Thursday, December 11, 2014

Throwback Thursday

Sel aastal tegi Stellarium koostöös adidasega kolm kelmikat pildiseeriat. Minu jaoks on need ühed lemmikuimad, sest ma ei klammerdu just iga päev ajaviiteks laternaposti külge ega soorita Toompeal hüppeid. Kleit ja vabaaja jalanõud pole tänaseni paljude naiste jaoks see õige kooslus. 

 Stellariumi  kommentaariumis toimus lugejate vahel isegi väike vaidlus - kas tossud ja kleit ikka käivad kokku? Kuid igal tordil on kirss ja selle loo kirss oli päev, kui läksin oma emakesega kohtumisele. Jalutasin kohtumisele kleidi ja adidastes (seda kooslust näed SIIN) ning maandusin välikohvikusse. Ema mõõtis mind pealaest jalatallani ja tema nägu meenutab mulle veel tänagi Downton Abbey`st Lord Granthami ema. Lõpuks uurib ta: "Tuled trennist?" Vastan menüüd põrnitsedes: "Ei ..." Ema küsib seepeale: "Ja mis ajast kleit ja tossud koos käivad? Minu ajal kanti neid ikka dressidega ja jooksurajal..." Mina vastu: "Väga paljud käivad praegu nii riides!" Ema vaatab mind uuesti ja teatab teatraalse ohkega: "Mina ikka mäletan sind oma ajal nendes valgetes kõrgetes kontsades... Küll sa olid ilus!" Nii meie lõuna möödus ja kui hakkasime kumbki oma teed minema, ütles ema: "Seda pean küll ütlema, et omal ajal reisides, ma nii värvilisi adidaseid ei näinud... Aga järgmine kord siis ikka kingad jalga, eks!" Paraku möödus minu suvi ja sügis ikkagi adidastes, seda enam, et enamiku ajast võtsin vallatuid kurve tõukerattaga. Stellarium saab õige pea kolme aastaseks ja sel puhul vaatame neljapäeviti tagasi pildiseeriatele, lugudele ja tagasisidele. Mida arvad sina tossude ja kleidi kooslusest? Milline nendest kolmest outfitist on sinu lemmik?

1.  Girl Friday: Feelin` Invincible!
2. Girl Friday: Kiss and Tell
3. H is for Happy


This year Stellarium had three wonderful photo series during the co-work with adidas. For me these have to be my very favourite, because it is not common to lye down in the middle of the old town legs pointed towards the door. I also don’t jump or cling to the street lanterns. It was amusingly funny and all this had to happen in order to get entertaining shots. Dress and casual shoes still aren’t the right combo for many women.

 Stellarium comments box had little discussion going on after I posted the pictures - main topic was, do running shoes and dress really go together. But every cake has a cherry on top and the cherry of that day was the moment when I met my dear mother. I was walking to the old town in a dress and adidas shoes (you can see this outfit in HERE) and landed in the terrace cafe. My mother looked at me from top to the bottom and her face still reminds me the face of the Lord Grantham’s mother from series Downton Abbey. When she saw the combination of the dress and adidas running shoes, she asked me: “Coming from a work out?” As I stared at the menu I said: “No…” Mother didn’t let it go and stated: “From what time do dress and running shoes fit together? During my times were running shoes combined with joggers and on the running road...” I stated that many people dress like that. Mother looked at me again and said: “I still remember you wearing those white high heeled shoes, you were so beautiful!” So our lunch went and when it was time to say goodbye, she added: “I have to say, back then when I was traveling, I never saw adidas shoes so colourful like these… But next time, you will wear shoes, right?” Unfortunately my summer and fall went by in adidas shoes, not to mention I had to take some frisky curves with my scooter bike. Stellarium will soon be three years old and to celebrate it,  every Thursday we will look back to different photo series, stories and feedback. 

SHARE:

Tuesday, December 9, 2014

Instagram Inspiration: Downtown Abbey, Tallinn Dolls ...

 Selle nädala magusamad palad Instagramist on sinu ees! Downton Abbey on üks nendest telesarjadest, mida me koos tütar Renega pikisilmi ootame ja koos vaatame. Minu meelest on see telesari, mis muudab vaatajad paremaks inimeseks ja kui nad siis ka ei muutu, ei muutu nad mitte kunagi.

Rene lemmiktegelased on leedi Mary ja tema ustav Anna. Viimast sooviks ta meie koju teenijaks ... Igatahes on sul võimalik vaadata Downton Abbey kaadritaguseid pilte nende ametlikult Instagrami kontolt Downton Abbey_Official. Teiseks valisin samas sarjas Rose`i mängiva näitlejatar Lily Jamesi, kes jagab valitud palasid oma elust LilyJamesOfficial lehel. Kui sa tahad rännata pikades, kus pole varem käinud, siis kiika Ozguraksoy77 kontot. Ozgur Aksoy pilte vaadates aeg seisab ja silm puhkab. Vintageweddingwonderlandi piltides ei pea kunagi pettuma - need, kes armastavad vintage`i, kiinduvad sellesse kontosse kohe! Ja kuidas saaks vaadata mööda disainer Victoria Beckhami tegemistest? Valisin pildi, kus Victoria poseerib eriti poshilt Hunterites. Muusik Harry Styles`i Instagram koosneb enamasti must-valgetest fotodest, kuid ühe värvilise leidsin sekka. Seekordse postituse lõpetab kodumaine Tallinn Dolls - üks kleit ilusam kui teine. Kas pole nii? Tuletan meelde, et kui klikid iga numbri taga oleval Instagrami kontol, avaneb sulle nende pildigalerii. Ja ära unusta ka Stellariumi Instagrami, mis asub SIIN.4-5. Ozguraksoy77 
9-10. TallinnDolls

This week’s best bites from Instagram are before you! Downtown Abbey is one of those series that we watch long for with daughter Rene. I think it’s a series that makes its audience better people, and if that doesn’t change them nothing will. Rene’s favourite character is Lady Mary and her trustworthy Anna, whom she wanted as a servant at our home… Anyway, you have a chance to peek behind the scenes through their official Instagram account Downtown Abbey_Official. 

The second in the series is Lily James who plays Rose, and she shares some moments from her life at the LilyJamesOfficial page. If you want to go exploring places you’ve never been, then have a look at Ozguraksoy77’s account. Ozgur Aksoy’s photos make the time stand still, and are a real treat for the eye. Vintageweddingwonderland’s photos are never a disappointment - those who love vintage, will fall for this account. And how could we look past designer Victoria Beckham’s doings? I picked a photo where Victoria is posing very poshly in Hunters. Teen idol Harry Styles’s Instagram is mostly made of black and white photos, but I stumbled upon one coloured one. And the outro of this post goes to Tallinn Dolls from Estonia. One dress prettier than the other, isn’t it? And more… don’t forget Stellarium’s Instagram, that can be found here.

SHARE:

Monday, December 8, 2014

Perfume Portrait: Karl Lagerfeld for Her

Minu esimene kohtumine Karl Lagerfeldi lõhnaga oli vastuoluline. Ma ei osanud kuidagi seisukohta võtta. See meenutas mulle kohtumist inimesega, kelle suhtes on justkui raske otsustada, kas ta meeldib sulle palju või liiga palju. See parfüüm meenutab mulle kedagi, kes poeb salaja hinge ja kellest hakkad aina sagedamini mõtlema. Ja iga kord hakkab hinges soe ja suunurka ilmub naeratus.

Sellised inimesed teevad elu palju rikkamaks, nende nägemine lisab päevale vürtsi ja vahel võib täheldada kõhus liblikaid... Ohtlik! Ohtlik! Kuid mis teeb selle lõhna nii ohtlikult heaks? Tipunootides tantsivad laim ja virsik. Südamenootides sillerdavad roos, magnoolia ja frangipani. Põhjanootides pikutavad muskus, merevaik ja tume männipuu. Voilà

Lagerfeld on loonud lõhna, mis sai Eestis väga kiiresti naiste seas tõeliseks hitiks. Ja kui miski saab tõeliseks hitiks, tahan mina alati teada, miks. Mu sõbranna kirjeldas oma esimest kokkupuudet Karl Lagerfeldi lõhanaga järgmiselt: "Minust möödus peol üks naine ja ta lõhnas liiga hästi... Ma mõtlesin, et pean saama teada, mis see on! Lõpuks võtsin julguse kokku, läksin ta juurde ja ütlesin: "See võib tunduda imelik küsimus ... Aga te lõhnate võrratult! Mis parfüümi te kannate?" Nagu sõbranna mulle edasi pajatas, oli naine naeratanud ja öelnud, et kannab Karl Lagerfeldi lõhna ...  Mina usun, et põhjamaa naistele meeldib selle lõhna soojus, kus on ometi peidus ka kerge annus värskust. Täiuslik kooslus.


Tegemist on lõppeval aastal ilmavalgust näinud Lagerfeldi omanimelise signatuur lõhnaga.  Lõhna pudel on modernselt nurgeline, puhtast massiivsest klaasist. See pudel jääb nende  kilda, mida ei raatsi pärast tühjaks saamist kuidagi ära visata. Lagerfeldi moekollektsiooni võtmevärvid must ja valge ning metalsed aktsendid on oma koha leidnud nii lõhna pudelil kui pakendil. Minu jaoks on see lõhn pilgupüüdja. Nagu öeldud, meenutab ta mulle kedagi, keda vaadata segaste tunnetega. Olgu selleks siis saladuslik võõras peol, ratsakiivriga jalgrattur või mustkunstnik, kes tõmbab kübarast välja jänese. Üks on selge. Härra Lagerfeld on oma kinnastatud käega tõmmanud kübarast välja väga populaarse lõhna!  

Mul on sulle ka lõhnav teade. Kõigi nende vahel, kes seda postitust oma sõpradega Facebookis/blogis/Twitteris või Instagramis jagavad ja kirjutavad blogi kommentaariumisse, mis neile Karl Lagerfeldiga seostub, loosin 20.detsembril välja ühe Karl Lagerfeld for Her lõhnaMy first encounter with Karl Lagerfeld’s perfume was controversial. I couldn’t take a stance. It reminded me of a meeting with a person whom you can’t decide on whether you like them or like them too much. This perfume reminds me of a person who slyly crawls under your skin, and you start thinking about them more and more. And every time you do, it warms your heart and puts a smile on your face.  

Those kinds of people enrich the life, seeing them spices up the day, and can also result in butterflies in your stomach… Dangerous, dangerous! But what makes this perfume so dangerously good? Top notes are danced by lime and peach. The heart notes tricks with rose, magnolia, and frangipani. And the base is set by musk, amber, and dark pine. Voilà!

Lagerfeld has created a perfume that very quickly became a real hit among Estonian women. And when something becomes a hit, I always want to know why. My friend described her first contact with Karl Lagerfeld’s perfume as follows: “A woman passed me at a party, and she smelled too good.. I thought I had to find out what it was! Finally I found my courage and went to her. I told her it might be a bit of a weird question, but you smell exceptional! Which perfume are you wearing?” My friend said the woman had miled and said she’s wearing Karl Lagerfeld… I believe Nordic women like the warmth of this perfume, which also carries a bit of freshness. Perfect combination!

It’s Lagerfeld’s signature perfume that saw the light of the day this year. The bottle is modernly cornered, made out of clear heavy glass. This bottle is one of those you don’t have the heart to throw out once it’s empty. The key elements in Lagerfeld’s fashion are black and white with metal accents, and they’ve also found their place in the bottle and packaging. This really catches my eye. As said, it reminds me of someone who gives me mixed feelings. Be it a mysterious stranger, a cyclist with a horse riding helmet, or a magician who pulls a rabbit out of a hat. One is clear - Mr. Lagerfeld has pulled a very popular perfume out of his hat with his gloved hand!PHOTOS: Meisi Volt
SHARE:

Sunday, December 7, 2014

Three Little Pics: Thank you ever so much!

Seekordset postitust alustan tänusõnadega. Nimelt on Stellariumis teist aastat käimas suurejooneline advendikalendri mäng, kus iga päev läheb loosi üks eksklusiivne kosmeetikum või aksesuaar. Nii paljud imearmsad lugejad on võtnud vaevaks ja kirjutanud blogisse imelisi kommentaare sellest, millised postitused neile meeldivad ja miks nad ikka ja jälle Stellariumisse tagasi tulevad. Aitäh kõigile nii sooja vastukaja eest! 

 Kas pole mitte imeline advendiaeg? Kuidas möödus sinu nädalavahetus? Kas sul on helded päkapikud olnud? Ära unusta ka, et blogis on müügil erakordselt luksuslike kaubamärkidega Stellarium Box "Jõul", millest saad lähemalt lugeda SIIT. Soovin head algavat nädalat kõigile! Piltidel on pisut vihjeid ehk kolm kaadrit on sinu ees. Luban, et uus nädal toob palju põnevat!I will start this post by giving thanks. Stellarium has done a grand advent calendar game for two years ago, where every day someone has won a piece of exclusive cosmetics, or an accessory. So many have taken the trouble to write wonderful comments about which posts they like and why they keep returning to Stellarium over and over again. Sincere thanks to everyone for such warm feedback! 

How was your weekend? Have the elves been generous? Don’t forget that the extremely luxurious Christmas Stellarium Box is on sale, and you can read about it HERE. Three photographs are before you. The new week brings alot of excitement! Have a good week, everyone!
SHARE:
Blogger Template Created by pipdig