Monday, March 20, 2023

Suur spikker, millega juukseid kodus hooldada

Juuksehooldus on läbi aastate saanud minu jaoks täiesti uue tähenduse - kui varem kasutasin ühte konkreetset toodet, siis nüüd olen läbi katsetuste saanud aru, et juuksed vajavad loomingulisemat lähenemist. Siin on minu uued nipid, millest võivad saada ka sinu värsked trikid. Lisaks on mul sinu jaoks sooduskood!

Kodune juuksehooldus on erakordselt oluline: kui seda korralikult teha, pole vaja liiga tihti juuksuris käia ja samuti säilib juustel sära. Selleks, et leida need kõige-kõigemad tooted, testisin kolme kuu jooksul erinevaid šampoone, palsameid ja juustesse jäetavaid spreipalsameid. Leidsin uusi lemmikuid ja tõdesin ka, et vana arm ei roosteta.

Tõeline pärl - Addmino-18

Kõige põnevam uustulnuk minu juuksehoolduses on Addmino-18 tootesari. Üks helde Jõulumees kinkis kogu sarja mulle möödunud aasta pühadeks ning asusin kohemaid Add-Plex šampooni ja palsamit kasutama. Ja millised läikivad juuksed mulle peeglist vastu helkisid! Addmino-18 Add-Plex sarja toodetes on ohtralt puuviljahappeid, mineraalsoolasid, fermenteeritud toorkohvi, viigikaktuseõli, süsivesinikke ja toitvaid aineid. Kuivõrd "Hair Reborn" šampooni soovitatakse kasutada pärast keemilist töötlemist, siis mina pean kõige targemaks võtta nii šampoon kui palsam kasutusele pärast juuste värvimist. Esmalt pesen juuksevärvi ohtra veega juustest välja, siis kasutan "Hair Reborn" šampooni ja lõpuks jätan kümneks minutiks juustesse "Hair Reborn" maski, mis teeb juuksed pehmeks, läikivaks ja kammitavaks - justkui oleksid nad uuesti sündinud. Seesama juuksemask on Salonshopi veebipoes hetkel soodushinnaga müügil, seega kiika SIIA. Eelpool kirjeldatud šampooni leiad samuti soodushinnaga SIIT.

I-le paneb täpi Hair Reborn Leave-In tervendav juustesse jäetav hooldusvahend. See vähendab kahu ja kaitseb juukseid kuumuse eest - seega kui föön ja juuste koolutamine on sul au sees, siis tasub mõelda just selle toote peale. Hair Reborn Leave-In tervendava juustesse jäetava sprei leiad samuti Salonshopist SIIT. Kui mõni tootesari, mida möödunud aastal testima hakkasin, pärliks nimetada, siis just Addmino-18. 

"Defy Damage" - läheks või luurele

Joico "Defy Damage" sari on juba minu vana kamraad - kui võrrelda teda sõbraga, siis on ta kindlasti selline, kellega läheks luurele. "Defy Damage" oli esimene, mis muutis minu arvamust toodetest, mis aitavad juuksevärvi püsivust pikendada. Kui möödunud sügisel nende tooteid esimest korda pikemalt kasutasin, olid juuksed stabiilselt läikivad ega muutunud tuhmiks. Lisaks tugevdab "Defy Damage" juuksesildu - šampoon on mõnusalt tihke ja peseb juuksed sedavõrd puhtaks, et need krudisevad nagu lumi. "Defy Damage" sarjas on ka palsam ja mask - viimasel ajal tunnen, et maski vajavad pigem minu juukseotsad ja palsam rändab ülejäänud juustele. Kuivõrd minu juuste puhul saavad läbi lokkide tegemise kõige enam vatti just juukseotsad, siis pooletunnine maskitamine teeb imesid. Palsami leiad imehea hinnaga SIIT ja juuksemaski saad uudistada SIIT

Kuid Defy Damage rõõmustab veel kahe tootega - nendel on igapäevaseks kasutamiseks juustesse jäetav kreem-palsam, mis pakub lisaks šampoonile ja palsamile tõhusat kaitset kuuma- ja UV-kahjustuste eest. Ka see toode kaitseb juuksevärvi tuhmumise eest ja vähendab juuste katkemist - see on miski, millega olin varem pidevalt kimpus. Joicol on varrukas "Smart Release" tehnoloogia ehk unikaalne süsteem, mis vabastab järk-järgult juustesse sellised toimeained nagu keratiin, arginiin ja kibuvitsaõli. See võimaldab kahjustusi ennetada ning kaitseb kõiki juuksetüüpe igapäevaselt kahjulike mõjude eest. 

Lisaks on Joicol veel üks salarelv nimega"Sleepover", mis tugevdab ja toidab juukseid magamise ajal. Tootel on koostis, mis aitab juuksekiude öö jooksul vastupidavamaks muuta ja seda pole vaja hommikul juustest välja loputada. Mina kannan ta õhtul kuivadesse juustesse ja sel ajal kui magan, toidab ja tugevdab "Sleepover" juuksekiude. Sooduskoodiga STELLA15 on kõik tooted Salonshopis -15%, tutvu lähemalt SIIN.

Vedel kuld - K-PAK

Kuid Joicol on varuks veel teinegi juukseid taastav sari "K-Pak". Kahtlemata tasub endale soetada "Claryfing Shampoo", mis on sügavalt neutraliseeriva toimega ning jätab juuksed läikivaks ja elastseks. Lisaks eemaldab juustest saaste ja jääkained, mis ladestuvad juustesse tänu soengutoodetele, karedale veele, kloriinile ja keskkonnasaastele. See eemaldab juustest kareda vee, kloriini ja mineraalide jäägid. Kõnealuse šampooni salarelvad on sarnaselt "Defy Damage" toodetele ainulaadne "SmartRelease" tehnoloogia, mis vabastab toimeained - keratiin, arginiin ja kibuvitsaõli - juustesse järk-järgult. See võimaldab kahjustusi ennetada ning kaitseb kõiki juuksetüüpe igapäevaselt kahjulike mõjude eest. 

K-Pak sarjas leidub palsam "Hydrator", mis sobib just neile, kes juukseid igapäevaseselt pesevad. See eemaldab kahjustused ja kuivuse, lisab juustele sära ning teeb nad kammitavaks. Kiika rohkem SIIT. Ja lõpuks ei saa üle ega ümber K-Pak "Liquid Reconstructor" taastavast juuksevedelikust, mis on tõeline kuld. See on võimas aminohapete ja nutika keratiinitehnoloogiaga segu alustab stressis juuksekarvade parandamist ja tugevdamist kohe, kui nendega kokku puutub. Kuigi pudelil on kirjas, et vedelik on mõeldud spetsiaalselt õhukeste ja haprate juuste jaoks, siis sama hästi sobib ta paksudele juustele. Spreipudel on muljetavaldavalt suur ja nii tegin selle pooleks - viisin pool maakoju ja teise jätsin linna. Loe selle kohta rohkem SIIT.

Nüüd on sul on kolm valikut, mille seast saad omakorda valida, millised tooted sulle sobivad. Mina olen sulle väikese spiktri ette andnud, aeg on otsustada, milliseid tooteid sinu juuksed kõige enam vajavad. Kuid pärast pikka talve ja lõputut mütsi kandmist, on nad kõik omal kohal. Head testimist!

FOTO: Senna Gansa

* koostöö

SHARE:

No comments

Post a Comment

Blogger Template Created by pipdig