Friday, August 17, 2012

Outfit: Hea uudis

Ma ostsin selle kleidi umbes 15 aastat tagasi Soomest. Mul on hästi meeles, kuidas ma koos emaga seda kleiti kaemas käisin. Peatusime Helsingis nädal aega ja ma mõtlesin pikalt, et kas ikka tasub seda osta. Mul on isegi hind meeles. See maksis 200 marka. 

Hea uudis on see, et 15 aastat hiljem läheb see kleit mulle ikka veel nii hästi selga. Mu ema ütleks selle peale: "Vot see on see, kui sa oma riideid hästi hoiad!"


SHARE:

Monday, August 13, 2012

Giveaway: võida MaxFactori kosmeetikat!


Millisele naisele ei meeldiks uus kott ja seal sees ohtralt kosutavat kosmeetikat? Just selline geniaalne giveaway on mul Sulle ära jagada koostöös MaxFactoriga. Sel korral valisin tooted isiklikult välja ja võitja saab just need kosmeetikumid, mida pean MaxFactori maailmas hetkel parimaks. Tooteid on taas kokku pea 100 euro eest!

Enne, kui kirjutan mida head ja paremat on mul sulle anda, loosin välja Avoni giveaway võitja. Palju õnne! Võitja on Angela Tõnissaar. Võtan sinuga ühendust.Nüüd uuest esmaspäevast esmaspäevani kestvast loosist. MaxFactori giveaway sisaldab põnevaid tooteid. Esiteks ootab sind kosmeetikakotis täiesti uus Max Factor Facefinity All Day Flawless 3-in-1 jumestuskreem, mis ühendab endas meigi aluskreemi, päikesekaitsefaktoriga jumestuskreemi ja oskuslikult valitud peitekreemi ning tagab veatult mati jume kogu päeva vältel. Teiseks valisin sulle MaxFactori Translucent tolmpuudri, mis on minu konkurentsitu lemmik. Kolmandaks leiad kosmeetikakotist eriti nutika huulepulga - nimelt Max Factor Colour Effect Flipsticki (kirjutasin sellest SIIN). Sinna juurde üks ulakas huulepliiats ja liquid effect silmapliiats. Kas pole paljutõotav? Ja lõpuks saad oma meiki viimistleda põsepunaga. Ma olen mõelnud ka sinu küüntele. Kotis on üks muhe minilakk (minilakkidest kirjutasin SIIN.).  Ja kuidas saaks läbi ilma klassikata? Otseloomulikult kuulub komplekti MaxFactor 2000 Calorie ripsmetušš.

MÄNG ON LÕPPENUD. VÕITJAD LEIAD SIIT.

Kuidas võita endale terve kosmeetikakott MaxFactori tooteid?

Sa pead olema Facebookis nii MaxFactor EE fännilehe kui ka Stellariumi sõber. Kasuks tuleb, kui oled Stellariumi follower.
  
MaxFactor EE fännilehega saad liituda SIIN
Stellariumi Facebooki lehega saad liituda SIIN

Jaga seda linki enda facebookis/twitteris/blogis. Kirjuta Stellariumi Facebooki selle loo alla, milliseid MaxFactori tooteid oled kasutanud või mida ihaldad. Tähelepanu! Mängus osalevad vaid need, kes linki kindlasti sheerivad.

Kellel ei vea Facebookis, võib vedada Instagramis. Lisaks kosmeetikakotile läheb loosi kolm mõnusat MaxFactori toodet nende vahel, kes liituvad Stellariumi Instagramiga SIIN

Ilusat nädala algust!
SHARE:

Sunday, August 12, 2012

Filmimuusika võlu

Augustikuu ajakirjas Anne & Stiil räägin muusikast, mis on mind mõjutanud. Oma blogis pole ma varem muusikast kirjutanud, kuigi just muusika on see, mis mind iga päev saadab ja aitab meeleolu luua.Annes & Stiilis peatun filmimuusikal. Mulle meeldib enamasti muusika koos filmiga, mistõttu mängib mul kodus enamasti lemmikplaadi asemel hoopis film. Pole siis ime, et mõnda linateost olen vaadanud (loe: kuulanud) sadu kordi. Üks selliseid filme on John le Carré "Vene Maja". Ma nii mäletan, kuidas vaatasin oma ema ja isaga seda filmi esimest korda. Meenub, kuidas ma selle filmi DVD ja soundracki Amazonist tellisin. Mul on meeles päev, kui selle filmi soudtracki Moskvasse endaga kaasa võtsin, et endale õige meeleolu luua ...

Teine minu suur armastus on John le Carré raamatu põhjal vändatud film "Plekksepp, rätsep, sõdur, nuhk", mis mõni aeg tagasi ka Eesti kinodes jooksis. Tegelikult algas minu jaoks kõik hoopis le Carré samanimelisest raamatust, mida ma umbes kümme aastat tagasi lugesin ja mis mu hinge nii sügavalt puudutas. Pole siis ime, et mul oli seda filmi võrratult lihtne vastu võtta ja sellesse kiinduda. Muusika on vaimustav, näitlejad esmaklassilised (Gary Oldman, Colin Firth ja oeh ... Mark Strong!). Kõik on selles filmis nii ajastutruu. Ning milline muusika! Panen sulle siia filmi treileri. Ehk tekitab huvi?Ma olin varem lugenud John le Carré raamatut "Spioon, kes pääses külma käest" ja viimase lehekülje märjaks nutnud. Sama lugu le Carré romaaniga "Väike trummitüdruk". Ja siis asusin selle spioonitriloogia juurde, mis on ülimalt kaasahaarav. Ühe sõõmuga neelasin raamatu "Plekksepp, rätsep, sõdur, nuhk", kuid triloogia teist romaani "Õilis koolipoiss" olen alustanud kaks-kolm korda ja pole seda kunagi lõpetanud. Ehk pole õige aeg? 

Küll aga lugesin teise sõõmuga läbi raamatu "Smiley meeskond". Mind huvitab, kas Gary Oldmani kehastuses George Smiley tuleb veel tagasi kinolinale? Ma väga loodan. Muide, mul on komme oma asjadele nimesid panna ja minu ustav jalgratas kannab juba kümme aastat nime George Smiley. Siin on aga veel üks oivaline pala filmist "Plekksepp, rätsep, sõdur, nuhk".


Teistest filmidest, millest räägin, loe ajakirjast Anne & Stiil. Ja kui sul on tuju, kirjuta Stellariumi kommentaariumisse mulle oma lemmikfilmidest ning muusikast, mis sind inspireerib. Kõige paremale kommenteerijale loosin välja puhast filmiklassikat.

SHARE:
Blogger Template Created by pipdig