Tuesday, December 27, 2022

Kuidas juukseid pakase ja külma eest kaitsta?

Mis on pildil valesti? Liiga vähe riideid talvise ilma kohta. Täpselt nii tunnevad ka sinu juuksed, kui ilmad lähevad külmaks. Nii nagu sinu näonahk vajab talvel hoopis teistsugust hooldust kui suvel, ei tohi ka juukseid hooletusse jätta. Talv võib ka kõige pehmema juukse muuta üsna tõrksaks tegelaseks. Kuid õnneks on meil sulle mitu head nippi ja trikki, kuidas juustega talvel hästi läbi saada. Ära unusta, et mainutud toodetel on ka sooduskood STELLA15, mis toimib täishinnaga asjade puhul. 

Ühel päeval jalutasin suurema tuulega sadakond meetrit kohvikusse ja juuksed nägid välja justkui nad oleks terve päeva kammimata. Külm tuul on juuste vaenlane number üks - kannatada saavad nii juukseotsad kui ka soeng. 

Mis on alati minu käekotis?

Seega on mul au sees reisisuuruses tooted - näiteks on mul alati kaasas väike juukseõli, sest juus kaotab külma ilmaga väljas olles lühikese ajaga justkui tasakaalu. Lisaks on talvel juustes oluliselt rohkem elektrit, juukseid hõõruvad kampsuni ääred, sallid ja kõrged kraed. Ja nii tasub kotis hoida harja ja väikest õli, et kui veedad pika päeva tööl, siis kammid juuksed enne läbi ja lisad juuste otstesse pisut õli - see võtab vaid paar minutit, kuid hoiab oluliselt juukseotsi. Katkised juukseotsad on teadupärast üsna talumatud, seega miks mitte neid pidevalt juukseõliga turgutada ja harvemini juuksuris käia? Stellariumi Facebooki küsitluses on selgunud, et üks populaarsemaid juukseõlisid on meie kodumaine kuld ehk RICH. Nendel on müügil imearmas reisisuuruses pudel, mille leiad uskumatult hea hinnaga SIIT ja kui oled huvitatud minu selle aasta TOP 5 parimast juukseõlist, siis kiika postitust SIIT.

Lisaks on mul käekotis veel üks üsna üllatav toode, mida kasutan vahel hoopis õli asemel - selleks on Joico siidine juustesse jäetav spreipalsam. Juuksur Maarika Heering salongist "So What" oli see, kes aastaid tagasi mulle selle toote nime kõrva sosistas ja esimese pudeli kinkis. Parasjagu oli muserdav talv, mil murdsin pead, miks juuksed on nõnda kehvad ja voilà! - selles pudelis olid justkui kõik lahendused korraga olemas. Väikese pudeli, mida on hea kotti pista, leiad SIITkuid suurem pudel tuleb jälle soodsam - kiika toodet SIIT

Ütle, millega sa oma juukseid pesed ...

... ja ma ütlen sulle, kuidas su juuksed ennast tunnevad. Nali naljaks aga kahtlemata pead üle vaatama oma kõige tavapärasema juuksehoolduse. Nüüd on aeg endale soetada intensiivse niisutusega šampoon, palsam ja kindlasti tasub nädalas korra või paar kasutada toitvat maski. Šampoonidest ja palsamites on taaskord Stellariumi Facebookis suureks favoriidiks tõusnud Joico Moisture Recovery šampoon ja palsam. Kirjutasin komplektist pikemalt SIIN.

Kuid kindlasti tasub uurida ka teisi tooteid, mis kindlustavad juuksed lisaniisutusega. Üks imehea hinnaga komplekt on kahtlemata firmalt TIGI Bed Head "Re Covery" šampooon ja palsam - need kaks koos mitte ainult ei niisuta juukseid, vaid siluvad sulnilt juukse sarvkesta ja boonusena täidavad vannitoa imehea lõhnaga. Kuna TIGI tooted tegid hiljuti läbi totaalse muutumise, saad sa eelmise kujundusega tooted praktiliselt tasuta ehk vaata 750 ml šampooni ja palsami hinda SIIT. Allahinnatud toodetele meie sooduskood ei kehti, kuid see on tõesti sedavõrd suurepärasele kogusele veel suurepärasem hind. Muide, isegi minu pikkade juustega tütar ei suuda seda võimsat komplekti kolme kuu jooksul ära kasutada ja see juba näitab midagi. 

                                                                   Luksuslik laupäev


Kui rääkida Oribest, siis see on üks luksuslikumaid juuksehoolduse brände, mis Eestis esindatud. Kas teadsid, et Eesti on Baltimaades ainus riik, kus Oribel on tänu erinevatele influenceritele sooduskood? Kui Oribe`d võrrelda nädalaga, siis see võrdub justkui luksusliku laupäevaga või pühapäevaga, mida tasub pühitseda. Oribe šampoonid on tihked ja neid kulub vähe, samas on juus juba pärast šampooniga pesemist mõnusalt pehme. Seega mõjub palsam pika paina ja mask on juustele täielik preemia. Mina soovitan selleks puhuks juustele mõeldud kiirabi ehk Oribe "Shampoo for Moisture & Control", mis on kohene niisutus lokkis, väga paksudele või kahustele juustele. Peatume korraks sõnadel lokkis ja väga paksud juuksed - kui sinu juuksed on õhemad, sirged ja kuivad, siis seesama toode teeb samuti imesid. Seega tasub pakasega investeerida nii Oribe šampooni, mille leiad SIIT kui ka palsamisse, mille kohta rohkem infot SIIN. Lisaks mainin, et jaanuar on hea allahindluste kuu just selles mõttes, et kõik pühade puhuks loodud kinkekomplektid on suurepäraste soodustustega, vaata suurt valikut SIIT.

Ükskõik, kui hoolas sa oma juustega ka pole, siis sõltumata sellest, kas väljas on soe suvi või külm talv, võid sa juuksed kehva patsikummiga lootusetult ära rikkuda. Seega kiika kindlasti neid RICH`i juuksevõrusid, mis pühendatud Muumimaailma kangelastele. Minule imponeerib viimasel ajal tumelilla toon, seega kaunistab minu karpi Haisuloom, kuid leebemad Muumid ja särtsaka Piripiiga komplekti leiad SIIT.  

Seega otsi ja leia endale tooted, mis toidavad ja niisutavad talvisel ajal sinu juukseid ning kindlusta kevadeks kohevad kiharad ja kanna neid kui krooni.

* koostöö

SHARE:

No comments

Post a Comment

Blogger Template Created by pipdig