Saturday, November 2, 2013

September, oktoober & Instagram

September ja oktoober olid tulvil nii palju sündmusi, et mul polnud kuigi palju mahti Instagrami postitusi teha. Kuid need kaadrid, mis ma salvestasin, need räägivad kõik oma lugu.

Mul on olnud palju rõõmu telesaatele "Stereo" miniseriaali "A&B" kirjutamisest. Telesarja kirjutamine on läbi aegade olnud minu jaoks üks inspireerivamaid väljakutseid ning koostöö lavastaja ja näitlejatega on nii hästi sujunud. Kes pole veel kursis, siis ma kirjutan kahasse Villu Kanguriga minisarja "A&B" sketše, mis on eetris saates "Stereo". Sarja peategelaseid kehastavad Jan Uuspõld, Mari-Liis Lill, Ülle Lichtfeldt ja lisaks on aegajalt mõni väga äge külalisnäitleja.

Oktoobris käisin ka Delfi jaoks valimisi kajastamas. Olin Tallinnas IRL`i peol. Lisaks jääb eelmistesse kuudesse mitmeid pildiseeriaid. Head vaatamist!


Läinud kuul täitus Stellariumi Facebookis maagiline number 6066 fänni, mis on tänaseks veelgi kasvanud. Aitäh kõigile, kes Stellariumil Facebookis silma peal hoiavad (Stellariumi Facebooki leiad SIIT)! Kui sul on soov liituda Stellariumi Instagramiga, siis ole lahke - saame sõpradeks! Stellariumi Instagrami leiad SIIT.
SHARE:

Friday, November 1, 2013

Girl Friday: Šoping Foorumis

Olles endale liiga palju musti kleite, pükse, pluuse ja jakke soetanud, tärkas mulle paar aastat tagasi pähe, et ega ma tegelikult väga musta värvi enam kanda ei tahagi. Aitäb küll! Niisiis jagasin osad asjad ära oma sõbrannadele ja teised pakkisin kohvrisse paremaid aegu ootama. 

Kuniks paar nädalat tagasi avasin "musta kohvri" ja pistsin oma uudishimuliku nina sinna sisse. Nii tore on leida unustatud asju! Üks nendest on just see must kleit, mida ma tänases Girl Friday postituses kannan. Pildid on tehtud Foorumi keskuses, kus käisime fotograaf Meisiga uudistamas. Kuna ilm veel lubas, võtsin ühes tõukeratta. Sõida minuga kaasa ja vaata, mida toredat ma veel Foorumist leidsin.

FOTOD: Meisi Volt

Kangapoed on olnud alati minu suureks nõrkuseks ja seal tegime ka esimese peatuse. Kauplusest "Kangas ja Nööp" jäid mulle silma ainulaadsed kašmiiri-villasegused kangad. Sügisene rõskus võtab vaikselt maad ning saabunud jahedate ilmade vastu aitavad ideaalselt soe seelik ja jakk või hoopis mõnus mantel. Kui Stellariumi lugejate seas on neid, kes otsivad endale mõnusat kašmiiri-villasegust kangast, siis soovitan "Kangast ja Nööbist" läbi astuda.


 Järgmise peatuse tegime Meisiga kaupluses Salamander, kust leidsin erinevaid ägedaid saapaid. Sombuse argipäeva puhul proovisin pidulikke mustast lakist poolsaapaid. 


Lens Optika poest leidsin ilusad Givenchy prillid. Pärast seda, kui arst mulle lugemisprillid kirjutas, satun aina rohkem poodides prilliraame uurima. Mul on plaan soetada endale ühed lugemisprillid tagavaraks. Alles mõned aastad tagasi tegi ema mulle palju nalja, sest kui talle külla läksin, oli ta kas prillid just ära kaotanud või need äsja üles leidnud. Noh. Ma olen nüüd ise täpselt samasugune ...


Mina olen nüüd kõik hingelt ära rääkinud. Mis on need poed, kus sina kaubanduskeskustes kõige pikema peatuse teed või kuhu end sootuks unustad?  Millistest kauplustest sa tavaliselt ilma ostuta lahkuda ei taha? Kui ma ise läinud suvele tagasi vaatan, siis näib, et minu kõige õnnestunum ost on olnud tõukeratas, sest sellega sõitsin veel täna ...

SHARE:

Thursday, October 31, 2013

Selle sügise põnevaimad ilutooted

Ajakirja Pulss ilutoimetajana on mul iga pooleteist kuu tagant tore võimalus valida välja kõige põnevamad uudised ilumaailmast ja need lugejateni tuua. Ilukülgede koostamine alati kergelt teraapiline - palju kauneid kaadreid asjadest, mis peaksid naistes heaolutunde tekitama. 

Sinu ees on valik selle sügise põnevaimatest ilu ja silmailu pakkuvatest toodetest. Tead seda mängu - vali leheküljelt kolm asja, mida sa endale võtaksid! Millised on need kolm ilutoodet, parfüümi või hoopis ehet, mida sina nendelt ilukülgedelt endale ihaldad?
SHARE:
Blogger Template Created by pipdig