Friday, January 31, 2014

H&M spring collection 2014

H&M kutsus eile oma kevadkollektsiooni uudistama. Igati mõnus viis läbi jäise talve kevadesse piiluda. Sel kevadel omandab urbanislik stiil mängulisusest ja isikupärast tulvil kollektsioonis boheemlasliku varjundi. Minu pilgule tegid pai satsilised pluusid ja puuvillastest kleitidest õhkuv vintaažromantika. Märgusõnadeks on nahast ja seemisnahast lapitehnikas loodud jakid ja samuti seemisnahast ülepõlvesaapad. 

Mind võlus üdini see tumesinine läbipaistev maani kleit, mida näed teisel ja kolmandal pildil. Samuti kõikvõimalikud päikeseprillid, mida ei ole kunagi vähe. Boheemlaslikku meeleolu leiab ka naiste aksessuaaride kollektsioonist - vaata vaid neid peaehetest lillekesi, mis ma pildile püüdsin. Need on ju minule loodud!


Mis oli sinu viimane ost H&M-ist? Ja mis sulle nendelt piltidelt silma hakkas?

SHARE:

Wednesday, January 29, 2014

From Love with Russia

 Mind on elu aeg peetud venelannaks. Näiteks Stockmanni kaubamaja lihaletis pöördub müüja minu poole järjekindlalt vene keeles ja küsib mida ma soovin. Need harvad korrad, kui olen oma elu jooksul ööklubidesse eksinud, küsitakse minu nime ikka ja jälle vene keeles. Kord käisin reporterina Keskerakonna valimispidu kajastamas. Istusin vahepeal laua äärde ja jäin kolleegidega lobisema. Äkki kummardus üks daam minu poole ning sõnas: "Mina ise olen eestlane aga tore, et teie venelasena olete eesti keele nii perfektselt suhu saanud. Te olete kõigile vene kesknoortele eeskujuks!" 

Neid lugusid on küll ja veel ning need on mulle alati palju nalja teinud. Ka reisidel on minu käest päritud, kas olen Venemaalt ja olen seepeale nipsakalt vastanud, et hoopis Inguššiast ning me loodame varsti vabaks saada. Kord sattusin Berliinis iseäranis uudishimuliku härraga pikalt Inguššias valitsevast kriisist vestlema ... Seekordse outfiti-postituse peakangelane on valge läki-läki, mille tõin endaga ühes Moskvast, Arbatil šopates. Kui hakkasin mütsi ostma, küsis müüja: "Kas te olete Eestist?". Minu nägu lõi särama ja küsisin: "Kust te teate?" Ja tema vastas: "Te rääkisite mobiiliga siinsamas eesti keeles. Ma olen mitu korda Tallinnas käinud..."
Outfiti detailid:

Kasukas: Aristocrat
Seelik: Kate Spade
Kampsun & sükkpüksid: Lindex
Kummikud: Amazon
Kõrvarõngad: Pi-Ret Jewelry "Ayda On The Moon"
Huuled: Christian Dior "Diva" 

 Ma juba tean, et kohe, kui mu ema seda postitust näeb, helistab ta mulle ja ütleb: "Tütreke. Ma vaatan, et miski pole nende aastatega muutunud. Sa käid ikka talvel hõlmad lahti ..."

FOTOD: Meisi Volt


SHARE:

Tuesday, January 28, 2014

Kolm kaadrit: hüljatud hetked

Stellariumil täitub veebruaris teine sünnipäev ja sel puhul on oodata väga palju üllatusi, mis pakuvad rõõmu nii lugejatele kui ka mulle endale. Pidades blogi olen alati olnud fotode suhtes kriitiline. Kõige paremini teavad seda erinevad fotograafid, kes on Stellariumi jaoks pilte teinud ... Kui teeme fotoseeria, siis tavaliselt tuleb kokku ca 60-70 kaadrit, millest esimese valiku teeb fotograaf ja teise mina. Blogisse jõuab viis-kuus-seitse pilti.

Vaatasin hiljuti läbi erinevaid fotoseeriaid ning leidsin kümneid ja kümneid kaadreid, mis pole mitte kunagi blogisse jõudnud. Nüüd, paar aastat hiljem vaatan neid pilte teises valguses. Tänases kolmes kaadris leidub mõnusat ehedust ja argipäeva. Kuid ehk argipäev ongi just see, mille eest blogi pidades olen põgenenud? Täna tunduvad need pildiseeriad igati meeleolukad ja luban sulle algaval Stellariumi sünnipäevakuul teha mitmeid postitusi nö. hüljatud hetkedest. Sel korral avaldan kolm kaadrit aastat 2012, mil alustasin blogi. Fotod on tehtud minu kodus - nagu näha on kõikjal üks suur sasipesa, sest oleme Meisiga lõpetanud outfiti ja toodete pildistamised ning mul on kohe-kohe käsil koristamine. Arva kolm korda, kas mulle meeldib koristada?
 


SHARE:
Blogger Template Created by pipdig