Saturday, April 21, 2012

Flirt Capril

Collistaril on väljas väga inspireeriv kevad-suvine kollektsioon Capri. Need värvid teevad pilgule pika pai.

Modelli grimm on muljetavaldav - türkiissinine silmameik, millel on krooniks roheline lainerijoon. Mulle meeldib, et põseruuž pakub võimsaid võimalusi, seal on palju erinevaid toone ja sellega saab soovikorral endale hoopis roosaka silmameigi teha.
Üle ega ümber ei saa ka küünelakkidest. Need on mul vanad lemmikud. Mitu head suve tagasi kandsin Collistari kuldset küünelakki ORO 16.

Kuna türkiissinine on olnud alati minu suur sõber, siis sellele küünelakile heidan praegu häbematult silma. Samuti pean plaani rohelise küünelakiga, mida olen juba korra peos soojendanud. Pole kerge olla neis asjus nii kerglane... 


SHARE:

Friday, April 20, 2012

Täna oli ilus päev

Olen kuulnud, et üks kiireim viis, kuidas end meikida, on päikeseprillid ette sättida. Aga miks mitte hoopis õhupallikimp ümber tõmmata? Palju efektsem.


SHARE:

Thursday, April 19, 2012

Sinise Lavendli Sonaat

Leidsin enda jaoks uue ja huvitava kaubamärgi, milleks on Acca Kappa. Parim reklaam on ikka see, kui mõni sõber või sõbranna toodet kasutab ja kiidab . Nii võttis ühel päeval mu hunnitu punapäine sõbranna kohvikus oma ridikülist välja Acca Kappa roosi ja kibuvitsa kätekreemi, mis oli tõeliselt hea.


 Otsisin nüüd ise Acca Kappa tooted üles. Tallinna Kaubamajas ja I.L.U-s on toredad letid ja lavendlisõpradele leidub seal üks tõhus kätekreem "Blue Lavender". Kätekreem on rikkalik ja sisaldab sheavõid ning seesamiõli. Maksab see 50 ml tuub 10. 28 EUR.

Kreemil on suhteliselt tugev aroom ja mina kasutan seda enne magama minekut. Nimelt on mul kombeks õhtuti padjale paar tilka eeterlikku lavendli õli tilgutada ja nõnda rahulik uni kohale meelitada. Kreem täidab ka kõige olulisemat kohust - jätab käed pehmeks. Tõeline sinise lavendli sonaat.

 Guugeldasin Acca Kappat ja leidsin internetist terve pesakonna ihaldusväärseid tooteid. Hoian neil silma peal. Kas mõni lugeja on Acca Kappa tooteid kasutanud? Mida te sellest firmast oskate soovitada? Muljetage lahkesti kommentaariumis. Kätekreemi postitusi võib Stellariumist kindlasti veel oodata, sest kui ma oma parasjagu midagi muud tähtsat oma elus ei tee, siis kreemitan käsi.

SHARE:

Wednesday, April 18, 2012

Tühja sest Mõrvast...

Filmikostüümid, soengud ja interjöörid on mind läbi aegade kõige rohkem inspireerinud. Iga üks, kes austab belgalsest eradetektiivi Hercule Poiroti, teab otsida oivalisi kostüüme just sellest pikka aega teles jooksnud sarjast "Poirot".

Mul on seal palju lemmikuid, aga paar päeva tagasi sai vaadatud jälle filmi "Mõrv Niilusel" ja jagan teiega fotosid, kus on peakangelast mängib näitleja Emily Blunt. Ta kehastab rikast pärijat Linnet Ridgeway`d, kes ootuspäraselt mõrvatakse.  


Aga tühja sest mõrvast (see on ju ainult filmis ...), sest enne kui Linnet Ridgeway parimatele jahimaadele saadetakse, jõuab ta kanda stiilseid soenguid ja kleite. Ning sinna juurde ehteid. Pea igal fotol on tal kaelas pärlikee.


Samuti pakuvad Emily Blunt ja tema rivaal Jacqueline silmailu oma kübaratega. Kui pilk tapaks...Kogu loo lahendab muidugi Hercule Poirot, kelle ülikondi ja aksessuaare ma olen alati imetlenud. Muide, Emily Blunt on selles filmis saatuslik blondiin, aga rohkem teame teda tarmuka brünetina. Paljud on kindlasti näinud teda linateoses "Saatan kannab Pradat".

  
Filmist "Mõrv Niilusel" leidsin magusa muusikapala, mida olen liiga palju kuulanud. Kuulake ka! Kuidas meeldib?


SHARE:

Monday, April 16, 2012

Annemarie Börlindi giveaway

Esmaspäev on käes ja vähemalt üks lugeja saab õnnelikumaks, sest just esmaspäeviti toimub giveaway. Sel korral saab Tallinnasse vastavatud ilusalongi ThaiStyle jalahoolitsust Pedix Marina Vital Classic minna nautima Airika Tammar. Palju õnne, Airika! Ma võtan Sinuga ühendust.

Kes sel korral ei võitnud, ärgu mitte mossitagu, sest giveawayd kestavad esmaspäevast esmaspäevani ja uus algab ... nüüd! 

Sel korral läheb loosi minu pikaaegse lemmiku, Annemarie Börlindi intensiivselt hoolitsevad keramiidi kapslid 60tk € 44,10 (EUR). Need on minu suurimad lemmikud näohooldusel - väga head talvel ja sama suurepärased kevadel, mil nahk vajab turgutust.  


Annemarie Börlindi ideoloogia on ideaalne - nad ei pane oma toodetesse mitte midagi sellist, mida inimene niisama suhu ei pistaks. Annemarie Börlind on üks looduskosmeetika firmasid, millega olen kõige põhjalikumalt kokku puutunud. Kui ma oleks kirjanik, kasutaks mõni minu eriti šikk raamatukangelane Börlindi tooteid.  Paraku pole mul veel ühtegi raamatut ette näidata. Aga pole hullu - ma saan oma blogis Börlindist lobiseda. Kui tahad rohkem Börlindist teada, kiika ka minu põgusat postitust Tere, Talv.

Giveaway võitja leiad SIIT.

Kuidas võita? Selleks tuleb Sul liituda Stellariumi Facebookiga SIIT ja FB postituse alla kirjutada, milliseid Börlindi tooteid sa tead, sooviksid proovida või oled kasutanud. Kui sa oled juba liitunud, siis kirjuta samuti selle postituse alla, millised Börlindi tooted Sind paeluvad. Ära unusta seda toredat giveawayd oma sõpradega sheerimast. Jagatud sheer, on jagatud sheer, eks. Võitja selgub järgmisel esmaspäeval. 
SHARE:

Sunday, April 15, 2012

Feeling defenseless - get into Bastion

Now I`m gonna take you to the tour to the Bastion fashion house, the eldest one in Estonia, founded 25 years ago and still going strong. Bastion Factory house, plain and simple building, has lots of spacious rooms in it, big enough for creativity and bright ideas. I was guided by Kristina Heinmets, Bastions creative director, kind enough to show me surroundings.


Eesti vanim tegutsev moemaja Bastion asub Tallinnas ning see lihtsa disainiga hoone peidab endas põnevaid käike, salapaiku ja korruseid. Minu giid sel teekonnal oli Bastionis tegutsev Kristiina Heinmets, kes näitas mulle lahkelt avaraid ruume, kus sünnivad suured mõtted. Siin sünnib nii Bastioni kui ka Beselfi looming.Kristiina has been cooperating with Bastion for years already. Started at young age as a model and is still working for them. You can see a lot of posters of her around the house, I took a snap of my favourite one. 


SHARE:
Blogger Template Created by pipdig