Tuesday, December 27, 2022

Stellarium Box "Jõulud Jaanuaris" ootab Sind!

Jaanuari Stellarium Box "Jõulud Jaanuaris" on läbi tuisu ja tormi kohal. Detsembri lõpp ja jaanuar on ideaalne aeg oma nahahooldus- ja meigirutiinis teha muutuseid. Seega on Stellarium Box justkui sinu praktilise meelega sõbranna, kes annab nõu, mida osta ja kuidas kasutada.

Iga Stellarium Box pannakse kokku sinu personaalse ankeeti alusel - see on põhjus, miks meie karbikesi armastatakse ja oodatakse. Kirjuta meile, millistest toodetest sa kõige enam puudust tunned ja meie täidame sinu soovid.  

Traditsiooniliselt ootab igat Stellarium Boxi tellijat lõhnaküünal, mis kingib jaanuari õhtutesse hubasust. Millised brändid sind sel korral ootavad? Meil leidub nii nahahooldustooteid kui ka dekoratiivkosmeetikat. Boxis on koha sisse võtnud järgmised firmad: Essie, Placent Active, Wood Wick, Max Factor, Paco Rabanne, Carolina Herrera, Escada, Burberry, Kate Spade, Vita Liberata, TIGI ja mõistagi jätame mõned firmad hoopis üllatuseks, sest kes meist üllatusi ei armastaks? Parfüümi valime sulle välja aga Sinu ankeeti ja lemmikuimat firmat silmas pidades. 

Stellarium Box maksab 55 eurot. Samuti on meil limiteeritud koguses King Size Boxie, mis sisaldab täissuuruses parfüümi ja palju põnevaid üllatusi. Stellarium King Size Box maksab 100 eurot ja see summa sisaldab kättetoimetamiskulu. 

Soovid endale Stellarium Boxi? Kirjuta stellariumbox@stellarium.ee ja Sinuga võetakse ühendust.
SHARE:

No comments

Post a Comment

Blogger Template Created by pipdig