Friday, October 5, 2012

110 minutit mõnu

See algab nagu filmis. Hämar ruum, roosa kvartslamp põlemas ja vann ootamas. Käisin Meriton Wellness spaas, kus proovisin kõikehõlmavat mereliste toimeainetega kehahoolitsust ja nüüd kirjutan sellest sullegi.

Esimese etapina nautisin 20 minutit lõõgastavat massaaživanni. Kuigi vannitan oma tütart nädalas kaks korda ja ta võib vannis vähemalt kaks tundi oma pardikest ujutada, siis mul endal on alati kiire. Seega ma jõuan tavaliselt võtta kiire dushi. Näib, et seekordne hooldus korvab kõik need korrad, kui mul endal pole olnud mahti vanni minna. Vann mereliste lisadega meenutas mere ääres veedetud päevi ja selles on minu jaoks lõhnu lapsepõlvest ... Silmi ma vannis sulgeda ei julgenud, sest oleksin võinud mõnust magama jääda ... Seda segadust veel vaja ...


Meriton Spa lehel kirjutatakse, et mereliste toimeainetega kehahoolitsus kujundab nähtavalt figuuri ning loob suurepärase heaolutunde. Figuuriga pole mul probleemi, kuid heaolutunnet pole küll mitte kunagi liiga palju. Kui 20 minutit massaaživanni läbi sai, poputati keha üliefektiivse sooja koorijaga, kuhu oli lisatud erinevaid eeterlikke õlisid. Seejärel mässiti keha koos isesoojeneva koorijaga mähisesse ning ma pikutasin seal nagu ära hellitatud beebi. Ainult lutt puudus suust. 
 
Ja siis ... Massaaž eeterlike õlidega. Nagu ma lugesin pakub kogu hoolitsus efektiivset jääkaineid väljutavat ja puhastavat toimet. Nahk jääb jäägitult pehmeks ja õlid mõjuvad nahal veel paar päeva. Milliste sõnadega võtta kokku Maria Gallandi mereline hooldus? 110 minutit mõnu, mille on iga naine ära teeninud. Kas ma lähen seda hoolitsust veel võtma? 110 jah-i.
SHARE:

Wednesday, October 3, 2012

GIVEAWAY: Võida pääsmed Diana Arno moeetendusele!

Tähelepanu kõik armsad moehuvilised! Stellarium loosib välja veel kolm pääset kahele Ilu Sõnumile. Sel korral on kuupäevaks 6. oktoober ja pääsmed saab noore moelooja Diana Arno "Le Rêve" AW2012/13 kollektsiooni esmaesitlusele, mis toimub Ilu Sõnumi raames. 

Moekohvikus tutvustatakse uut kaubamärki Iris Janvier by Diana Arno. Iris Janvier on uus ja luksulik rõivabränd, millega teevad koostööd mitmed Eesti noored disainerid. Ma ise piilusin neid rõivaid Buduaari turul ja need väärivad kindlasti vaatamist. Iris Janvieri märksõnadeks on kvaliteetsed kangad ja luksuslik minimalistlik stiil. Enne ja pärast Iris Janvier by Diana Arno moeetendust saavad piletite võitjad ilumessil ringi uurida ja kõigest, mida pakutakse, osa saada.

Kuidas võita kutset kahele?

Sa pead olema Facebookis nii Diana Arno fännilehe kui ka Stellariumi sõber. Kasuks tuleb, kui oled Stellariumi follower.

Stellariumi Facebooki lehega saad liituda SIIN
Diana Arno Fashion Design lehega saad liituda SIIN.

Jaga seda linki enda facebookis/twitteris/blogis. Kirjuta Stellariumi Facebooki selle loo alla "jagatud" ja reede hommikul loosin välja kolm kutset kahele. Tähelepanu! Mängus osalevad vaid need, kes linki kindlasti jagavad.
  
SHARE:

Tuesday, October 2, 2012

Victoria`s Secret jõudis Londonisse!

Lõpuks ometi avas Ameerika legendaarne pesufirma Victoria`s Secret oma peakorteri Londonis. Victoria`s Secreti pesushow`d on unustamatud - nende inglite hulgas on laval kõndinud Heidi Klum, Miranda Kerr ja meie oma Karmen Pedaru.

Londonis, New Bond Streetil asuv pood on tõeliselt ekslusiivne paik - neli korrust moodsat muinasjuttu neile, kes armastavad pesu. Esinduspoes leidub igale rahakotile midagi - alates Victoria's Secret´i odavamast Pink kollektsioonist kuni nende disaner kollektsioonideni välja.


Neljal korrusel on seintel fotod erinevatest Victoria`s Secreti modellidest läbi aegade. Jääb mulje justkui oleksid sattunud muuseumisse. Igal korrusel paitavad pilku unikaalsed proovikabiinid, mis lõhnavad! Neile, kes pesust ei vaimustu, leidub poes Victoria`s Secteri aksessuaare ja parfüüme. Ma isiklikult armastan Victoria`s Secreti pidžaamasid. Minus puudub see naiselik tüüp, kes negližee väel kodus ringi lendleb. Hoolimata oma ema manitsustest, et üks õige naine peaks kandma siidist öösärki, kannan mina öösel pidžaamat või siis pigem juba üldse mitte midagi. Aga tühja minust. Tee nüüd Stellariumis tiir ja vaata see imeline poeke üle! 

SHARE:

Monday, October 1, 2012

Võida pääsmed "Ilu Sõnumile"

Oktoober algab Stellariumis tormiliste loosidega. Umbes sama tormiselt nagu väljas pidevalt vihma kallab, sajab blogitaevas auhindu. Lisaks Päikese loosile, jagan ära kahele õnnelikule kaks pääset Ilu Sõnumile. Lood on nii, et Tautropfen Eesti paneb kahele kaunitarile välja kutse kahele. 

Usun, et iga ilusõber tahab selles iludžunglis ühe retke ette võtta. Tuletan meelde, et ilumess toimub 5-7 oktoobrini Eesti Näituste messikeskuses. Erilise tähelepanu osaliseks saavad Stellariumi kutse võitjad Tautropfen Eesti tüdrukute poolt, kes neile oma boksis head ja paremat tutvustavad ning väikesi üllatusi kingivad.


 Kuidas võita kutse kahele?

Sa pead olema Facebookis nii Tauropfeni fännilehe kui ka Stellariumi sõber. Kasuks tuleb, kui oled Stellariumi follower.
  
Tautropfeni fännilehega saad liituda SIIN.
Stellariumi Facebooki lehega saad liituda SIIN

Jaga seda linki enda facebookis/twitteris/blogis. Kirjuta Stellariumi Facebooki selle loo alla "Ilu Sõnum" ja neljapäeva hommikul loosin välja kaks võitjat. Tähelepanu! Mängus osalevad vaid need, kes linki kindlasti jagavad.
SHARE:

Giveaway: võida päikest ja Australian Goldi tooteid!

Stellarium ja päevituskeskus Päike loosivad taas kolmele õnnelikule esmaspäevast esmaspäevani kestvas mängus välja 12 minutit tasuta päevitamist sulle sobivas Päikese päevituskeskuses üle Eesti. Mõnusa boonusena saad Australian Gold supertoote minipaki.

 Mitu korda sa sel suvel rannas käisid? Ma aiman sinu vastust. Hea uudis on, et päevitusaparaat kiirgab samasugust valgust nagu päike ja oma D-vitamiini doosi, millest suvel ilma jäid, võid kätte saada ka nüüd, kui päikest enam pole ja vihma aina sajab. Juba teist korda loosib päevituskeskus Päike, mis propageerib tervislikku ja mõõdukat päevitamist, välja kolm korda 12 minutit päevitamist sulle sobivas päevituskeskuses. Lisaks saad Australian Goldi supertoote minipaki. Päikese salongid on esindatud üle Eesti.


LOOS ON LÕPPENUD!

Päikese võitjad on loositud. Palju õnne JoKo Johannale, Siiri Kuusele ja Kätlin Siimensonile. Stellarium võtab võitjatega ühendust!

Kuidas võita? 

Sa pead olema Facebookis nii päevituskeskuse Päike fännilehe kui ka Stellariumi sõber. Kasuks tuleb, kui oled Stellariumi follower.
  
Päevituskeskuse Päike fännilehega saad liituda SIIN
Stellariumi Facebooki lehega saad liituda SIIN

Jaga seda linki enda facebookis/twitteris/blogis. Kirjuta Stellariumi Facebooki selle loo alla jagatud. Tähelepanu! Mängus osalevad vaid need, kes linki kindlasti sheerivad.

Kellel ei vea Facebookis, võib vedada Instagramis. Ühe päevituse kolmest loosin välja nende vahel, kes liituvad Stellariumi Instagramiga SIIN.

SHARE:
Blogger Template Created by pipdig