Wednesday, October 17, 2012

Giveaway: Võida Saagimi ja Järvsoo disainitud T-särke

Stellariumi uus giveaway on skandaalselt nostalgilise maiguga ja selles on aega osaleda tervelt kümme päeva.  

Kas mäletad, kui pea kümme aastat tagasi disainisid bravuuritar Anu Saagim ja moekunstnik Aldo Järvsoo tiibadega T-särgid? Mina mäletan. Olin Scandali särkide suur fänn ja olen seda tänini. Tõmbasin ühe särgi just tänavu suvel selga ja kihutasin jalgrattaga läbi linna. Huh. Hea, et ma lendu ei tõusnud.

 Stellariumit loeb aegajalt ka Anu Saagim, kes paneb blogile õla alla ja jagab isiklikult sel korral viiele õnnelikule viis Scandali kaubamärgi all toodetud T-särki. Uudne minu giveaway juures on see, et mul on ka lastele särke. 


 
Omal ajal 599 krooni maksnud särgi- ja tiivamaterjalid on puuvill ning lükra. Aldo Järvsoo ütles omal ajal särke tutvustades, et täpselt niisuguse kujuga, nagu sa särgi pesumasinasse viskad, tuleb see sealt välja ka. Tõsi ta on. Ma olen Anu ja Aldo disainitud särke kandnud pikki aastaid ja hoolimata lõputust pesumasina-rallist näevad särgid imehead välja. Üht särki kandsin tänavu 20.augusti postituses: Vabadus annab tiivad.   

Kuidas võita endale legendaarne T-särk?
 
Sa pead olema Facebookis nii Stellariumi kui ka minu uue outfiti-blogi Stellarium Style`i sõber. 
  
Stellarium Style`i lehega saad liituda SIIN.
Stellariumi Facebooki lehega saad liituda SIIN

Jaga seda linki enda facebookis/twitteris/blogis. Kirjuta Stellariumi Facebooki selle loo alla, millise suurusega T-särki soovid - kas S, M või L või oma lapse/õe/venna pluusi number. Tähelepanu! Mängus osalevad vaid need, kes linki kindlasti sheerivad. 

Kellel ei vea Facebookis, võib vedada Instagramis. Viiest särgist ühe loosin kõigi nende vahel, kes liituvad või on juba liitunud Stellariumi Instagramiga SIIN

 Õnnelikud võitjad selguvad 27. oktoobril. Ladusat loosiõnne!
SHARE:

Tuesday, October 16, 2012

Kas sinul juba on liiga suured ehted?

Ülisuured ehted on nii kuum sõna, et lausa kõrvetab! Kas sina oled juba endale võimsad kõrvarõngad soetanud? Või hoopis hiiglasliku käevõru? Paha ei teeks ka liiga suur kaelakee.


Eestist sirgunud supermodell Karmen Pedaru näitas Dolce & Gabbana moeshow`l suuri kõrvarõngaid ja veel suuremaid rõngaid kandis Karmen Diane von Furstenbergi moeetendusel.


Omaette vaatamisväärsus oli Alexander McQueeni sügis-talvise moeshow kaelaehe.


Ja kuidas saaks Chaneli moeetendus läbi ilma pärliteta? Seekord esitleti eriti lummavaid käevõrusid.


Fotod pärinevad Prantsuse Voguest. Vaata kindlasti lisa SIIT.
SHARE:

Kolm kaadrit: helesinised meeleolud

Kolasin täna oma Instagramis ja imetlesin neid kaadreid. Sinises värvis kõikide oma varjunditega oli suvel minu jaoks midagi, mis sundis mind üles pildistama naabri värvipoti, fragmendi minu armsast pidžaamast ja Collistari küünelaki.

Instagram on imeline - pisikestes piltides on peidus suured lood, mida teab vaid pildi autor. Nüüd, kui suvi on läbi, vaatan heldusega kaadreid, mis minule meenutavad sooja tuult, liiga pikale veninud ööd ja minu esimese meigiseeria pildistamist Stellariumi jaoks. 

Need, kes otsivad traditsioonilist esmaspäeval algavat giveawayd, peavad pisut ootama. Seekordne ärajagamine tuleb teistest väga erinev. Selle märgusõnaks on skandaalne ja seda saab selga panna ... Varuge pisut kannatust ja kohtume õige pea! Seniks tule minu Instagrami ja saame sõpradeks :)

SHARE:
Blogger Template Created by pipdig