @ märgiga selle postituse all oma sõbrannasid mängust osa võtma ja Stellariumi Instagramiga liituma - mida rohkem, seda uhkem! Stellarium Boxi, mis sisaldab kosmeetikat 100 euro eest, loosime välja 7.veebruaril. Saladus pole ka see, et juba õige pea on Instagramis oodata uut mängu - lõpuks on ju käes Stellariumi sünnipäevakuu!

SHARE:
Blogger Template Created by pipdig