Saturday, September 8, 2012

Dr. Hauschka puhastuskreem - kellele ema, kellele tütar

Üks ainulaadsemaid tooteid, mida Dr. Hauschkalt võib leida, on nende puhastuskreem. Ma ise olin sellega esialgu üsna muhedalt kimpus ja ei osanud seda õigesti kasutada.      

   

Puhastuskreem on naha loomuliku talitluse toetamise seisukohast Dr.Hauschka põhitoode. Selle kohta öeldakse, et kui korra proovid, siis jäädki kasutama. Puhastuskreemi põhisaladus peitub mandlijahu ja ravimtaimetõmmiste kavalas kombinatsioonis. Nipp peitub selles, et jahvatatud mandlid seovad endaga naha pinnal oleva mustuse ja surnud naharakud ning võimaldab koos vajutavate ja rullivate liigutustega puhastada poorid eriti tõhusalt. 

Just nende vajutuste ja rullivate liigutustega ei saanud ma esialgu mitte sugugi hakkama. Küsisin Dr.Hauschka konsultandilt siis üle ja proovisin kodus uuesti.

Pärast puhastuskreemi kasutamist jääb nahk eriti terve ja särav. Ehk seepärast, et jahvatatud mandlid on aastatuhandeid tuntud vahend näo puhastamiseks. Puhastuskreemil on spetsiifiline lõhn ning mitte selline, mis enamikel Dr.Hauschka toodetel. Pigem omapärane ja enne ostmist tasub selle lõhnaga kindlasti tutvust teha. Puhastuskreemi aroomi kohta ütleksin: kellele ema, kellele tütar ...   Dr. Hauschka ideoloogia kohaselt ei teki puhastuskreemi kasutades vajadust kooriva kreemi järele, sest nahk on puhas ja värske ning taoline toode ei riku erinevalt koorivast kreemist naha loomulikku kaitsebarjääri ehk hüdrolipiidkihti. Ma ise olen koorivate kreemidega nii harjunud, et kasutan neid lisaks puhastuskreemile ikka. Kuid puhastuskreem teeb imesid just siis, kui nägu mingil põhjusel kestendab. Kestendavat näonahka tuleb ette kuskil nädal pärast mehaanilises näopuhastuses käimist ja siis on see puhastuskreem minu parim sõber.
SHARE:

Thursday, September 6, 2012

Dr. Hauschka giveaway: roosikreem ja teised imed

Dr. Hauschka nädal toob sinuni ka teise giveaway, kuhu olen isiklikult oma lemmikud valinud. Need on minu mõnumid, mida kasutan iga päev ja millest ilmuvad sel nädalal veel ka põhjalikud arvustused.

Esimene toode, mida sul on võimalik võita, on Dr. Hauschka lavendli-sandlipuu kehapalsam. See kehapalsam lõhnab lavendliõite karge rahu ja sandlipuu vürtsika soojuse järele ning toob hellitust nii kehale kui meeltele. Palsami rahustav toime enesetundele aitab ka nahal tagasi saada hea olemise. Sidrunmelissi ja jänesekapsa tõmmised tasakaalustavad ja uuendavad, põldosjatõmmis tugevdab ning makadaamia-, avokaado- ja aprikoosiõli turgutavad naha kaitsevõimet. Kehapalsami hind 22.90.Minu teine lemmik, mis läheb loosi, on Dr.Hauschka klassik - nende ülipopulaarne roosikreem. See on Dr.Hauschka toodete seas populaarne juba üle 40 aasta. Roosi kroonlehtede ja kibuvitsamarjade tõmmised kaitsevad nahka. Sheavõi, roosivaha ja avokaadoõlitõmmis hoiavad kuivuse eest. Roosikreemi hind 23.95.

Kolmas toode on aga hoolduse sarjast ja tegemist on nende ainulaadse puhastuskreemiga. Lisaks mandlile sisaldab puhastuskreem veel tugevdavaid ravimtaimi, küllastades nahka ka lipiididega. See on sünteetiliste vahuainetevaba ja puhastab erakordselt õrnalt. Hind 15.90.

MÄNG ON LÕPPENUD. VÕITJAD LEIAD SIIT.

Kuidas võita? 

Sa pead olema Facebookis nii Dr. Hauschka Estonia kui ka Stellariumi sõber. Kasuks tuleb, kui oled Stellariumi follower.
  
Dr. Hauschka Estonia fännilehega saad liituda SIIN
Stellariumi Facebooki lehega saad liituda SIIN

Jaga seda linki enda facebookis/twitteris/blogis. Kirjuta Stellariumi Facebooki selle loo alla, milline on sinu lemmikuim toode Dr. Hauschkalt. Tähelepanu! Mängus osalevad vaid need, kes linki kindlasti sheerivad. 

Kellel ei vea Facebookis, võib vedada Instagramis. Ühe kingituse kolmest eelmainitust loosin välja nende vahel, kes liituvad või on juba liitunud Stellariumi Instagramiga SIIN

Sel nädalal on käimas veel teinegi Dr. Hauschka mäng, mis on pühendatud meigikunstile. Loe lähemalt SIIT.
 
SHARE:

Jaluta Dr. Hauschka aias

Võta minult nüüd ilusti käe alt kinni ja teeme koos tiiru Dr. Hauschka WALA ravimtaimeaias. Siin on Dr. Hauschka nädala puhul mõned fotod imelisest ravimtaimeaiast. Küll ma tahaks siin koos oma emakesega jalutada, ta ahhetaks ilmselt iga lille juures ...

Dr. Hauschka WALA ravimtaimeaias käib töö ainult käsitsi. Aednikud on pika kogemusega ja teevad oma tööd suure pühendumisega. WALA ravimtaimeaias ja suuremate mahtudega lähedalasuvas biodünaamilises Sonnenhofi farmis käivad korjeperioodil abiks ka tehase kontoritöötajad. Huvitav on kindlasti tõik, et taimedega töö eelduseks peab inimene olema viirushaigustest prii ja ta ei tohi suitsetada. Mulle imponeerib ka, et mobiiltelefone aeda kaasa ei võeta. Korjatud taimedest on siin sinise õiega kaunis kurgirohi ja kahkjas siilkübar.

 
Sarja toodete kõige hinnalisemad koostisosad, emalahused valmistatakse ette taimelaboratoorimis, kus töö taimedega käib samuti ainult käsitsi ja väga kogenud laborantide käe all.

SHARE:

Tuesday, September 4, 2012

Minu nädal Dr. Hauschkaga

Nagu uhkelt välja kuulutatud, algab Stellariumis Minu nädal Dr. Hauschkaga ja esimene postitus on nende sügishooaja meigikomplektist Slow Mood. 

Dr. Hauschka komplekt on leebe ja need on toonid, mis sobivad ideaalselt igasse päeva. Tõsi, kui ma Slow Moodi värvidesse rohkem süvenesin, siis soovib nende sügishooaja  toonide soojus justkui jonnakalt jätkata veel suve ... Huulepulki on nende sarjas kaks - üks on maheroosa ja teine mahlakaspunane. Mõlemad on Dr. Hauschka huulepulkadele kohaselt pehmed ja täidavad ka hügieenilise huulepulga püha kohust. Iseäranis meeldib mulle huulepulga lõhn. Need, kes on Dr. Hauschka huulepulkadega kokku puutunud, teavad, millest ma räägin. 


Lauvärvid on otse kümnesse. Selgelt sellised, millega pole võimalik eksida. Minu lemmik nendest kahest paletist on roheline "Cedar Dawn" ja beež "Caramel Clair", mis on ühes komplektis. Neid on kerge omavahel segada ja sulatada. Meigikunstnik Meelika Tammeveski, kes on selle meigi autor ja kellega oleme teinud ohtralt koostööd, pidas oma lemmikuks aga vastupidiselt teist karbikest, kus on kaaslasteks "Deep Bronze" ja "Soft Cinnamon". 
 Selle komplekti teine suur lemmik on minu jaoks nende roheline silmapliiats Kajal Eyeliner 06, mis on ka selle meigi krooniks. Ma ütleks, et tal on hea iseloom ehk teisisõnu pehme pliiats, lihtne peale kanda ja sädeleb veel pealekauba. Mida sa hing veel ihaldad? Kuidas meik meeldib? Muljeta julgelt kommentaariumis.

Fotod: Meisi Volt Meik: Meelika Tammeveski Soeng: Maarika Heering (FashionHair)

Ära unusta, et Stellariumis on käimas loos, kus sul on võimalik võita just neid tooteid! Loe lähemalt SIIT.
SHARE:

Monday, September 3, 2012

Giveaway: Dr.Hauschka jagab kingitusi!

Stellariumi giveaway on sel nädalal Dr. Hauschka hõnguga, sest alates homsest on oodata blogis põnevaid üllitisi looduskosmeetika vallast. Aga enne jooksmist õppigem ilusti käima - ehk loosin välja The Body Shopi iluõlide võitjad. Nendeks on Kaisa Lõhmus, Kersti Vainonen ja Katrin Ta. Palju õnne! 

Teised, kes täna ei võitnud, ei pea mitte mossitama, sest sel nädalal algab "Minu nädal Dr. Hauschkaga" ja mul on sulle uhkeid auhindu. Esiteks läheb loosi kaks komplekti Dr. Hauschka "Slow Mood" limiteeritud kogustes müügile saabunud jumestusvahendeid.


Loosi läheb kosmeetikakott lauvärvide komplekti, silmapliiatsi, maheroosa huulepulga ja roosilõhnalise puudriga. Teises kosmeetikakotis ootab sind aga puuderkreem ja talle on seltsiks sulnis silmapliiats, mahlakaspunane huulepulk ja leebe lauvärvikomplekt. Stellariumi Dr. Hauschka nädala raames toimub neljapäeval veel teinegi giveaway, kus läheb loosi igasugu põnevaid tooteid (nende seas kuulus roosikreem). Hoia silm Stellariumil!

LOOS ON LÕPPENUD. VÕITJAD LEIAD SIIT.

Kuidas võita? 

Sa pead olema Facebookis nii Dr. Hauschka Estonia kui ka Stellariumi sõber. Kasuks tuleb, kui oled Stellariumi follower.
  
Dr. Hauschka Estonia fännilehega saad liituda SIIN
Stellariumi Facebooki lehega saad liituda SIIN

Jaga seda linki enda facebookis/twitteris/blogis. Kirjuta Stellariumi Facebooki selle loo alla, milline on sinu lemmikuim toode Dr. Hauschkalt. Tähelepanu! Mängus osalevad vaid need, kes linki kindlasti sheerivad. 

Kellel ei vea Facebookis, võib vedada Instagramis. Ühe kingituse loosin välja nende vahel, kes liituvad Stellariumi Instagramiga SIIN.

SHARE:

Sunday, September 2, 2012

Kolmas vaatus: Di pidu basseinis

"Laura, kas sa läheksid õhtukleidiga basseini?" küsisin meie "Muutumismängu" viimast pildiseeriat ette valmistades. Alati kõigutamatu Laura vaid naeratas talle omaselt ja nii see pildiseeria alguse sai! Ma olen veendunud, et kui printsess täna Diana elaks, oleks ta vähemalt ühe peo basseinis lõpetanud. Käbi ei kuku ju kännust kaugele. Alles see oli, kui me lugesime prints Harry seiklustest. Just Harry basseinis pidutsemine andis mulle mõtte paluda Laural basseinis õhtukleidiga üks tiir teha. 


Mul on pööraselt hea meel nende meeleolukate kaadrite eest, mida meie tiim tegi. Avon toetas meid selle pildiseeria jaoks meigitoodetega ja nende Super Shock sari pidas Laural vastu ka basseinis ujudes. Soovitan soojalt! Ma tänan fotograaf Meisi Volti, meigikunstnik Meelika Tammeveskit ja juuksur Maarika Heeringut aja ja ande eest. Mul endal oli pööraselt hea meel vahelduseks stilistikat teha ja oma kleidid ning kübarad kapist välja tuua. 
Aitäh Meriton Grand Conference ja Spa hotellile, kus meie pildiseeriad on tehtud. Ja ma tänan Laura Kõrvitsat. Ilma tema fotogeenilisuseta poleks see pildiseeria sündinud. Juba järgmisel kuul on Stellariumis uus muutuja. Mina tean kes ta on ja ma tean, kelleks ta saab. Sina veel ei tea. See ongi põhjus, miks tasub Stellariumisse alati tagasi tulla.

SHARE:

Mida oleks printsess sulle öelnud?

Printsess Diana ülemteener Paul Burrell kirjutab oma raamatus "Millised me olime", et printsessil oli suur kollektsioon vanasõnu, filosoofilisi seisukohti ja värsse, mida naine nimetas "Kensingtoni tarkuseteradeks" ja millest ta jõudu ammutas.
 
Õpetust hinge ja armastuse kohta sai printsess William Wordsworthi ja William Butler Yeatsi lugedes. Samuti süvenes ta prohvetite Muhammad Iqbali ja Kahlil Gibrani õpetustesse ning leidis tuge ka psühhoteraapia eneseabiraamatutest. Printsess ise nimetas neid "Kensingtoni tõeteradeks". Stellariumi "Muutumismängu" teises osas toome sinuni viis printsess Diana tarkusetera, mida ta oma märkmikusse kirjutas. Loe ja avalda arvamust, milline on sinu lemmikuim ütlus.
 
Modell: Laura Kõrvits Fotod: Meisi Volt Stilist: Stella K. Wadowsky Meik: Meelika Tammeveski Soeng: Maarika Heering

1. Üksildus suhtes põhjustab selle, et toetume oma enesehinnangus liialt ühele inimesele. See omakorda asetab meid olukorda, kus too inimene meid tagasi lükates võib hävitada kogu enesehinnagu alustoe.

2.  Süüdistamine on loobumine jõust ja vastutusest.

3. Muretse rohkem oma iseloomu kui maine pärast, sest iseloom näitab seda, milline sa tõeliselt oled, samas kui maine üksnes seda, kuidas teised sind näevad.

4. Rahulolematus endaga on harjumuslik muster.

5. Kui ma ise ei mõista, kes ma olen, siis kuidas saan seda teistelt eeldada?   

VAATA LISAKS: Muutumismäng: meenutades Dianat 
SHARE:
Blogger Template Created by pipdig