Tuesday, January 14, 2014

Kallistus Kerli Kõivult ja minu lemmikuim kleit

Riietega kipub vist enamikel inimestel olema nii, et ükskõik kui palju neid ka garderoobis poleks, kujunevad välja omad lemmikud, mida ikka ja jälle selga paned. Üks selline minu kapis on just see mõnusalt reipa mustriga kleit, mis kingib näole värvi ja teeb alati enesetunde heaks.

Olen seda aastast-aastasse paljudel sündmustel kandnud, kuid miskipärast pole see Stellariumi outfiti postitustes oma kohta leidnud. Siin on aga läbi aastate erinevad kaadrid, kus minu heaks kaaslaseks on just Donna Morgani kleit. Näiteks kandsin seda paar head  aastat tagasi Kerli Kõivu intervjueerides - kas pole tore, kuidas kleidi värv ja Kerli juuksed omavahel harmoneeruvad?


Selle sama kleidi kasuks otsutasin ka Meritoni pidulikul õhtusöögil, kui valisin endale kaela pärlikee ja kõrva pikad pärlmutrist tilgad.Ja lõpuks läinud aastal Stellariumi Iluklubi filmimisel, kui fotograaf Tiit Blaat minust kiire kaadri tegi.
Andsin vahepeal kleidile puhkust - viisin ta keemilisse puhastusse ja jätsin siis mõneks ajaks kappi seisma. Olen paljudele oma lemmikasjadele puhkust andnud, sest vastasel juhul ähvardab neid ribadeks kandmine ... Mulle meeldib ka mõte, et igal peol ja üritusel ei pea kandma alati uut kleiti. Mul on pigem usk sellesse, et juba sissekantud kleidis tunnen end hästi.

Surfasin eile Donna Morgani lehel ja vaatasin nende uusi kleite - mulle meeldib väga sinistes toonides Charlie - Jersey Shift, musta ja valgega Larissa - Knit Shift ja erakordselt armas mudel nimega Evie - Printed Jersey. Ah, küll ma armastan ilusaid argikleite! Donna Morgani poe leiad SIIT. Mis on sinu lemmikuim riideese, milles end alati hästi tunned?
SHARE:

Monday, January 13, 2014

Uus algus

Mulle meeldib kingitusi teha. Suurte ja väikeste sündmuste puhul. Nii lähedastele, sõpradele, kolleegidele kui ka endale. Arvan, et sain selle kombe ühelt oma sõbralt, kes kinkis mulle kord raamatu, kuhu kritseldas sisse: "Ilusa esmaspäeva puhul". See oli üks neid hetki, mil mõistsin, et kingituse tegemiseks pole alati vaja jõule või sünnipäeva. 

Detsembri keskel läksin tööle ajakirja Kroonika ja uue alguse puhul kinkisin endale Pi-Ret Jewelry kõrvarõngad "Ayda On The Moon". Nimel Ayda on mitu tähendust - näiteks "uus algus" ja samuti "tagasitulek". Kuna ma olen ka varem Kroonikas töötanud, tundus kõrvarõngapaar "Ayda On The Moon" minu jaoks iseäranis sobiv. Nüüdseks olen neid kandnud julgelt juba terve kuu ja kaldun arvama, et teised kõrvarõngad on pisut kadedad, sest mul on jätkunud silmi vaid Ayda`dele. Pi-Ret Jewelry kõrvarõngad leiad SIIT.

  
Tõsi, nädalavahetusel tegin tõeliselt suurejoonelise tuuri second-hand poodides ja soetasin   endale mõned liiga toretsevaid kaelaehted, ostsin sõbrannadele paar kleiti ja oma emale naaritsamütsi. Lõpuks krabasin endale ühe täiusliku villase vintage-jaki ja nagu sellest veel vähe oleks - ostsin ka kevadise kasuka ... Abikaasale leidsin tõeliselt lahedad T-särgid ja tütar sai vahva siidist kleidi, mis jääb suve ootama. Kui sulle pakub huvi, võin teha ka oma sekkari leidudest ja tuuridest postitusi ning näidata, mida olen endaga koju toonud ning millistele asjadele uue elu kinkinud.  

SHARE:

Selle talve kuumimad ilutooted

Ilumaailm oma uudistega ei maga kunagi. Ta ei jää isegi iial tukkuma. Iga päev pakub midagi uut ja huvitavat. Siin on valik selle talve põnevaimatest parfüümidest, kosmeetikumidest ja sekka mõned aksessuaarid.

Isiklikult soovitan kindlasti vaadata üle OPI Mariah Carey pühadele pühendatud kollektsiooni. Kui sa otsid endale uut ja värsket lõhna, siis soovitan uurida Boucheroni uut tualettvett "Place Vendome", Lolita Lempica lõhna "Elle L`Aime" ja Icebergi meistriteost "White". Need, kes armastavad kangemaid parfüüme, võiksid testida Burberry limited edition lõhna "Body Rose Gold" ja Van Cleef and Arpelsi parfüümi "Rose Velours". Millised tooted tunduvad sulle kõige ahvatlevamad? Kui võiksid valida endale siit kolm asja, siis mis need oleks?    


SHARE:

Sunday, January 12, 2014

Milline müsteerium! Korter Pariisis seisis 70 aastat tühjalt

See lugu algab nagu muinasjutt - elas kord naine, kes lahkus oma kodust ja ei naasnud sinna enam iial ... Nimelt põgenes Madame de Florian teise maailmasõja ajal Pariisist Lõuna-Prantsusmaale, jättes maha oma Opéra Garnier lähedal asuva elamise. Kuigi naine maksis 70 aastat korralikult üüri, ei naasnud ta koju enam kunagi. Madame de Florian suri 91aastaselt.

 "Korteris oli vana tolmu lõhna," rääkis Olivier Choppin-Janvry, kes käis 70 aastat tühjalt seisnud korterit vaatamas. Meest tervitasid Mickey Mouse ja jaanalinnu topis. Kõikvõimalikud topised olid tol ajal väga interjööris väga popid.


 Korterist leiti Giovanni Boldini maal, kus poseerib Madame de Floriani vanaema Marthe de Florian. Kunstnik oli näitlejast seltskonnadaamile Marthele kritseldanud ka sõnumi, millest võib järeldada, et nad olid armukesed. Armastuskirjade põhjal, mis Madame de Floriani korterist leiti, võib järeldada, et tema vanaema Marthe oli mõjukate meeste silmis äärmiselt populaarne ja hinnatud - naise austajate seas oli ka Prantsuse peaminister George Clemenceau.


Boldini maal tekitas kunstikogujates suurt elevust ja tänaseks on see müüdud oksjonil  2.1 miljoni euro eest.


Mulle meeldivad müsteeriumid ja ma ei saanud jätta sinuga seda lugu jagamast. Selle loo puhul jääb alatiseks õhku küsimus: miks ei naasnud Madame de Florian mitte iial oma koju?
SHARE:
Blogger Template Created by pipdig