Saturday, September 1, 2012

Arvustus: Annemarie Börlindi lõõgastav hoolitsus

Jagan sulle oma kogemust Annemarie Börlindi lõõgastavast hooldusest, millega end tänase vihmase ilma puhul premeerisin.
 
Annemarie Börlind on kosmeetikafirma, millest tean kõige rohkem. Ma olen kasutanud Börlindi kosmeetikume seitse suurepärast aastat, käinud nende koolitustel ja mulle meeldib Börlindi looja Annemarie Lindneri filosoofia, et nad ei pane kreemi sisse mitte midagi sellist, mida inimene niisama suhu ei pistaks. Kuna minu öökapilaual on läbi aastate peatunud valdavalt just Börlindi kreemid, seerumid ja puhastustooted, siis on mul mugav võtta ka hoolitsusi toodetega, millega nahk on juba harjunud.

Börlindi maskide tuubid.
Tegelikult olen seda meelt, et ükskõik kui palju maske või kreeme kasutada, on tohutult oluline juua päeva jooksul paar liitrit puhast vett ning veeretada oma väikeses peas muretuid ja mahedaid mõtteid. Samuti on kõige alus puhas näonahk. Mina käin vastavalt vajadusele kolm-neli korda aastas mehaanilises näopuhastuses. See aitab hoida ära põletikulisi "sõpru" näol ning üks on kindel - kreemid ja maskid imenduvad tunduvalt tõhusamalt.

Käisin testimas Meriton Conference SPA-s Annemarie Börlindi lõõgastavat näohooldust. SPA valgete õhuliste kardinatega palistatud kergelt idamaise hõnguga avar koridor aitab esimese emotsioonina unustada igasuguse argistressi ja mul tekkis kohe plaan teha seal kardinate vahel blogisse sulnis stiiliseeria.

Nüüd hooldusest. Meritoni lõõgastav hooldus on universaalne ja kõik tooted valitakse vastavalt nahatüübile.  Hooldus algas põhjaliku näo puhastuse ja koorimisega, milleks kasutati muu mõnusa hulgas jojoba vahatükkidega koorijat. Börlindi näopuhastustoodete seas on tõelisi pärleid – näiteks nende näogeel, mida kasutatakse rikkalikult ka selle iluprotseduuri juures. Lisaks turgutatakse näonahka erinevate seerumitega (Firming konzentrat ja Lifting konzentrat), mis enne maski peale kandmist näonahka ettevalmistavad. 

Minu lemmikosa lõõgastava hoolduse juures oli põhjalik näo- ja kaelamassaaž, mille tulemusena ma mask näos magusas poolunes pikutasin. Lõpuks kandis kosmeetik näole ja kaelale rikkalikult LL Generationi sarja "Regeneration" maski, mis jagab nahale tõhusat niisutust ja on ühtlasi väga toitev. Kuna protseduuri nimi on lõõgastav hooldus, siis täitis see ehedalt oma eesmärki - uni poeb veel praegugi naha vahele, kui sellest kirjutan... 

PS. Ära unusta, et Stellariumis käib giveaway, kus juba sel esmaspäeval läheb loosi kolm imelist The Body Shopi kuivõli. Kuidas võita? Loe SIIT.
SHARE:

Friday, August 31, 2012

Muutumismäng: meenutades Dianat

Täna 15 aastat tagasi hukkus printsess Diana Pariisis Pont de l'Alma tunnelis toimunud autoavariis. Stellarium pühendab südamete printsessi surma-aastapäeval Dianale pildiseeria. 

Printsess Dianal oli olemas (peaaegu) kõik. Ta oli ilus. Ta oli nutikas. Tal oli tiitel. Ta oli rikas. Ta oli ihaldusväärne. Kui välja arvata tema abikaasa, olid kõik härrad temasse armunud või vähemalt kiindunud. Ta naeratas kaamerale ja kaamera naeratas talle vastu. Kuid tal polnud õnne. Kõigest 36aastasena suri maailma kõige pildistatuim naine paparazzide eest põgenedes. 


Stellariumil oli õnne. Me leidsime naise, kellel on sarnane välimus ja see kuulus altkulmu pilk. Meie esimese "Muutumismängu" kangelanna on ajakirjanik Laura Kõrvits, kes kehastus oivalisel viisil varalahkunud printsessiks. Ühel vihmasel augustiõhtul tegime kaua planeeritud pildiseeria teoks. Fotoseeriaid, kus Laura kehastus Dianaks ilmub Stellariumis kolmel päeval ja see on nendest esimene. 

 Aastal 1985 pälvis Diana kriitikat, sest tal oli õnnestunud seitsme kuu jooksul kanda 27 erinevat kübarat ja ajakirjandus pidas seda selgeks raiskamiseks. Diana lahutamatuteks aksessuaarideks olid erinevad pärlikeed ja tema kostüüme mäletame tänaseni. Seda pildiseeriat tehes kasutasime just neid kolme märksõna - kübar, pärlikee ja kostüüm. Kuid me andsime fotosid tehes ka voli fantaasiale ja pidasime silmas pidutsemishimulist prinst Harryt. Pühapäeval avaldab Stellarium pildiseeria, kus meie poolt loodud Diana pidutseb basseinis. Tule kindlasti tagasi!


Fotod: Meisi Volt Meik: Meelika Tammeveski Stilist: Stella K. Wadowsky Soeng: Maarika Heering Riided ja aksessuaarid: Stella erakogu Täname: Avon, Fashion Hair ning Meriton Grand Conference ja Spa hotell

Ära unusta, et Stellariumis on käimas loos, kus sul on võimalik võita kosmeetikakott koos Dr. Hauschka limiteeritud sügismeigi komplektiga. Kuidas võita? Loe lähemalt SIIT
SHARE:

Wednesday, August 29, 2012

Enne saatuslikku aastapäeva

Homme algab Stellariumis uus rubriik "Muutumismäng". Esimese pildiseeria pühendame printsess Diana surma-aastapäeval varalahkunud printsessile. Modellina astub üles Publiku peatoimetaja Laura Kõrvits. 

 
Vaata esimest pilti sellest, kuidas suurejooneline fotoseeria valmis. Kuna printsess Diana oli oma elupäevade lõpuni ja võiks isegi öelda, et viimsete hingetõmmeteni hädas paparazzidega, siis ka sellel fotol tõrjub Laura fotograafi.

Foto: Meisi Volt Stilistika: Stella K. Wadowsky Meik: Meelika Tammeveski Soeng: Maarika Heering


SHARE:

Tuesday, August 28, 2012

Kolm kaadrit: kübarad ja pärlid

Augusti viimane nädal toob blogisse uusi tuuli ja uusi inimesi. Juba neljapäeval kisub rattad stardirajalt lahti värske rubriik "Muutumismäng". 

Eile pildistasime keskööni üht erakordset modelli, kes kehastus kolme erineva pildiseeria tarvis naiseks, keda tundis terve maailm ja kelle ootamatu lahkumine 31.augustil aastal 1997 paljude südamesse sügava jälje jättis. Ta oli moeikoon, teda jäljendasid tuhanded ja ka meie pühendame talle pildiseeria. Kellega on tegu? Seda saad teada juba sel neljapäeval.  Seniks kae kolme kaadrit fotode tegemisest. 
 

SHARE:

Monday, August 27, 2012

Giveaway: võida The Body Shopi iluõlisid!

Uus nädal tähendab Stellariumis vana giveaway lõppu ja uue algust.  Sel nädalal läheb loosi kolm The Body Shopi iluõli. Alles see oli, kui ma The Body Shopi kookose kuivõli kiitsin ja juba järgmisel esmaspäeval on sul võimalik üks kolmest õlist endale võita. 

Enne loosin välja päevitamiskeskuse Päike võitjad, kelleks on Little Borx, Merlin Mandel ja Maris Yns Bilitjuk. Palju õnne! Võtan võitjatega ühendust!Esmaspäev toob uue giveaway - sel korral läheb loosi kolm The Body Shopi kuivõli. Kuna ilmad on jahedamad, siis saad valida soojade nootidega õlide vahel. Järgmisel esmaspäeval lähevad loosi üks shea, teine kookose ja kolmas šokolaadi kuivõli. Millist neist eelistad sina? 
Kookose kuivõlist olen kirjutanud SIIN.

LOOS ON LÕPPENUD. VÕITJAD LEIAD SIIT.

Kuidas võita? 

Sa pead olema Facebookis nii The Body Shop Eesti kui ka Stellariumi sõber. Kasuks tuleb, kui oled Stellariumi follower.
  
The Body Shop Eesti fännilehega saad liituda SIIN
Stellariumi Facebooki lehega saad liituda SIIN

Jaga seda linki enda facebookis/twitteris/blogis. Kirjuta Stellariumi Facebooki selle loo alla, millist neist kolmest õlist endale soovid. Tähelepanu! Mängus osalevad vaid need, kes linki kindlasti sheerivad.

Kellel ei vea Facebookis, võib vedada Instagramis. Ühe kuivõli kolmest loosin välja nende vahel, kes liituvad Stellariumi Instagramiga SIIN

SHARE:

Sunday, August 26, 2012

Mis saab maimukesele nimeks?

Jõudsin Viljandi vanavara poodi laupäeval täpselt 15 minutit enne selle sulgemist ja kiirostjana leidsin üles parimad asjad. Üks imetore kapp läks täna juba restaureerimisele ja suhkrutoosile pühendan postituse. 

See väidetavalt Rootis tehtud taies hakkas mulle silma koos kuldse kandikuga ja nii ma mõlemad lisaks muule kraamile ära ostsin. Suhkrutoos on minu köögis kõige värskem maimuke ja lihtsalt lust sellist tegelast vaadata. Hinda ma kahjuks öelda ei saa, sest mu abikaasa loeb aegajalt mu blogi ...


Sel aastal olen igalt reisilt leidnud midagi täiesti omalaadset. Ühelt Berliini turult nuuskisin välja põnevaid kandikuid. Prahast ostsin ainulaadse küünlajala ja vähem pole mind üllatanud mõned Tallinnas asuvad vanavarapoed. Ja nüüd on minu uus suhkrutoos sinu ees. Kuna mul on kena komme oma asjadele nimesid välja mõelda, siis võid mind aidata ja pakkuda, mis ma oma suhkrutoosile nimeks panen! Olgu öeldud, et mul on kodus juba jalgaratas nimega George Smiley, triikmasin Ada, käekott Miss Marple ja veel igasugu tegelasi. Niisiis. Paku mõni nipsakas nimi minu suhkrutoosile ja ma teen sulle virtuaalse pai.
SHARE:
Blogger Template Created by pipdig