Monday, December 2, 2013

KOLM KAADRIT: Kleit. Alla kümne euro!

Need, kes Stellariumi jälgivad, on kursis minu suure kiindumusega second-hand poodidesse. Milleks osta liiga kallis kleit või kostüüm, kui saab tunduvalt odavama ja vahest isegi originaalsema? Kuigi Eestis müüakse imelist toodangut, leidub minu hinnangul ohtralt liiga kalleid rõivaid, mille kvaliteet jääb alla igasugust arvestust. See on põhjus, miks eelistan sageli jalutada läbi second-hand poodidest. Uurin nende väljapanekuid, paitan rõivaid ja viin vahel endaga midagi koju.

Stellariumis on läbi aegade ilmunud palju outfiti-postitusi. Hiljuti blogi fotosid lapates leidsin mõned kleidid, mis on maksnud alla kümne euro. Jõulupeod on tulemas ja paljud naised vajavad uusi tualette. Olgem ausad - jõulupidu on tegelikult ju vabandus, sest kes ei tahaks endale kappi uue asjakese näol värskeid tuuli? Tallinnas asus pikka aega aadressil Juurdeveo 26 tõeliselt äge second-hand pood "USA Today", mis kolis hiljuti uuele aadressile. Nüüdsest asub poeke Telliskivi 21/Ristiku 10 nurgal, teisel korrusel. Kolm kaadrit "Kleit. Alla kümne euro!" on sinu ees ja kõik pärit just USA Today poekesest.


Postituse kleidist Twelve by twelve leiad SIIT.


Postituse kollasest kleidist ja Paulast leiad SIIT.
Caché

Postituse Caché siidkleidist leiad SIIT.

Käisin läinud nädalavahetusel uues asukohas külas ja viisin koju põnevaid leide, mida sulle tulevikus tutvustan. Kui sa elad Tallinnas või plaanid pealinna põigata, käi kindlasti läbi USA-Today second-hand poest. Nende Facebooki leiad SIIT. Ühtlasi kasutan juhust ja tervitan alanud jõulukuu puhul kõiki USA-Today särtsakaid tüdrukuid, kes mu meele alati rõõmsaks teevad.
  
SHARE:

6 comments

 1. See kollase kleidi kombo on nagu valatud :)

  Uskumatu, kui häid leide võib saada teise käe poodidest - igatsen neid tohutult!

  ReplyDelete
  Replies
  1. See kleit "kõnetas" mind poes kohe. Hästi mugav ja käepärane, hea suvel kotti visata, ei kortsu ja saab seega kohe selga panna. Kollane on nii ilus värv, olen seda väga armastama hakanud :)

   Delete
 2. Ma võtaks kõik need kleidid! Just selliste leidude pärast ma sekkareid niivõrd palju armastan!

  ReplyDelete
 3. Absoluutsed lemmikud on kübar teiselt fotolt ja imeilus kleit (pükskostüüm?) kolmandalt fotolt.
  Olen ise ka sekkaritest palju häid asju saanud, kuigi mitte pealinna omadest...
  Aga mõnikord olen pärast ka taibanud, miks mingi asi sekkarisse on toodud;-)
  Aga üldiselt on kogemused toredad!
  Eva

  ReplyDelete
 4. et su mees saaks jälle vinguda, et oli sul vaja seda nüüd kappi seisma osta ;)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Tark mees ei vingu. Mul on tark mees. Tõsi. Ta vahel uriseb :) ja see meeldib mulle!

   Delete

Blogger Template Created by pipdig