Wednesday, May 28, 2014

Wordless Wednesday


Outfit details:

Blouse: H&M
Earrings: Pi-Ret Jewelry "Isabel On The Moon"
Make-Up: L'Ete Papillon de Chanel Collection for Summer 2013
Nails: Chanel "Azure"

SHARE:

Monday, May 26, 2014

Live the life you love. Love the life you live!

Kui ma olin teismeline, kogusin innukalt aforisme. Mul oli selleks väike lilla märkmik ja kui meil külalised käisid, palusin, et igaüks kirjutaks mulle ühe aforismi. Täna on meil Facebook, Twitter ja Instagram täis igasuguseid ütlusi, mis peaksid meid naerutama ja julgustama. Ja nüüd ka The Wishlet käevõrud! 

Ma olin täiesti lummatud, kui neid lihtsa disainiga käevõrusid nägin. Just seetõttu, et need meenutasid mulle minu lapsepõlve tava koguda mõtteteri. Nimelt on igal The Wishleti käevõrul kirjas oma sõnum. Ma keerutasin neid tükk aega sõrmede vahel ja mind tabas lapsik rõõm! Kui armas mõte kirjutada igale käevõrule üks lihtne mõte, mis meid terve päeva vältel saadaks! Minu lemmikuim mõte tuleb kollaselt käevõrult: "Isegi kui sa seisad üksi, seisa selle eest, mis on õige!"


Mul on sulle ka hea uudis! 

Nimelt on mul võimalus kolmele õnnelikule kinkida The Wishleti käevõrud. Selleks pead sa minema The Wishleti lehele, mis asub SIIN ja seejärel kirjutama Stellariumi kommentaariumisse, mis värvi käevõru sulle kõige enam meeldib. Selleks, et võita peaksid olema The Wishleti Facebooki lehe fänn ja Stellariumi sõber.

The Wishleti Facebooki lehega saat liituda SIIN.
Stellarium asub Facebookis SIIN.

 Selleks, et  see postitus jõuaks veel paljudeni, jaga seda oma Facebookis, Instagramis, Twitteris või blogis. Kellel ei vea Facebookis, sellel veab Instagramis, ühe käevõru loosin välja nende vahel, kes on juba liitunud või liituvad Stellariumi Instagramiga SIIN ja kirjutavad The Wishlet pildi alla, mis värvi käevõru soovid! Loos toimub 1.juunil.


When I was in my early teens I collected aphorisms, zealously. To record all the wonderful sayings and clever thoughts in the world, I had a little violet notebook and when we had guests over I asked everyone to write an aphorism down for me. Well, today we have Facebook, Twitter, Instagram, filled to the brim with thoughts and sayings to make us feel better and make us laugh and whatsoever. 

And now - we have The Wishlet bracelets! These bracelets just blew my mind when I first got to see and touch them - how simple, how awesome. And – every one of them has the message in it. Really took me back! What a sweet idea to add a little thought to the bracelet you wear all day. My favourite line comes from inside the yellow one: "Even if you are standing alone, stand up for what is right..." SHARE:

My spring makeup routine

Soojad ilmad muudavad kardinaalselt minu igapäevast meigiarsenali. Kui talvel on meikimine justkui lohutav - külma ilmaga on ikka mõnus peegli ees pisut kauem seista ja lauvärvidega ning lainerijoonega eksperimenteerida, siis soojad ilmad toovad kohemaid uued tuuled. Minu meigirutiin saab murtud kerge tekstuuriga kosmeetikumidega.

 Juba mõnda aega on mu lemmik Chaneli CC kreem, mis on üks parimaid leide. Tekstuurilt meenutab ta pigem tihkemat jumestuskreemi, kuid nahale kandes jääb ülimalt kerge. Lisaks kingib CC kreem nahale kerge kuma, mis tagab omakorda terve jume. Sellel on SPF 30 ja toon, mida kasutan kannab nime "Beige Rose 32". Chaneli CC kreem jääb minu lemmikute listi veel pikaks ajaks. Päris kindlasti ei saa ma läbi ilma valgustpeegeldava pliiatsiga. Shiseido "Sheer Eye Zone Corrector" on hetkel minu kõige õnnestunum valik. Väsinud silmaaluseid ei saa lõputult peita, kuid kõigist toodetest, mida olen proovinud on Shiseido uudistoode hetkel parim. Lisaks kasutan Shiseido kolmikpaletti, mis toonib põsesarnu, vormib näojooni ja lisab särava jume. Shiseido kolmikpaletti olen varem arvustanud SIIN


Kui Diori valikusse tulid matid kreemjad lauvärvid Diorshow Fusion Mono Matte, otsustasin beežika tooni "Songe 721" kasuks ja praegu kasutan seda igapäevaselt. See püsib laugudel erakordselt kaua ja kui õhtul ootab ees mõni pidulikum sündmus, saab Diori kreemjale lauvärvile kanda pintsliga lauvärve. Minu meelest toimib see lausa primeri eest. Ripsmetuššidest kasutan sageli Aden Cosmeticsi Intelligent Mascarat. See maksab kõigest 6.90 EUR, kuid täidab kõik minu nõudlikud soovid - pikendab ja tihendab ripsmeid ega pudene silmade alla. Huultele olen valinud kaks toodet. Lihtsa läike annab Lancome´i "Gloss In Love Volumizer", see sarnaneb Diori "Lip Maximizer" hitile ja jätab huultele piparmündise kiheluse. Minu meigiarsenali värskeim liige on Clarinsi "Lip Balm Crayon" - see mõjub nagu huulepalsam, kuid annab huultele tooni ja jätab vesise läike. Boonusena on huuled pehmed ja igasugune kuivus kaob. Tõeline superstaar! Ja mis oleks üks kosmeetikakott ilma miniparfüümi ja minilakkideta? Kuidas muudavad soojad ilmad sinu igapäevast meigirutiini?


Warmer weather always changes up my every day makeup selection. If in at winter time applying makeup is somewhat comforting - when it is cold outside, it is sure feels good to take your time in front of the mirror and to experiment with eye shadows and eye liner, then warmer weather bring immediately some changes long. 

For some time I have been loving Chanel CC-cream, that is definitely on of the best finds. When it comes to its texture it reminds mote thicker foundation, yet it goes on really light on skin. As a bonus it gives a healthy and slightly glowing finish. Chanel's CC-cream will definitely be my staple products for a while. It has SPF 30 and my perfect shade is "Beige Rose 32". Also I can't go without highlighting pen. Shiseido "Sheer Eye Zone Corrector" has been the most successful choice for me. Tired under eye area can't be hidden forever, but from all the products I have tried, Shiseido's new highlighting pen has been the best ever. To complete the face I use Shiseido trio palette for face, that gives nice shade on cheekbones, sculpts face features and gives a nice highlighted complexion. I did a review on Shiseido trio palette in here. When Dior came out with matte creamy eye shadows Diorshow Fusion Mono Matte, I decided to pick up beige shade "Songe 721" and now I use it every single day. It stays on eye lids extremely well and whenever there is a more fancier party ahead in the evening, it is great to apply Dior's powder eye shadows on the cream one. This way it actually acts like a good eye primer. 


My choice of mascara often happens to be Aden Cosmetics Intelligent Mascara. It is quite inexpensive, costing only 6.90 EUR, but it fills all my requirements with a ease - it lengthens and volumises and at the same time doesn't have any fall out. For my lips I have chosen two products. To achieve easy glossy look on my lips, I use Lancome's "Gloss In Love Volumizer" that is very similar to Dior's hit product "Lip Maximizer" and also leaves pepperminty feel on lips. And what would be a makeup bag without  Clarinsi "Lip Balm Crayon"? It`s a big statement for a spring! It gives very soft lips by combating any dryness. Real superstar! 


SHARE:
Blogger Template Created by pipdig