Saturday, December 21, 2013

Võida unistuste päev Max Factoriga!

Max Factoril on käimas mäng, mis võiks olla iga vähegi ilu ja ilusaid pilte armastava naise unistus. Nimelt korraldab Max Factor Facebooki profiilipildi mängu, mis tähendab oivalist võimalust saada meik Eesti ühelt parimalt tippjumestajalt Katrin Sanglalt, kes on meie presidendiproua Evelin Ilvese isiklik meigikunstnik, ta on Eestis meikinud sadu esikaane staare ja käinud seoses Max Factoriga meikimas ka näitleja Gwyneth Paltrowd. 

Katrin Sangla on tõeline legend ja jagab sulle meikimise ajal kindlasti põnevaid nippe, kuidas oma iluvigu varjata ning endas parim välja tuua. Veel parem uudis on see, et lisaks meigile tehakse sinust stuudios stiilne fotosessioon. Võta kindlasti osa ja kui sa läbi Stellariumi selle loosi leidsid ning oled just see, kes võidab, anna mulle ka teada, kuidas sul fotosessioon läks. Siin on kuldsed kaadrid Gwyneth Paltrow`st, kus ta poseerib just Max Factori jaoks. Mängu reeglid leiad SIIT.


SHARE:

Steal her style - Kate Middleton

If anyone can consider the year 2013 a success, it would be the Duchess of Cambridge, Catherine. She gave birth to the air of the throne of England in June and many were pleased that it was indeed a son. Kate is like a breath of fresh air in the Royal household – bright, merry and loved by the people. 

If the royal gossip is to be believed, prince Charles is sometimes sulking about the fact that the public is less interested in his words than in what Kate is wearing. She made headlines, when she made an appearance wearing the Zara necklace, costing mere 35 euros. The new column of Stellarium – Steal Her Style! – recommends the statement necklaces by LindexKui kellelgi on aasta 2013 korda läinud, siis kahtlemata Cambridge´i hertsoginna Catherine`il. Ta sünnitas Inglismaale juulikuus troonipärija ja paljud on kindlasti rahul, et tegemist on pojaga. Kate on kuningakojas kui värske tuuleiil - särav, rõõmus ja rahvas armastab teda. 

Kui uskuda Briti kuninglikku kõmu, olla prints Charles vahel mossis, sest rahvale läheb tema kõnedest rohkem korda hoopis see, mida tema poja prints Williami abikaasa Kate jalas, seljas ja peas kannab. Detsembri alguses lõi Kate laineid, kui ilmus Nelson Mandelast rääkiva filmi esilinasele kiirmoebrändi Zara kaelaehtega, mis maksab kõigest 25.95 eurot. Sind tervitab Stellariumi uus rubriik "Steal Her Style", mis sel korral soovitab statement-kaelakeesid. Tegin valiku Lindexilt.


Cambridge`i hertsoginna on tuntud selle poolest, et kannab sama kleiti mitu korda ja siin on tõestus! Seda elegantset maani valget kleiti kandis ta läinud aastal. Kui sinul tekkis isu statement kaelakee järele või otsid viimasel minutil jõulukinke, siis heida pilk LINDEXI NETIPOODI. Seal on praegu allahindlused, mis panevad sind mõnust silmi sulgema!
SHARE:

Friday, December 20, 2013

Outfit: Schoolgirlish Friday

I've recently come to love more and more the different shades of dark blue. This purple Amanda Smith handbag, embellished with rivets and stone, can perfectly be mixed with shades of blue. In fact, initially I wanted the same model that had the perfect blend of black and red.  

But at the last moment I laid eyes on my handbags, and I had to admit that the amount of red in my collection is already too large... But polka-dotted items are lacking in my wardrobe, and a Lindex sweater is a great find for me, to be worn with Kate Spade `s schoolgirlish dark blue skirt. But the dot on the I is my club jacket, once again from Lindex - their Holly & Whyte collection. 
FOTOD: Tiit Blaat
Outfit details:

Sweater and jacket: Lindex
Purse: Amanda Smith
Skirt: Kate Spade
Shoes: Basconi

Saa tuttavaks minu uue lemmikuga - ta on nagu roos - pisut okkaline, kuid imekaunis! Üks eriti armas päkapikk veebipoest Hippster kinkis mulle  võimaluse valida nende rikkalikult lehelt välja stiilne käekott, millega uude aastasse minna.

Olen viimasel ajal aina enam hakanud armastama erinevates varjundites tumesinist värvi. Seda lillakat neetide ja kividega kaunistatud Amanda Smithi käekotti saab ideaalselt siniste toonidega miksida. Tegelikult soovisin esialgu sama mudelit, mis oli täiuslik segu mustast ja punasest. Kuid viimasel hetkel heitsin pilgu oma käekottidele ja pidin tõdema, et punaseid on minu kogus juba liiga palju ...  

Kiika kindlasti Hippster.ee lehele ja vaata, kui ilusaid käekotte nad pakuvad. Aastavahetus on tulemas, seega vajad sa kindlasti endale peoks üht uut käepärast clutchi. Kui nüüd hästi  järele mõelda, siis on aastavahetuse pidu ju kõigest ettekääne. Kelmikad käekotid on naiste parimad sõbrad! Hippsteri Facebooki lehe leiad SIIT.


Pühade eel võib pisut nalja teha. Selleks, et sa saaksid käekotist täiusliku ülevaate, tegime lõbusa ja liikuva pildiseeria. Ah jaa... Kuidas sulle meeldib minu uus soeng?

SHARE:

Monday, December 16, 2013

Mart Sander perfume review: Etienne Aigner No 1

Etienne Aigner No 1 bears a message of festivity and mystery. I have used if for a week or so, both in the morning and in the evening, even though I know that it is a perfume for night-time.  

The smokey incense can be much too flashy for a pre-noon business, as if you wore tails and top hat running your morning errands. It’s not a sporty and sunny smell – this is a mixture of the atmosphere of a Byzantine church, Roman catacombs and Turkish bazaar. 

 
I have never been inside a harem – I presume one has to be a woman, a sultan or a eunuch – but I imagine that’s how it smells – misty, velvety, as if no windows had been opened for the last 100 years. This is a cent to arm oneself with when out for a kill in a night club. No 1 is in a very simply shaped handy bottle, that is made exciting by the secretive darkening glass, as if designed to hide the message of the scent from a nosy onlooker. 
Mart Sander arvustab: Etienne Aigner No 1

Etienne Aigner „No 1“ kannab endaga sõnumit pidulikkusest ja salapärast. Olen seda kasutanud umbes nädala, nii hommikul kui õhtul, kuigi tean, et see on pigem öine lõhn. Suitsune viiruk võib hommikusteks asjaajamisteks olla liiga intentsiivne, justnagu läheksid ennelõunal linna vahele fraki ja silindriga. 

See ei ole sportlik ja päikeseline lõhn - see on essents Bütsantsi kiriku, Rooma katakombide ja Türgi basaari atmosfäärist. Ma ei ole viibinud üheski haaremis - selleks peaksin olema kas naine, sultan või eunuhh - aga ma kujutan ette, et seal lõhnab just niimoodi, häguselt ja sametiselt, nagu poleks 100 aastat aknaid avatud. Selle lõhnaga tasub end relvastada ööklubisse vallutusretkele suundudes. „No 1“ on väga lihtsa disainiga käepärases pudelis, mille muudab huvitavaks tema salapärane tumenev klaas, mis justnagu üritaks lõhna sõnumit suvalise uudistaja eest varjata.

SHARE:

Sunday, December 15, 2013

Pi-Ret Jewelry - osta nutikamalt vaid viiel päeval!

Advendiajal juhtub palju imesid! Tänane uudis rõõmustab kõiki neid, kes on ammu soovinud endale osta Pi-Ret Jewelry ehteid. Stellarium on Pi-Ret Jewelry lehelt valinud välja neli lemmikuimat eksemplari ja sul on võimalus soetada nad endale nii, et sa ei pea maksma kohaletoimetamiskulu. 

Minu absoluutne lemmikpaar Pi-Reti valikust kannab nime "Isabel On the Moon". Ma olen läbi aegade just neid kõrvarõngaid kõige enam kõrva riputanud - käinud nendega töövestlustel, teinud palju pildiseeriaid ja kandnud igapäevaselt. Mulle meeldib, kui igas minu päevas on annus pidulikkust. Need kõrvarõngad kaunistasid mind ka ajakirja Oma Maitse kaaneloos, kus rääkisin kokkamisest ja jagasin retsepte.


Minu teine valik on Pi-Reti kõrvarõngad "Velvet Sky". Need on esimesed pärlid, mis mind üldse kõnetasid - barokk-pärlite krobeline pind on lihtsalt nii võluv, et ma võin jäädagi neid vaatama. Lisaks  sobivad nad täiuslikult iga riietusega. Mu emakesel on sarnased kõrvarõngad, mida olen alati imetlenud (... ja endale soovinud ...) ning kui Pi-Ret Jewelry lehele ilmusid müügile kõrvarõngad "Velvet Sky", olin üks esimesi, kes need endale pikemalt mõtlemata ostis. Kandsin neid "Minu nädal Shiseidoga" teises muutumismängus.
 

Minu kolmas valik on "Why Is The Sky Blue?". Need on tagasihoidlikud ja sobivad taas igasse päeva. See foto pärineb taas ajakirjast Oma Maitse - olin kõrvarõngad unustanud kaminasimsile ja fotograaf Mark Raidpere pildistas need väga armsalt üles. Nüüd on sul võimalik ilma kohaletoimetamiskuluta soetada endale tõeliselt originaalse nimega kõrvarõngad "Why Is The Sky Blue?"


Neljandaks valisin välja käevõru "Starry Night", mis lummab oma lihtsusega. Tal on väike ja elegantne aas, millega saad käevõru kinnitada. Must käevõru sobib pea iga riietuse juurde - see käevõru ei tõsta käel kisa, vaid on tagasihoidlik seltsiline, mis pakub nii sulle kui teistele elegantset silmailu.Alates tänasest ehk 15-20.detsember leiad Pi-Ret Jewelry veebipoest spetsiaalse akna, kus on minu valik sinule. See kannab nime Choice Of Stellarium ja need neli eksemplari saadetakse sulle koju ilma kohaletoimetamiskuluta. Aken, mille saad kolmanda advendi puhul avada ja endale kingituse osta, asub SIIN. Kuidas osta? Kui sa Choice Of Stellariumi aknast tellid, siis saad ehted ilma saatmiskuluta! Vaata poes lähemalt ringi ja kirjuta mulle, millise nimega ehted sind kõige enam kõnetavad. Kuidas sulle minu valik meeldib?

SHARE:
Blogger Template Created by pipdig