Saturday, May 19, 2012

Ma ei jäta teid poodi ...

Viimased päevad on möödunud vaikselt. Olen suurpuhastuse käigus sorteerinud oma garderoobituba ja imestanud, kuidas minu kappi on sattunud L ja M suuruses riideid ja mõned kingapaarid, mis on koguni nr. 39. 

Ma ise kannan rõivaid number 36 ja jalanumber on mul samuti 36. Kuid see pole läbi aastate takistanud mul soetamast endale suuremaid rõivaid ja kingi. Need Karl Lagerfeldi disainitud kingad on vägagi nr.39. 


Enam kui naiivne oleks loota, et mu jalg veel kasvab. Aga ma võin mõningaid kingakesi hoida lihtsalt karbis ja neid aegajalt vaadata. Vahel on nad aga interjööri kaunistuseks.
 
 Tõde on see, et ma pole aegajalt vintage-poodides, turgudel ja second-hand kauplustes ringi vaadates raatsinud jätta endast maha riideid või kingi, mis võiksid minna selga mu emakesele või sõbrannadele. Ma ei unusta päeva, kui leidsin päris ehtsad Manolo Blahnikud. Minu jalast kaks numbrit suuremad. Vaatasin neid ja ütlesin: "Ma ei jäta teid poodi ...". Täna kõnnib nendes Manolodes mu sõbranna. Mul on nendest isegi mälestuseks foto, mida võid lahkesti uurida.


Osad riided on mu garderoobis aga suuruses L ja M. Sest kuidas sa ikka jätad poodi Mulberry mantli, Yves Saint Laurenti kampsiku või Oleg Cassini pintsaku? Oleg Cassinist kirjutasin hiljuti pikemalt postituses: Lugemiselamus: ela elegantselt!

Kunagi töötasin stilistina ja siis läks vaja kõiksugu kummalisi aksessuaare, rõivaid, kübaraid ja kingi. Ka sellest ajast on mul kappi palju põnevat jäänud. Sellised lood on minuga. Nüüd sa tead, et minu praktiline meel pole mulle alati truu. Aga ära kellelegi räägi, eks.

Muide, internetist oma garderoobile lahendusi otsides leidsin hoopis kaks kappi, mis tegid pilgule pai. Kuidas sina oled oma garderoobi organiseerinud? Jaga mulle julgelt oma nippe ja soovitusi kommentaariumis. Jagatud nipp on ikka jagatud nipp.


SHARE:

Wednesday, May 16, 2012

Tuesday, May 15, 2012

Miksi Flipstickiga!

Käisin paar päeva tagasi ühe ajakirja jaoks poseerimas. Meigikunstnik soovitas mulle oranžikaid huuli, kuid ma ise olin suhteliselt umbusklik. Vedasin nina pisut pirtsakalt viltu ja käiku läksid teised toonid.

Mis pildiseeriast välja tuli, seda näeb juba juunis ja kui õige aeg käes, avaldan blogis mõned ülesvõtted sellest, kuidas pildiseeria valmis. Mind jäi hoopis kummitama oranž huul, millele ma nii vastu olin. Nüüd proovisin ära MaxFactori Flipstick Colour Effect huulepulgad, kus on ka oranžikaid toone ja nad väärivad eraldi postitust.


Mulle on alati meeldinud huulepulki miksida ja MaxFactor on selle kahevärvilise huulepulgaduoga loonud selleks suurepärased võimalused.


Huulepulk on mugavalt peenike ja kõige tähtsam on, et toonidega saab mängida. 
Minu oma on sellest kirevast pildireast kõige parempoolsem. Nimeks "Salsa Red" ja seda kannan nendel kahel pildil - oranžikas T-särk ja sama tooni huuled saavad omavahel hästi läbi. Flipstick maksab I.L.U kaupluses 11.90.
Tähtis on ka huulepliiats, mis annab nendele kahele toonile kauni algusakordi. Esmalt kannan huulele just nude-värvi huulepliiatsit, siis miksin heledama ja tumedama Flipsticki. Mõistagi saab mõlemat värvi eraldi kanda. 


Muide, sellest kana ja kukega T-särgist on kujunenud minu suur lemmik. American Appareli T-särgi lõigetes on midagi, mis paneb nad seljas nii hästi istuma. 

Lähiajal tulen uhkelt huulte juurde tagasi, sest teen loo ühest erilisest huulte hooldusest, mille võib võtta kokku pealkirjaga: kuidas saada huuli süstimata lopsakamaks? Seniks tundke rõõmu päikesest, isegi kui tuul on külm. Peaasi, et süda oleks soe.
SHARE:

Monday, May 14, 2012

Avoni Giveaway

Avon paneb Stellariumi lugejatele välja kolm mõnusat auhinda. Sina pead lihtsalt oma vurre liigutama ja suurele selgusele sõudma - mida sa neist kolmest auhinnast endale kõige enam ihkad? Kuniks sina mõtled, seniks mina tutvustan sulle, mida sel korral koos Avoniga ära anname.

Anew Genics näokreem (hind 21,50 EUR). Olen seda ise kasutanud ja soovitan soojalt. Sellel on mõnus koostis ja imehea lõhn. Rannahooajaks saab varmalt valmistuda Anew tselluliidivastase ja pinguldava LaserDissolve kreemiga (hind 19 EUR). 


 Oma jalgu saab tarmukalt turgutada meresoola koorijaga Foot Works (hind 4,60 EUR). 


Kuidas neid tooteid võita? Reeglid on järgmised: Follow mind ja liitu Stellariumi Facebookiga SIIT. Jaga seda linki enda blogis/twitteris/facebookis. Kirjuta Stellariumisse kommentaar, millist toodet sa kõige enam soovid ja lisa link, kus seda giveawayd jagasid ning oma email ja eesnimi.
SHARE:

Beatrice otsib Eestist uusi modelle

Tähelepanu kõik kenad ja pikad piigad ja plikad! Beatrice Mass Modelnet korraldab juba sel nädalal üle Eesti avatud castingu uute modellide leidmiseks. Väljavalitud modellid osalevad sügisel ilumessi Ilu Sõnum raames finalistidena moeshows. Ja see pole veel kõik.Võitja kaunistab Ilu Guru esikaant. Samuti saavad finalistid lepingu Beatrice MASS agentuuriga ning võimaluse töötada parimates modelliagentuurides üle maailma.

Beatrice paneb hingele, et kui sa oled 13-18 aastane ja 171-181cm pikk ning tahad end proovile panna, siis ära kõhkle. Mine julgelt! Kaotada pole ju midagi.

Castingute ajakava leiad siit:

19 mai, Laupäev
12.00-13.00
Haapsalu hotell Promenaadi
14.30-16.30
Pärnu Hotell
18.00-19.00
Rapla Kultuurikeskus

21 mai, Esmaspäev
15.00-16.00
Jõhvi Kontserdimaja
17.00-18.00
Rakvere Rahvamaja

22 mai, Teisipäev
12.00-13.00
Jõgeva Madise Maja
14.30-15.30
Grand Hotell Viljandi
17.00-18.00
Paide Kultuurikeskus

25 mai, Reede
16.30-18.00
Tallinn BMASS
Sulevimägi 5

Võta kaasa kontsaga kingad ja bikiinid. Infot saad telefonil: 5099576
www.beatricemass.ee
http://www.facebook.com/BeatriceMassModelnet

LOE LISAKS: Stellariumis on käimas GIVEAWAY.

SHARE:
Blogger Template Created by pipdig