Thursday, September 12, 2013

GALERII: H&M pidas Tallinnas avapeo!

Hennes & Mauritz on olnud aastaid paljude eesti tüdrukute, naiste ja emade ootus. Kui Godot` oodatakse siiani, siis H&M on kohal. Täna õhtul toimus Tallinnas, Rocca Al Mare keskuses suur avamispidu, kus fotograaf Meisiga rõõmsalt aega veetsime.  

H&M-i Eestisse jõudmine vähendab oluliselt naiste aega ja jalavaeva - me ei pea enam sõitma Helsingisse või Stockholmi. Me saame lõunapausi ajal lipata H&Mi-i poodlema! Siin on valik hoogsaid, unelevaid, uhkeid, lõbusaid, toredaid ja armsaid hetki, mida Meisi Stellariumi jaoks jäädvustas. Aitäh H&M-ile võimsa peo eest! Homme tuleme jälle ...

FOTOD: Meisi Volt

 
SHARE:

Monday, September 9, 2013

Manicure Monday - "OPI & Peace & Love"

Maikuus käisin OPI uue sügiskollektsiooni esitlusel Madridis. Kõigile osalejatele kingiti kogu "San Fransisco" kollektsioon, kuhu kuulub tervelt 15 küünelakki, neist kolm on liquid sandi perekonnast.

Hea uudis on see, et "San Fransisco" on nüüd Eestisse jõudnud. Mina olen uue kollektsiooni lakke saanud testida terve suve ja hakkan sulle sel nädalal oma lemmikuid esitlema. Manicure Monday postituse pühendan oma absoluutsele lemmikule - lakile "OPI & Peace & Love". See mõjub küünel lausa müstiliselt ja viskab mitmeid erinevaid värve. Ühe nurga alt on küünelakk hallikalt hõbedane, teisest küljest aga hoopis tumeroheline. Saad rohkem aimu, kui uurid keskmist kaadrit, kus on küünelakk üles pildistatud.  Kui sul on plaan minna "San Fransisco" kollektsiooni uurima, siis soovitan esimesena heita pilk just sellele lakile! Tead, mida mina tegin? Ostsin teise samasuguse endale varuks.

SHARE:
Blogger Template Created by pipdig