Saturday, May 25, 2013

Õukond: Kas Camilla peaks seda kandma?

Aastal 1997 Pariisis autoõnnetuses hukkunud printsess Diana on paljude brittide jaoks nõrk koht ning prints Charlesi pikaajaline armuke ja nüüdne abikaasa ei saa mitte kunagi nii populaarseks kui kadunud printsess. Mõni aeg tagasi tekitas Camilla aga pahameelt sellega, et ehtis end juveeliga, mida kandis kunagi noor printsess Diana.

See on tegelikult lugu, mis juhtus täpselt aasta tagasi, kuid prints Harry Facebooki konto kiskus vana haava taas lahti ja postitas pildi, kus Camilla poseerib tema ema kantud prossiga. Diana kandis seda kaelas, Camilla oma mantli peal. Inimesed läksid Facebookis endast välja ja küsisid: kas talle prints Charlesist ei piisa? 


Esimest korda tekkis põhjalik diskussioon juveeli üle just läinud aasta maikuus, kui kõik Briti lehed olid täis fotosid, kus Camilla kandis ehet, mida nähti viimati Diana kaelas. Tegelikkuses kuulub see kuninganna Elizabeth II juveelide kollektsiooni, kuid rahvas pole rahul - kas Camilla pidi just selle ehte valima? 
  
"Õukond" on Stellariumi rubriik, kus leiad siniverelistest meeleolukaid lugusid.
SHARE:

Friday, May 24, 2013

Girl Friday: Kübar aastast 1943

Ma olen endale koju kümmekond kübarat kogunud ja kannan neid ilmse mõnuga. Mõned kübarad on lausa nii jaburad, et toovad kaasinimeste pilkudesse vahel ilmselge hämmingu. Siinkohal luban, et teen kord oma kõige veidramatest kübaratest eraldi postituse.

Girl Friday on Stellariumi uus rubriik, kus igal reedel ilmub üks meeleolukas outfit. Ja mõistagi avame rubriigi ikka pidulikult - kübara, loori ja sulgedega! Selle imelise peakatte sain läinud aastal kingituseks. Ta saabus Inglismaalt oivalise karbiga ja kübar on loodud aastal 1943 - ehk ta on sama vana kui minu kallis emake - 70aastane. Kandsin seda D.J. Healy Shop Detroiti kübarat ühel pidulikul hommikueinel hotellis Telegraaf. Pööra tähelepanu ka Pierre Cardini vintage jakile, mis on mind juba aastaid truult teeninud.

FOTO: Ardo Kaljuvee

Käekell on Tiffany & Co sarjast "Atlas" (VAATA SIIT) ja käevõru ning kõrvarõngad Pi-Ret Jewelry (VAATA SIIT). Meigi autor Karim Sattar. 

Need "kübarmoori" kaadrid on tehtud läinud aasta lõpul, kui Dr. Hauschka rahvusvaheline meigikunstnik Karim Sattar käis Eestis "Dear Eyes" komplekti esitlemas. Olin nad unustanud, kuniks eilseni. Nimelt ostsin eile ühest second-hand poest enda kollektsiooni uue šiki kübara, millega koju laekusin. Uksel küsis mu abikaasa: "Eee... Kas nendest, mis sul juba on, ei piisa?" Mina vastu: "Eee... Ei piisa." Meie pere klassika.
 
SHARE:

Thursday, May 23, 2013

The wedding gust!

Who wouldn't remember the sexy still image of Marylin Monroe in the film Seven Year Itch? That image has been repeatedly imitated after the comedy came out in 1955. But the best images are the ones that are born accidentally. Catherine went to a wedding recently and a naughty gust of wind lifted the polka dot skirt of the pregnant Dutchess of Cambridge.  

Kate was on the front pages with her royal legs and definitely unwittingly stole the show at the wedding. Look how small the photo of the married couple is here... This isn't the first time such a thing happens to the Dutchess of Cambridge. Naughty gusts of wind have brought joy to soldier boys as well. I wonder where are the smart tailors are who sewed tiny tin balls into the lower edge of princess Diana's dress?

Marilyn Monroe filmis "Seitse aastat kihku"
Kes ei mäletaks seksikat kaadrit Marylin Monroest filmis "Seitse aastat kihku"? Pärast seda 1955.aastal linastunud komöödiat, on ikka ja jälle üritatud järgi aimata sama võtet. Kuid kõige paremad on ikka need kaadrid, mis sünnivad juhuslikult. Catherine käis hiljuti pulmas ja kelmikas tuuleiil kergitas beebiootel Cambridge`i herstoginna mummulist kleiti.

Kate oli oma kuningliku säärejooksuga erinevate väljaannete esikaanel ja varjutas sellega pulma ning varastas tahtmatult show. Vaata kui väikselt on siin pruutpaari pilt ...  Selline äpardus ei juhtu Cambridge`i herstoginnal sugugi esimest korda. Sõdurpoiste rõõmuks on tuuleiil kimbutanud Kate`i ka varem. Huvitav, kus on need nutikad rätsepad, kes printsess Dianale omal ajal samasuguste ootamatute vältimiseks kleidi alumisse äärde pisikesed tinakuulid õmblesid?


PS. Stellarium loosib juba pühapäeval välja Shiseido kosmeetikat. Võta osa ja loe lähemalt SIIT.
SHARE:

Wednesday, May 22, 2013

LOOS: Võida 1.juunil Bastioni kleit!

Kas sa tead, mis päev on 1. juuni? Ülemaailmne kleidi kandmise päev. "Wear a dress day" traditsioon sai alguse Facebookist ja on kolm aastat vana. Mina olen alati kleidi poolt, sest kleiti kanda on kaunis. Just sel põhjusel loosime 1 .juunil koostöös Bastioniga ühele õnnelikule välja mõnusalt suvise kleidi.

Bastion loob oivalisi kleite igas eas naistele ja nende valikust leiab endale kauni kleidi ka kõige nõudlikum naine. Bastion ja Stellarium tuletavad sulle üheskoos meelde, et see on imetore päev, mil end tõeliselt naiselikuna tunda.


Kuidas võita?
 

Sa pead olema Facebookis nii Bastioni kui ka Stellariumi sõber. Kasuks tuleb, kui oled Stellariumi follower - see on imelihtne - kliki paremal Join This Site ja oledki kohal!


Bastioniga Facebooki lehega saad liituda SIINStellariumi Facebooki uudistega saad ühineda SIIN.

Jaga seda linki enda facebookis/twitteris/blogis. Kirjuta Stellariumi Facebooki selle loo alla, mis värvi kleiti sa kõige meelsamini kannad. Tähelepanu! Mängus osalevad vaid need, kes on mõlema Facebooki lehe sõbrad ja seda linki kindlasti sheerivad. 1. juunil loosime välja õnneliku võitja, kes võib valida endale just sellise kleidi, mida hing kõige enam ihaldab.
SHARE:

Tuesday, May 21, 2013

Behind the scenes

Nädalavahetusel tegime blogi jaoks mitu pildiseeriat ja fotograaf Meisile meeldis minu pikk ja musta värvi negližee sedavõrd, et ta tegi paar sulnist klõpsu. Mul on kaelas üks uus ja ütlemata armas vintage-ehe, mis jõudis pärast pikka teekonda lõpuks sinna, kus on ta koht - minu ehetekarpi. Sõrmes aga Marc Jacobsi nutikas sõrmus, kuhu on peidetud killuke huuleläiget. 

FOTOD: Meisi Volt
Minu küüntel Christian Diori "Tutu" (155) ja Collistari "Lattementa Lakka"
 
Vahet pidamata jälgis meie tegemisi kass Kiskja, kelle oleme viimastel kuudel ristinud hoopis InKassoks. Kui ta oleks inimene, siis sobiks ideaalselt Julius Inkassose tööle, ta on nõudlik sell, kes ei jäta enne jonni, kui ta on iga külalise käest saanud vähemalt tosin paid. Seejärel veab ta end külmkapi juurde ja teeb sellise näo justkui poleks pererahvas talle kogu elu jooksul süüa andnud. 


Muide, tegemist on tänavakassiga, kelle ma nelja aasta eest jõulude eel üles korjasin. Ta oli siis paari kuune rääbik, aga kisas kõvasti ja nii ta minu põue jõudis. Ma tean, et viimastel piltidel näib, justkui me üritaks tütrega kassi kollektiivselt kägistada, aga nii see pole. Niisiis - loomakaitset pole vaja kutsuda :)
SHARE:

Monday, May 20, 2013

Keda neist ootad blogisse?

Suvel on Stellariumil taas tulemas vahvaid meike ja muutumismänge. Siin on väike ülevaade erinevatest Stelladest, kes on läbi aegade blogis poseerinud.  Oleme koos meigikunstnik Meelika Tammeveski ja fotograaf Meisi Voldiga veetnud koos võrratuid päevi ning teinud toredaid fotosid. Mina tahan nüüd sinult teada, millist Stellat ootad blogisse tagasi.Esimese pildi saamislugu läinud suvel oli koomiline ja pisut meeleheitlik - me tegime koos Meelikaga mulle türkiisinise silmameigi ja ma avastasin, et ei kanna seda blondide juustega mitte kuidagi välja. See oli minu esimene suur koostöö Collistariga ja ma tundsin, et ei saa ometi kedagi alt vedada. Lõpuks sättisin paruka pähe ja Meelika tegi pildi. Minu jaoks on see läbi aegade üks lemmikuimaid kaadreid ja meike, mis on blogis ilmunud. Pildiseeria, mis tehtud Collistari läinud suve kollektsiooniga Capri, leiad SIIT.

FOTO ja MEIK: Meelika Tammeveski

Preili Paula

Preili Paula on blogi pikaajalistele lugejatele kindlasti tuttav. Olen Paulaks kehastunud  koostöös Christian Dioriga. See foto pärineb postitusest "Paula, sul on poisipea" ja kaader on võetud palaval suvepäeval Meritoni Hotelli trepil. Meil tekkis fotograaf Meisiga ka oma "fännklubi", sest samal ajal vaatasid hotellis turistid jalgpalli ja mõned härrad unustasid jalgpalli ning olid meie pidiseeria tegemisest üsna haaratud. Christian Diori läinud aasta suvise meigi leiad SIIT.

FOTO: Meisi Volt MEIK: Meelika Tammeveski

Blaxploitation

Stellariumi kolmas look sündis koostöös Avoniga ja nagu ma toona kirjutasin, oli  märksõnaks blaxploitation. Siis oli käes pime ja rõske sügis ning neil rõsketel päevadel mõtlesin Foxy Brownile ja vaatasin James Bondi filmi "Live and Let Die", kus tegutsesid eriti coolid mustad kurikaelad. Nii see lõplik look minu pisikeses peas sündis. Avoni toodetega loodud sügismeigi leiad SIIT.

FOTO: Meisi Volt MEIK: Meelika Tammeveski

Stella

Ja lõpuks mina. Ilma parukata, suhkruvatt ümber pea ja tuju hea. Varuks mõni vemp või temp. Esimene pilt on pärit suvisest Collistari seeriast ning siis oli postituse nimeks Väike Maja Capril (postitust näed SIIT)ja teine kaader valmis taas Christian Dioriga ja siis oli meie muusaks nende lauvärvipalett "Swimminpool" (postituse leiad SIIT).

FOTO ja MEIK: Meelika Tammeveski
FOTO: Meisi Volt MEIK: Meelika Tammeveski

Keda nendest erinevatest Stelladest ootad blogisse tagasi? Milliseid meike ja muutumisi sel suvel Stellariumist ootad? Anna ka teada, milliseid loose ja mänge tahaksid blogist eest leida?
SHARE:
Blogger Template Created by pipdig