Wednesday, January 1, 2014

TOP 10: Aasta 2013 parimad outfitid

Ja juba ongi uus aasta käes! Head uut sulle! Selleks, et teha veel viimane põige möödunud 365 päeva, meenutan momente aastast 2013 ja jagan sinuga ülevaadet kümnest Stellariumis ilmunud populaarseimast outfitist. 

Need näevad välja täpselt nagu naise ... Täpsemalt minu tujud - kord romantilises pitsis, siis rangemas ülikonnas... Kord lokkis juustega, siis sorgus soengus. Ühe lubaduse annan sulle ka - sel aastal teen pildiseeria oma kõige lemmikuimast riietusest ehk pidžaamast. Rohkem lubadusi uueks aastaks mul polegi. Aga sul?  

Kui klikid pealkirja peale, jõuad täispikale pildiseeriale. Milline neist kümnest on sinu lemmik?

1. Must pits ja mälestused
2. Appi, mul pole midagi selga panna
3. Šoping Foorumis
4. Mina ja minu parim kaaslane
5. Kübar aastast 1943
6. Modern Day Mary Poppins
7. Little Black Dress
8. Festival Mood
9. Kohtumispaika ei tohi muuta
10. Black & White & Red  
SHARE:

Sunday, December 29, 2013

Makeup Ideas: The 5 Best Looks From 2013

No matter how large or small your plans at the beginning of the year, at the end of the year you still have to admit that things have gone their own way. In January, I had proud plans to make a lot of make-up series, but I could not refuse a number of new projects in which I was called, and so I found myself constantly in meetings or sitting at home writing a mini-series ...

Nonetheless, from the year 2013, Stellarium will remember the make-up series I wish to share with you again. All of these have been born thanks to the extraordinary people, to whom I owe my immeasurable gratitude. The following are my unwavering Make-Up Favorites - Top 5 are in front of you! Beneath, you’ll find a link, clicking on which you’ll find more pictures and the stories of how the different series of photos were born.

Ükskõik kui suuri või väikseid plaane võid aasta alguses teha, tuleb aasta lõpul ikkagi tõdeda, et asjad on läinud omasoodu. Tänavu jaanuaris olid mul uhked plaanid teha palju meigiseeriaid, kuid ma ei suutnud keelduda mitmetest uutest projektidest, kuhu mind kutsuti ja nii leidsin end pidevalt koosolekutel istumas või kodus minisarja "A&B" kirjutamas ...

Sellegipoolest jäävad Stellariumisse aastast 2013 meigid, mida soovin sinuga uuesti jagada. Kõik need on sündinud tänu erakordsetele inimestele, kellele kuulub minu mõõtmatu tänu. Pildiseeriate puhul on huvitav erinev tagasiside - mõned fotolavastused, mis on minu silmis suurepärased, ei ole pälvinud lugejatelt erilist vastukaja. Samas on saanud ohtralt komplimente pildiseeriad, mille puhul olen mõelnud mitu korda, kas need üldse blogisse sätin. Kuid alljärgnevad meigid on minu jäägitud lemmikud - TOP 5 parimat on sinu ees! Kõikide kokkuvõtete all pikutab link, millele klikkides leiad rohkem pilte ja kus olen kirjutanud lahti, kuidas erinevad fotoseeriad sündisid. 

5. Paula & Mint DesignsPoisipeaga Paula on blogis olnud varem kahel korral, kui olen teinud koostööd Christian Dioriga. Sel suvel tegi meigikunstnik Meelika Tammeveski jumestuse esmalt Paulale ja seejärel katsetasime seda väga värvilist meiki meeleoluka vormimütsiga. Paula & Mint Designs postituse leiad SIIT

4. Dancing In The Rain


Need pildid vormimütsiga tegime pärast Paulat. Just siis kui alustasime fotoseeriaga, pidime ka kohe lõpetama, sest vihma hakkas kallama. Kui läbi vihma tuppa silkasime, ütles fotograaf Meisi: "Parim pilt on käes. Sa suvatsesid üks kord ometi naeratada!" Dancing In The Rain postitust näed SIIT.

3. Gone With The Wind

See on üks esimesi meike, mille tegin endale blogi jaoks ise ja kajastab ehk kõige rohkem minu igapäevast jumestust. Ma ei viitsi silmadega kunagi kuigi palju jamada ja kui Chanel saatis mulle kingituseks nende suvise pliiatslauvärvide kollektsiooni, võitsid need täielikult minu südame - kiire triip silmale ja meik on valmis! Lisaks meeldib mulle väga see lõvisoeng, mis pakkus tänu tuulele võimsa etenduse. Meigi ja outfiti "Gone With The Wind" leiad SIIT.
4. Blue Lagoon

 
Kõige enam meeldib mulle nii stiili, parukate kui ka välimusega eksperimenteerida. Sel aastal tegin koostööd Jaapani firmaga Shiseido ja leidsin uue paruka, mis mulle aina enam meeldima hakkas. "Minu nädal Shiseidoga" parimat meiki näed SIIT.

1. My Dear Eyes


Dr. Hauschka esindaja tegi mulle kauni komplimendi, kui kutsus mind pressihommikul rahvusvahelisele meigikunstnikule Karim Sattarile modelliks. Need fotod sündisid hotell Telegraafi ees õues, kui väljas olid miinuskraadid. Kuid milline valgus! Loo, kuidas meik sündis, leiad SIIT.

Milline on nendest sinu lemmik ja miks? Kõigi vastanute vahel loosin 10. jaanuaril välja kosmeetikakoti, kust leiad ripsmetušši, huulepulga ja jumestuskreemi. Kui sulle postitus meeldis, jaga Stellariumi meike ka oma sõbrannadega.
SHARE:
Blogger Template Created by pipdig