Thursday, October 11, 2012

Cosmo Glämmilaadal näeme!

Laupäeval toimub taas Cosmo Glämmilaat, kus leiab mind blogiate sektsioonis sekeldamas. Kui astud läbi ja oled minu blogi lugeja, siis näpista mind nööbist ja saame tuttavaks! 

Olen varem käinud kahel aastal Cosmo Glämmilaadal. Viimati toimus see KUMU-s ja postitan siia paar pilti, mis sai toona tehtud. Õhtut juhtis Marten Kuningas ja nalja sai nabani. Glämmilaat on ideaalne koht, kust leida hea hinnaga Eesti moekunstnike rõivaid. Samuti on soe tunne soetada asju inimestelt, keda sa tunned, see lisab usaldusväärsust ja sellel esemel on ka tore ajalugu olemas. 


 Minu letist leiab sel korral ohtralt teatrikotte, vintage jakke Oleg Cassinilt ja paar YSL´i kampsunit, mida minu emake oma garderoobist ära annab. Ja oli mul vaja kunagi meestelipse koguma hakata? Nüüd tulevad need müüki. Reedel tasub piiluda minu instagrami, sest pakin turu jaoks asju ja pildistan paremad palad üles. Ühed Victoria`s Secteri kõrvarõngad on juba üleval. Minu instagrami leiad SIIT.

Cosmo Glämmilaat toimub juba 13. oktoobril kell 11-18 Tallinnas, Viru Keskuse aatriumis. Kohtume seal!    

PS. Ära unusta, et Stellariumis on käimas loos, kus juba esmaspäeval võidab üks õnnelik endale 100 euro eest Oriflame`i tooteid ja loosi läheb ka teisi tublisid auhindu. Uuri giveaway`d SIIT.
SHARE:

Tuesday, October 9, 2012

The Red Cat Jazz

Tegin eelmisel nädalal ärimees Urmas Sõõrumaa ja kirjanik Allan Keianiga Delfi meelelahutusportaali Publik jaoks intervjuu. Nad kirjutasid raamatu "Kuidas rikkaks saada". Intervjuu toimus Rotermanni kvartalisse ehitatava hoone seitsmendal korrusel.

 Oli vihmane päev ja väljusin kodust kummikutes. Intervjuule minnes sattusin paduvihma kätte ning kui ehitusele jõudsin, olid kõikjal loigud. Kummikud on Eesti kliimas asendamatud. Pealegi meeldib mulle jätkuvalt koolitüdruku kombel loikudest läbi jalutada. Need punase kassiga kummikud tellisin endale läinud aastal Amazonist ja ei pea vist mainimagi, et nendes kõndides ma lausa nurrun. Või nurruvad mu kummikud. Võta sa kinni. Kuna ma iga päev ehitusel turnimas ei käi, siis palusin endast paar klõpsu teha. Pealegi pole eneseimetlust ju kunagi liiga palju. 
Küünelakk on uuest Avoni kollektsioonist ja selle nimi on "Plum Seduction". Soovitan soojalt - püsib hästi peal ja sobib sügisesse. Tänavu sügisel on minu rõivastuse märksõnadeks soojad seelikud ja šikid jakid. See Burberry seelik on mind kaheksa kaunist aastat teeninud ja ma ei jõua materjali ära kiita, sest ta ei kortsu ega kulu. These red cat printed rain boots I ordered last year from Amazon and needless to say I am almost purring when wearing them. Or maybe are these rain boots purring instead of me. Who knows! 

I was visiting the construction's site for a interview and as I usually don't wear a helmet and climb the construction I asked to take few pictures of me. After all, there is never too much self admiration , isn't it?

Outfit details:

 Jacket: Old Navy 
Wellies: Unknown 
Skirt: Burberry

SHARE:

Monday, October 8, 2012

Giveaway: võida 100 euro eest Oriflame`i tooteid!

Stellarium ja Oriflame loovad sulle esmaspäevast esmaspäevani kestvas giveaways ainulaadse võimaluse võita saja euro eest vabalt valitud tooteid! Lisaks läheb loosi kolm lohutusaihinda ja kaks Instagrami üllatust. 
Minu lemmikud Oriflame`i toodete seas on nende Ecobeauty näokreemid, millest olen kirjutanud põhjaliku arvustuse SIIN. Ecobeautyl on väljas ka hästi imenduv kätekreem, mida soojalt soovitan. Saja euro eest saab tooteid valida kataloogist nr 14, kuni 26.oktoobrini. Tooteid saad uurida SIIT.


MÄNG ON LÕPPENUD. Oriflame`i giveaway võitjad on selgunud! 100 euro eest saab endale tooteid tellida Liis Luumberg. Lohutusauhinnad lähevad Katrin Ta`le, Maria Müürile ja Kerli Tartile. Instagrami preemiad võitsid Sandra Peetso ja Kirsika Rooni. Palju õnne võitjatele!

Kuidas võita endale 100 euro eest tooteid Oriflame`ilt?

Sa pead olema Facebookis nii Oriflame Eesti fännilehe kui ka Stellariumi sõber. Kasuks tuleb, kui oled Stellariumi follower.
  
Oriflame Eesti fännilehega saad liituda SIIN.
Stellariumi Facebooki lehega saad liituda SIIN

Jaga seda linki enda facebookis/twitteris/blogis. Kirjuta Stellariumi Facebooki selle loo alla, milliseid Oriflame`i tooteid oled kasutanud või mida ihaldad. Tähelepanu! Mängus osalevad vaid need, kes linki kindlasti sheerivad. 

Kellel ei vea Facebookis, võib vedada Instagramis. Lisaks ihaldusväärsetele auhindadele FB mängus läheb kaks üllatust loosi kõigi nende vahel, kes liituvad või on juba liitunud Stellariumi Instagramiga SIIN

 Head loosiõnne!
SHARE:

Arvustus: Kérastase Elixir Ultime Moringa õli

Sel sügisel leiab juuksehooldustoodete lettidelt kõige enam erinevaid õlisid. Neid on nii suurel määral, et silme eest lööb kirjuks. Esimene, mida Stellariumi jaoks testisin, on minu jaoks üks kõige usaldusväärsemaid kaubamärke - see on Kerastase ja juttu tuleb Elixir Ultime Moringa Immortel juukseõlist

Kerastase on läbi aastate oma juuksehooldustoodetega kuulunud minu TOP 3-e. Nüüd on sarjas Elixir Ultime Grand Cru neli uut juukseõli - Moringa Immortel, The Imperial, Rose Millenaire ja Versatile Beautifying Oil. Moringa Immortel sisaldab Moringa puust saadud õli, mis sisaldab omakorda erinevaid vitamiine. Imperial Thea turgutab juukseid tee ekstraktiga ja Rose Millenaire annab rikkumata juustele välismõjude eest kaitse. Versatile Beautifying õli sobib kõigile juuksetüüpidele.


Testisin Elixir Ultime Moringa Immortel juukseõli pea poolteist kuud. Kui sul on kuivemat sorti juuksed, mida sa föönitad ja kipud värvima, siis on see juukseõli just sinule loodud. Kui tavaliselt tuleb õlide juustesse kandmisega ettevaatlik olla, sest juus võib jääda rasvaseks, siis nagu lugesin erinevatest arvustustest ja võin öelda omast kogemusest, et Moringa Immortel ei jäta juukseid raskeks ega tee neid rasvaseks. Teine õli, mida põgusalt testisin, oli Versatile Beautifying Oil. Seda kulus imevähe ning ma suutsin esimese hooga õli liiga palju juustesse panna. Tulemuseks oli pisut rasvane juus. Nendest kahest sobis mulle rohkem Moringa Immortel.

Elixir Ultime Moringa Immortel õliga teen nii: pärast pesu kannan esimese pumbatäie õli rätikukuivadesse juustesse ja kaks-kolm pumbatäit lisan föönitamise ajal poolkuivadesse juustesse. Mul on paksud juuksed ja minu meelest söövad juuksed selle õli sõna otsese mõttes ära. Pole ka ime, sest ma värvin sageli juukseid, teen soenguid ja kasutan lokivedelikku ning lakki. Lisaks käin tihti ujumas (... ning unustan oma juuksuri õuduseks vahel ujumismütsi koju) ning seetõttu on mul kuivad juuksed. Õli annab juustele elu tagasi. Moringa puud on nimetatud ka elupuuks ning pole ime, et juuksed jäävad elegantselt  elastsed. Kindlasti ei tohi õli kanda peanahale. 

Kuna ma kasutan tooteid alati liiga rikkalikult, siis poolteist kuuga on 125 ml õlipudel poole peal. Seega saab minusugune laristaja sellega läbi kuskil kolm kuud. Need, kellele on jumal  kokkuhoidlikuma loomu andnud, võivad arvestada nelja kuuga.

Elixir Ultime Moringa Immortel hind on 34 EURi ja see sisaldab 125 ml juukseõli. Milliseid juukseõlisid sina kasutad ja soojalt soovitad? Muljeta Stellariumi kommentaariumis.
SHARE:
Blogger Template Created by pipdig