Friday, April 19, 2013

Manicure In Madrid

I have never seen so many ladies with wonderful manicue and so many nail polish in one room. Regardless of us gathering from different destinations of the world, we spoke one language – using mostly the names of OPI nail polishes. 

OPI gave us – the media and bloggers – a wonderful surprise party, Nail Bar, at the ME Madrid Reina Victoria hotel, where we all enjoyed our comfortable stay. Everyone was allowed to choose her own hue from the new autumn/winter collection and the ladies were excited – it was as if the Santa had arrived in the middle of the summer, spreading his gifts – the OPI nail polishis – on the tables. I chose OPI dark blue liquid sand nail polish – "Alcatraz... "and "Wharf! Wharf! Wharf!"Veel kunagi pole ma ühes ruumis näinud nii palju ilusa maniküüriga naisi ja nõnda palju küünelakke. Hoolimata sellest, et olime kõik tulnud maailma erinevatest paikadest, rääkisime üht keelt - palju oli juttu O.P.I küünelakkide nimedest. O.P.I tegi pressile ja blogijatele ME Madrid Reina Victoria hotellis, kus me kõik mugavalt elasime, tõeliselt erilise üllatuse suurejoonelise Nail Bari näol. Kõik soovijad said endale uue sügis/talvise kollektsiooni seast küünelakitooni valida ja naised olid elevil – võinuks arvata, et jõuluvana on keset kevadet tulnud ja kõik lauad O.P,I küünelakkidega üle puistanud. 

Lisaks lahketele maniküüridele, ootasid meid ees soolased ja magusad suupisted, vein ja vesi ning mõnus olemine. Ma olin Tallinnas, Fashion Hairi ilusalongis lasknud endale just maniküüri teha ja nüüd asendasin pastelse roosa värvi O.P.I tumesinise liquid sand lakiga. Valisin kaks tooni - "Alcatraz ... Rocks" ja "Wharf! Wharf! Wharf!". Septembris Tallinnas müügile tulevas San Fransisco kollektsioonis on mitmeid värve, mis mind väga köidavad ja kirjutan nendest kindlasti nii sel nädalal kui ka sügise hakul pikemalt. Nail Baris märkasin, et neile kellele meeldib O.P.I küünelakk "Lucerne Tainly Look Marvellous", leiavad endale kindlasti uue hõbedase lemmiku "Havent The Foggiest" küünelaki näol, mis on eelmainitust heledam ja annab hea katvuse juba esimese lakkimiskorra järel. Siin on meie rõõmus ja muretu seltskond Madridi O.P.I Nail Baris.

"Wharf! Wharf! Wharf!" on tumesinine ja "Alcatraz ... Rocks" heledam. Mõlemad liquid sandi sarjast.

 Viimasel pildil tegutsevad Moldova InStyle ajakirjanik ja fotograaf. Viimane oli nii lahke ja tegi minu outfitist Madridis tagasihoidliku pildiseeria. Sellest juba mõnes järgmises postituses. Millised toonid sulle uuest kollektsioonist esmapilgul ihaldusväärsed tunduvad?

PS. Ära unusta, et Stellariumis käib loos ja juba esmaspäeval jagame ära kolm komplekti O.P.I uusima kollektsiooni Euro Centrale oivalisi küünelakke. Loe lähemalt SIIT.

SHARE:

Wednesday, April 17, 2013

Kuidas lennukis nahka niisutada?

Kirjutan seda postitust Amsterdam-Madrid lennul ja loodan lennukis kirjatüki jaoks vastavat meeleolu püüda. Tõsi, minu kõrval istuvad kaks rida vabameelseid hollandlasi, kes kuuluvad mingisse bändi ja laulavad plaksutades... Kui see kaua jätkub, kraamin oma kõrvaklapid kotist lagedale. Bändiproov lennukis – no ma ei tea... 

Läinud aastal reisisin ja sõitsin rekordiliselt palju lennukitega ning sihtkohta jõudes tundsin alati, et näonahk meenutab kuivatuspaberit. Hoolimata sellest, et mul olid reisile kaasa võetud korralik emulsioon, toonik, niisutavad kapslid, öö- ja päevakreem, siis pärast lennureisi oli näonahk liiga kuiv.   

  
Kaks liitrit vett – väljakutse?  

Niisiis asusin uurima, mida lennukis valesti teen või sootuks tegemata jätan. Rääkisin oma modellist sugulasega, kelle üks osa elust möödub ühest riigist teise lennates ja ta ütles, et üritab lennukis nii palju kui võimalik magada ning joob pikematel reisidel tavaliselt kaks liitrit vett. Ma olen ise suur veesõber, ent kaks liitrit tundus esialgu väljakutse, kuid lennukis kaob vesi pudelitest hämmastava kiirusega. Kui sa ei jõua kahte liitrit juua, siis üks liiter läheb nagu kerisele. Usu. Muide, ma ei joo lennukis mitte kunagi kohvi ega alkoholi. Ainult vett.   

 
Niisutav sprei  ja huulepalsam

Edasi rääkisin mitmete kosmeetikutega ja esimene, mida mulle soovitati, oli võtta lennukisse kaasa näonahka niisutav sprei ja seda heldelt kasutada. Juba aastajagu kasutan Dr. Hauschka reisisuuruses spreid (30 ml) ja see töötab hästi. Ma olen paaril korral lennukis isegi mõnele uudishimulikule daamile oma spreid laenanud. Lisaks on mul alati kaasas silmakreem - sel korral Dr. Hauschka "Eye Balm", mida tuleb enne kasutamist sõrmede vahel soojendada. Kui sa vajad tõhusat niisutust, siis see on kindlasti üks parimaid. 

 Teine tähtis asi on minu jaoks huulepalsam. Lennukis on mul sageli huuled kuivad ja tavaliselt on mul kaasas üks tugeva toimega huulepalsam. Sel korral võtsin ühes Elizabeth Ardeni 8h huulepalsami. Ma eelistan reisidel enamasti huulepulga varianti, sest see on mugavam, kuid sel korral oli mul topsik ühes. Kui võtad huulepalsamit topsist, pese alati enne sinna sukeldumist käed ära! Sättisin hotelli jõudes kõik oma armsad asjad minibaari letile ja tegin pildi. Ülemisel fotol on silmaklapid, mida kasutan siis, kui üritan lennukis magada. Pildil on ka Marja Entrichi porgandiõli, kuhu oli jäänud paar tilka järele - segasin sinna Marja Entrichi nisuiduõli külmpressõli ja kasutan seda tavaliselt pärast toonikut ja enne päevakreemi. Kõik need tooted on mul alati pakitud suletavasse kilekotti ja neid on kokku 100 ml. Rohkem pole lubatud lennukisse kaasa võtta ja ei olegi vaja.


Milleks sulle meik?   

Üks kosmeetik rääkis, et tema meelest kuivatavad lennukis näonahka jumestuskreem ja puuder. Ta küsis: „Miks sa lennureisil üldse meiki kannad?“ No see on hea küsimus, tavaliselt avaneb just lennujaamades lahe võimalus mõnd uut jumestuskreemi testida, kuid viimasel ajal olen enne lennureisi kodus endale Marja Entrichi nisuiduõli ja mõne eriti sügavniisutava kreemi nahale kandnud ning nii olengi lennukile läinud. Ilma meigita, koos sprei, 1-2 liitri vee ning sügavalt niisutava huulepalsamiga ei ole mu näonahk ja huuled enam pärast lennureisi kuivad. Lennukisse tasub võtta ka väikese kätekreemi. 

Reisil on mul alati kaasas Annemarie Börlindi sügavniisutavad kapslid, mida kasutan näonaha poputamiseks. Kannan õhtul pärast tooniku kasutamist ühe ampulli näole ja kaelale. Ampull sisaldab 3 ml õli ja tegemist on väga intensiivse tegelasega - selles leidub sama palju aktiivseid toimeaineid, kui näiteks 50 ml purgis päevakreemis. Sõnaga - väga tugev konsentraat, mida võib kasutada igal ajal, kui nahk vajab turgutust. Ja veel üks oluline meeldetuletus! Kui sa end kreemitad, kasutad mõnusaid õlisid ja teed maske – ära kunagi unusta oma kaela! Minu kosmeetik rääkis, et tema juurde tulevad aegaajalt kliendid, kes on kogu elu nägu hoolsalt kreemitanud, kuid kaela alati ära unustanud.     

 
Ja muusika muidugi ...

Postituse lõpetuseks nii palju, et olgu õnnistatud kõrvaklapid ja „Casino Royali“ soundrack, mida ma praegu kuulan. Ma lõpetan oma postitust Amstedam-Madridi lennul ja see bänd minu kõrval... On läinud gospeliks kätte... Seda on varase lennu kohta minu jaoks pisut palju.  Niisiis, kui soovid lennukis ellu jääda, võta oma muusika kaasa ja sa ei kahetse!

PS. Ära unusta, et Stellariumis käib loos ja juba esmaspäeval jagame ära kolm komplekti O.P.I uusima kollektsiooni Euro Centrale oivalisi küünelakke. Loe lähemalt SIIT.
 
SHARE:

Tuesday, April 16, 2013

LOOS: Võida O.P.I küünelakke!

Stellariumis on käimas O.P.I-le pühendatud nädal ja loomulikult on seekordne loos seotud just küünelakkidega. Hetkel on O.P.I kollektsioonidest eriti aktuaalne Euro Centrale ja just sealt on sul võimalik võita nelja minilakiga komplekt.

 Võiks lausa öelda, et sul on võimalus võita neli lakki vaid ühe-kahe klikiga! Minilakid on alati olnud minu lemmikud - neid on hea reisile kaasa võtta ja ka niisama kosmeetikakotti pista. Nad ei võta ruumi ja on nii šikilt miniatuursed.

 Taas olen lummatud küünelakkide nimedest! Vasakult esimene kannab nime "Can't Find My Czechbook", teine küünelakk on "Suzi's Hungry Again", kolmas on konkurentsitult minu lemmiktoon - milline pastelne kaunitar ja nimeks "You're Such A Budapest" ja neljas kuldne küünelakk, mis on kaunis igal aastaajal, kannab nime "OY-Another Polish Joke".

Kuidas võita? 

Sa pead olema Facebookis Stellariumi sõber. Kasuks tuleb, kui oled Stellariumi follower - kliki paremal Join This Site ja oledki kohal!  


Stellariumi Facebooki fännilehe pardale saad astuda SIIN

Jaga seda linki enda facebookis/twitteris/blogis. Kirjuta Stellariumi Facebooki selle loo alla, millise nimega on sinu lemmikuim O.P.I lakk ja järgmisel esmaspäeval loosime välja kolm komplekti. Tähelepanu! Mängus osalevad vaid need, kes linki kindlasti sheerivad. 

Kellel ei vea Facebookis, võib vedada Instagramis. Ühe komplekti kolmest loosin välja nende vahel, kes liituvad või juba on liitunud Stellariumi Instagramiga SIIN.
   
SHARE:

Monday, April 15, 2013

KOLM KAADRIT: Hello, OPI. Hello, San Francisco!

In September, OPI will release the collection of autumn/winter nail polish,  San Francisco. I was fortunate to be in sunny Madrid, when this collection was introduced. I arrived in Madrid a couple of days earlier, took a stroll on the streets in a light summer coat, had some ice cream and enjoyed the warm breeze that caressed my hair. 

I was even more excited meeting the executive vice president and artistic director of OPI Products Inc, Suzi Weiss-Fischmann. She is one of the six people, who has come up with the cool and inimtable names for the OPI nail polish: "I`m Not Really A Waitress", "Sand In My Suit", "I Pink I Love You", "Coney Island And Cotton Candy", "Red Lights Ahead... Where?" – five names that spring to my mind as I think of OPI. Fasten your seat belt and fly with me through the wonderful Madrid and world of OPI. So the rest of the week is all about OPI!

Läinud nädalal viibisin päikeselises Madridis, kus toimus O.P.I sügis/talvise küünelakkide kollektsiooni "San Francisco" esitlus. Jõudsin Madridi paar päeva varem, jalutasin kerge mantliga mööda tänavaid, sõin jäätist ja tundsin rõõmu soojast tuulest, mis minu juukseid silitas. Veel suuremat elevust tekitas minus O.P.I loovjuhi Suzi Weiss-Fischmanniga kohtumine.

Tema on üks nendest kuuest inimesest, kes on leiutanud O.P.I küünelakkidele coolid ja kordumatud nimed. "I`m Not Really A Waitress", "Sand In My Suit", "I Pink I Love You", "Coney Island And Cotton Candy", "Red Lights Ahead... Where?" - viis nime, mis mulle kohe pähe kargavad, kui mõtlen O.P.I küünelakkidele. Mul avanes ka võimalus Suzit intervjueerida ja see on küll iga kirgliku O.P.I austaja unistus. Algava nädala pühendan blogis Madridile ja O.P.I-le. Millises hotellis ma elasin? Kuidas lennureisil nahka niisutada? Mida ma Suzile kinkisin ja mida O.P.I mulle kinkis? Ja mida mina sulle sel nädalal kingiloosiks teen? Need küsimused saavad peagi vastuse. Mul oli kaamera kõikjal kaasas ning tegin sinu jaoks kümneid ja kümneid klõpse. Lennureisid olid paraja pikkusega - sain oma postitused vahetute emotsioonidega kirja panna. Kinnita turvavöö ja lenda see nädal koos minuga läbi meeleoluka Madridi ja O.P.I oivalise maailma!

SHARE:

She`s sporty. She`s sexy. She`s glam.

Leidsin Karmen Pedarust ühe uue ja uhke Michael Korsi reklaami. Maikuus 23aastaseks saav Karmen on juba mõnda aega olnud Michael Korsi muusa ja siin reklaamib ta pikisilmi oodatud Michael Korsi kosmeetikat ja lõhnu.

Nimelt on Michael Kors juba pikka aega lubanud oma kosmeetikasarja ja nüüd see tuleb! Kors on veendunud, et just tema on see, kes teab, millised on need tooted, mis naiste elust veel puudu on. Karmen on taas Korsi muusa ja seda sloganiga: "She`s sporty. She`s sexy. She`s glam."

Michael Kors Beauty Collection ilmub kolmes kategoorias: sportlik, seksikas ja glamuurne.
Nendele kolmele pühendatakse oma lõhn, kaks erinevat huulepulka, huuleläike ja küünelakk. Michael Kors on öelnud, et tema kollektsioon on võrdselt inspireeritud nii tema emast kui vanaemast. Samas on moelooja rääkinud, et tänu sotsiaalmeediale ja heale tagasisidele teab ta täpselt, milliseid tooteid naised kõige enam ihkavad ja mis neil veel oma lõputust meigiarsenalist puudu on.

PS! Stellarium loosib Facebooki lehel välja Chaneli kosmeetikat! Selleks liitu Stellariumi Facebookiga SIIN ja võta mängust osa!
SHARE:
Blogger Template Created by pipdig