Thursday, December 5, 2013

Kingisoovitus: Shiseido Ibuki imed


Parim kingitus on hästi hoolitsetud näonahk. Olen viimasel ajal leidnud palju uusi ja huvitavaid nahahooldustooteid, mis tulevad heade semudena minuga  uude aastasse kaasa. Üks favoriit on Shiseido sari IBUKI, mis nägi suvel ilmavalgust ja pakkus testides minu jaoks palju üllatusi.

 Kogu IBUKI sarja puhul meeldib mulle idee, et see esindab hingamist - IBUKI niisutab ja kaitseb nahka, laseb nahal uuesti hingata ning kaitseb väliskeskkonna kahjulike mõjude eest. Esimene lemmik kogu sarjast on minu jaoks Shiseido IBUKI Softening Concentrate. Koostiselt on ta kergelt geeljas ja meenutab pigem seerumit. Õrn, kuid väga tõhus, mida kulub vähe. Õhtuti, kui olen meigi eemaldanud, kannan seda vatipadjaga nahale. Väärib mainimist, et nädal pärast IBUKI Softening Concentrate`i kasutamist tundsin, et ma ei pea enam öökreemi tantsule paluma. Kiiresti imenduv kontsentraat on lihtsalt nii tõhus niisutaja, et öökreem tundub Softening Concentrate`i seltskonnas liigne. Kuidas kliima nahka mõjutab?

Ma olen juba mõnda aega veendumusel, et Eesti kliimas on täiusliku näokreemi leidmine omaette retk. Me elame kliimas, kus ühel päeval tervitavad meie nahka miinused ja järgmisel päeval juba plusskraadid ning seda vaid selleks, et kohe läheks uuesti külmaks ja rõske tuul naeraks meile taas näkku. Keskküttega korter kuivatab omakorda nahka ja kui sa tööle jõuad, panustab boonusena sinu naha kuivusesse kontori konditsioneer. Pole ime, et ka kõige rasusema näonahaga inimestel tekib sügisel ja talvel pindmine kuivus. IBUKI Refining Moisturizer Enriched kreem on siinkohal ustav abiline - ta libiseb mõnusalt nahapinnal laiali ja imbub kiiresti. Sarnaselt Softening Concentrate`iga kulub ka Refining Moisturizer Enriched kreemi vähe, kuid ta niisutab põhjalikult. Mõlemad tooted lubavad siledat nahka ja seda see Jaapanis loodud IBUKI ime ka teeb. Juba nädal pärast kasutamist on nahk justkui endaga sõbraks saanud, ta on siledam, siidisem ja värske jumega.
Ibuki tooted sisaldavad taimset kompleksi - muu hulgas valget piimanõgest ja tsitrusviljalise juzu seemne ekstrakti. 


IBUKI sarjas on minu kolmas lemmik Eye Correcting kreem, mida kasutan hommikul. Seda piimjat kreemi kasutades mõtlen just valgele piimanõgesele - kreem on küll sügavniisutav kuid samas kerge nagu suvine tuul. See turgutab kurnatud silmaaluseid ja annab neile uue hingamise. IBUKI toodete lõhn on kerge ja kütkestav. Need on loodud naistele alates vanuses 25 eluaastat. Kui sul on jõuluvanale veel kiri saatmata ja sa otsid endale uusi nahahooldustooteid, siis kaalu kindlasti IBUKI tooteid. 

Muide, ülemise foto tegi minu 8aastane tütar. Usaldasin oma tütrekesele vist juba 3aastaselt esimest korda oma fotokaamera ja lubasin tal maailma pildistada nii nagu tema seda soovis. Mõni aeg tagasi, just enne magama minekut haaras ta kaamera ja jäädvustas selle sulni ilma meigita hetke. 
SHARE:

Monday, December 2, 2013

KOLM KAADRIT: Kleit. Alla kümne euro!

Need, kes Stellariumi jälgivad, on kursis minu suure kiindumusega second-hand poodidesse. Milleks osta liiga kallis kleit või kostüüm, kui saab tunduvalt odavama ja vahest isegi originaalsema? Kuigi Eestis müüakse imelist toodangut, leidub minu hinnangul ohtralt liiga kalleid rõivaid, mille kvaliteet jääb alla igasugust arvestust. See on põhjus, miks eelistan sageli jalutada läbi second-hand poodidest. Uurin nende väljapanekuid, paitan rõivaid ja viin vahel endaga midagi koju.

Stellariumis on läbi aegade ilmunud palju outfiti-postitusi. Hiljuti blogi fotosid lapates leidsin mõned kleidid, mis on maksnud alla kümne euro. Jõulupeod on tulemas ja paljud naised vajavad uusi tualette. Olgem ausad - jõulupidu on tegelikult ju vabandus, sest kes ei tahaks endale kappi uue asjakese näol värskeid tuuli? Tallinnas asus pikka aega aadressil Juurdeveo 26 tõeliselt äge second-hand pood "USA Today", mis kolis hiljuti uuele aadressile. Nüüdsest asub poeke Telliskivi 21/Ristiku 10 nurgal, teisel korrusel. Kolm kaadrit "Kleit. Alla kümne euro!" on sinu ees ja kõik pärit just USA Today poekesest.


Postituse kleidist Twelve by twelve leiad SIIT.


Postituse kollasest kleidist ja Paulast leiad SIIT.
Caché

Postituse Caché siidkleidist leiad SIIT.

Käisin läinud nädalavahetusel uues asukohas külas ja viisin koju põnevaid leide, mida sulle tulevikus tutvustan. Kui sa elad Tallinnas või plaanid pealinna põigata, käi kindlasti läbi USA-Today second-hand poest. Nende Facebooki leiad SIIT. Ühtlasi kasutan juhust ja tervitan alanud jõulukuu puhul kõiki USA-Today särtsakaid tüdrukuid, kes mu meele alati rõõmsaks teevad.
  
SHARE:

Sunday, December 1, 2013

Mart Sander arvustab: "Mercedes-Benz" meestelõhnad

Mercedes-Benz - the name brings to mind a glowing internal combustion motor, speed and strength. But the Mercedes-Benz perfumes don't conjure these images. The smell is rather cool than hot, rather in a calm standstill position than galloping with the strength of hundred horse powers, rather softly stroking than sharply biting.

The toilet water is plesantly smoke gray, the Intense version with a slightly spicy afterburn. It has flannelly softness, as if the sharp edges of the perfume had been polished off. Were this perfume a car, it were not a snorting and rubbber-burning killer - it would be a Mercedes-Benz, made of marzipan, fur and last summer nights. By the way, the ladies' name Mercedes, that was imposed upon the car in the year 1901 was designed to create an impression of southern temperement and unstoppable stamina. The new perfume is more nordic than it is temperamental. This is the perfume for men who prefer a more neutral, 'cool' scent. It's main strength - the scent holds well: after having sprayed it on my skin several hours ago, I still travel in the Mercedes-Benz and it makes me feel safe.

Special kudos to the design - the handy bottle displays a clinically pure shape and an art deco stopper, creating an atmosphere of manly simplicity. The Oscar goes to the flowing black glass of Intense.
Mercedes-Benz - see nimi toob silme ette eelkõige kuumava sisepõlemismootori, kiiruse ja jõu. Kuid "Mercedes-Benz" lõhnad minule neid assotsatsioone ei tekita. Lõhn on pigem jahe kui tuline, pigem rahulikult paigalpüsiv kui sadade hobujõududega edasi kappav, pigem pehmelt paitav kui jõuliselt hammustav. 

Parfüümi tipunoodid moodustavad Kalaabria bergamot, Itaalia mandarin, sidruni essents ja kannike. Lõhnasüdames leidub muu hulgas Bouboni pipart, muskaatpähklit ning kannikest. Lõhna baasaroomi moodustavad ambrox, Ameerika seedripuu, burboon kuskus, libanol ja patšuli.


Tualettvesi on meeldivalt suitsuhall, mark "Intense" pisut vürtsikama järelaroomiga. Temas on flanelljat pehmust, justnagu oleks keegi selle nurgad õrnalt maha viilinud. Kui see lõhn oleks auto, siis ei oleks ta mitte turtsuv ja kummi kärsatav tapja - see Merceds-Benz "Intense" on limusiin, mis on tehtud martsipanist, karusnahast ja viimastest suveöödest. 
 
Muide, aastal 1901 autole pandud naisenimi "Mercedes" pidi looma pildi hispaaniapäraselt kuumast ja taltsutamatust jõust. Uus lõhn on pigem põhjamaine kui temperamentne. Parfüüm sobib neile, kes eelistavad just neutraalsemat "jahedat" lõhna. Plussiks on kindlasti pikk püsivus - mitmeid tunde peale õrna pihustust liigun endiselt edasi "Mercedes-Benzis" ning tunnen ennast turvaliselt.


Eraldi tooks välja disaini - kliiniliselt puhta vormi ning art deco korgiga pudelike on käepärane, mõjudes mehiselt ja tugevalt. Mercedes-Benzi lõhna "Intense" sujuvalt mustaks muutuv klaas on väärt eripreemiat.

Mart Sander on Stellariumi kaasautor, kes arvustab meestele mõeldud parfüüme ja ilutooteid.
SHARE:
Blogger Template Created by pipdig