Saturday, May 12, 2012

Outfit: See pole Herilane

Tõepoolest sellel pildil pole herilane. Vaid hoopis mina. Prillid on enneolematult suured ja just sellised kuuluvad minu lemmikute hulka. 

Ilmad on ikka sellised, et ei tea, kas panna jalga kingad või kummikud. Paksem mantel või kerge jope. Paar nädalat tagasi külmetasin nii tublisti, et lubasin suure vihaga kuni juunikuuni ainult kasukas seljas ringi käia. Nagu pildilt näha, on see lubadus murtud.


Ma olen jätkuvalt vaimustuses nendest kahest juuksepaelast, mida juuksurusalongist FashionHair sain. Sellel pildil on mul taas tippjuuksur Maarika Heeringu tehtud viie minuti soeng (kuidas seda saada, loe SIIT.). Sel korral on seitel keskel ja soengul on teine ilme. Kui must juuksepael annab näole raami, siis hele lisab helgust, mida sellel kevadel nii väga vaja on.

Seljas on mul must kahe nööbiga rätsepa mantel. Mulle meeldib selle mantli õlajoon. Prillid on Liz Claiborne`ilt. Käekott firmalt Bally. Selline sai siis minu esimene outfiti-postitus.

SHARE:

Friday, May 11, 2012

Purki Pistetud Emadepäev

Musterperenaise Martha Stewarti kodulehelt leiab häid ideid, kuidas oma emakest emadepäeval meeles pidada. 

Ma võin end vahel tunniks-kaheks unustada Martha Stewarti leheküljele, kus on lahedad DIY videod ja ohtralt igasugu nõuandeid. Mul on kodus paar tema raamatut ja üks eriti šeff album, millest teen kord eraldi postituse - nimelt Martha Stewarti pulmaplaneerija. Sinna Tiffany siniste kaantega albumisse saab kõik pulmadega seonduva üles tähendada. Pealkiri on sellel "The Wedding Planner by Martha Stewart". 

Muide, minu vaimustus Martha Stewari vastu ei kahanenud isegi päeval, kui lugesin, et ta läks maksupettuse eest vangi. Nüüd on ta juba ammu trellide tagant väljas ja toimetab sama innukalt edasi. 

Aga tänase postituse juurde. Nimelt noppisin tema lehelt ja muljalt välja mõned purki pistetud ideed. Kuidas meeldivad?


Ülemisel pildil on nõu sees väikesed seebid.

Kõige lihtsam on pista purki kommid. Üks ilus pael teeb purgi või pudeli pidulikuks.

Kui sa veel kursis pole, siis minu blogis toimub praegu emadepäeva giveaway. Võit on eriti uhke ja loosin selle välja pühapäeval. Veel on aega osaleda. Rohkem loe SIIT.
SHARE:

Thursday, May 10, 2012

Õhtusöök Austria Festivalil

 Tallinnas asuvas Meriton Grand Conference & Spa hotellis toimub parasjagu Austria Festival, kus saab proovida erinevaid rahvusroogi. Festivali avas eksklusiivne gala, kus serveeriti viiekäiguline õhtusöök.
Nagu mulle räägiti, aitas menüüd ette valmistada austerlasest kokk Oliver Werner Krulla, kes aitas valida välja road, mida kogu Austria Festivali vältel Meritoni hotellides pakutakse. Hr. Krulla on igati tegus - hetkel peab ta näiteks kahte kohvikut Helsingis. 
Austria Festivali päevad toimuvad kuni 23.maini ja sel ajal saab proovida erinevaid Austria roogi nii bistroos Mary kui kohvikus Mademoiselle.
 Siin on väike galerii roogadest, mida Austria Festivali avaõhtul sai proovitud.   

Minu küüntel küütles sel õhtu O.P.I küünelakk "I'm not really a waitress", mis on vana klassika aga minu jaoks alles avastatud uus. Huultel aga MaxFactori huulepulk "English Rose" (110). 
 

Lihapuljong mannaklimbiga


Purustatud harknääre spargli risotolAprikoosišerbett


Hautatud vasikaliha kevadkogritsa kastmes
Soe šokolaadipuding vahukoore ja šokolaadi kastmega

SHARE:

Wednesday, May 9, 2012

No Comments ...

"No Comments" on uus rubriik, kus ilmub foto, mille koha öeldakse: üks pilt räägib rohkem kui sada sõna. Sellele fotole pole tõesti midagi lisada.

Kui te leiate pilte, mis räägivad enda eest, võite mulle saata e-mailile stellaarium@hotmail.com või hoopis Stellariumi Facebooki lehele laadida. Parimad pildid saavad premeeritud. 


CVZQGUAY
SHARE:

Emadepäeva Giveaway Bastionilt!

Emadepäev on õige pea käes ja sel puhul on mul eriti hea meel, et äsja 25aastaseks saanud Bastion loosib kõigi Stellariumi lugejate vahel välja ühe moeka outfiti. Selleks võib olla kelmikas kleit, kontorisse mõeldud kostüüm, jumalik jakike või hoopis midagi muud. Valiku saad teha ise!

Ja see pole veel kõik! Kirsina tordil saab Bastioni outfiti võitja ka personaalse tuuri moemajas. Seda kõike on Stellariumi lugejad näinud juba loos Feeling defenseless - get into Bastion. Kuid oma silm on ju kuningas! 

Mida selleks teha?

Sa pead olema Facebookis nii Bastioni kui ka Stellariumi sõber. Kasuks tuleb, kui oled Stellariumi follower.

Bastioniga Facebooki lehega saad liituda SIIN.
Stellariumi Facebooki uudistega saad ühineda SIIN.

Jaga seda linki enda blogis/twitteris/facebookis ja kirjuta Stellariumi Facebooki selle postituse alla emadepäev, siis tean, et osaled mängus. 
  
Elegantse emadepäeva giveaway loosib Stellarium välja juba pühapäeval!
SHARE:

Tuesday, May 8, 2012

Minu Kaunid NimeKaimud

Kate Spade on geenius, selles pole kahtlust. Ta on läbi aegade loonud oivalisi aksessuaare ja meeleheitel koduperenaiste jaoks suurepäraseid majapidamistarbeid.

Ta pole asjata saanud selliseid uhkeid auhindu nagu "America's New Fashion Talent in Accessories" ja "Best Accessory Designer of the Year". Mul endal on kodus ühed hõbedased terava ninaga iludused, mida kavatsen sel suvel taas jalga panna. 

Siin on aga ühed kingad, mis kannavad nime Stella ja neid saab õige mitmes värvitoonis. Kas pole kaunid nimekaimud?   


 Kiigake ka seda sidrunkollast käekotti. Ei, te ei näe seda unes. See on ilmsi.


SHARE:

Monday, May 7, 2012

Ja MaxFactori Giveaway läheb ...

Aitäh kõigile, kes MaxFactori giveaway`d nii innukalt jagasid. Tuletan meelde, et loosin täna välja kolm Ageless Elixir 2 in 1 Foundation + Serum jumestuskreemi. 


 Sooviksin teile kõigile kingitusi anda, kuid seekord on võitjaid täpselt kolm ja siin nad on: Merily (mmmmerks@hotmail.com), Ülle Piirsalu ja Birgit (birgit_lippmaa@hotmail.com). Palju õnne! Võtan võitjatega ühendust! 

Teised, kes täna ei võitnud, saavad pika virtuaalse pai. Ja veelgi enam ... Valmistan sel nädalal ette eriti uhke emadepäeva giveaway, mis algab lähipäevil ning kestab pühapäevani.  Tulge kindlasti tagasi!
SHARE:

Lugemiselamus: ela elegantselt!

Iga väikese aja tagant tasub endale meelde tuletada, et elada tuleb kaunilt. Selle nädalavahetuse veetsin raamatuga, mille oma riiulilt taas leidsin ja mida võib nimetada elegantse elu spikriks. Minu moto on alati olnud, et spikerda ise ja lase teistel spikerdada...                                                                                                         
                               


Lugesin Oleg Cassini raamatut "A Thousand Days of Magic: Dressing Jacqueline Kennedy for the White House".  Cassini on mind läbi aegade kõige rohkem inspireerinud ja tema raamat on puhas kuld (prooviga 585).

Cassini andis teose välja aastal 1995 ehk kõigest aasta pärast Jacqueline Kennedy surma. See aastaarv räägib palju, sest oma eluajal hülgas Ameerika mõjuvõimsaim naine kõik, kes temast memuaare kirjutasid. Ja neid, kes oma lugusid kirjastajatele müüsid, oli sadu ja sadu. Üks biograaf on kirjutanud, et pea igaüks, kes Kennedy administratsiooni ajal Valges Majas töötas, üritas hiljem oma memuaaridega raha teha. Veel täna ilmub pea iga kuu Kennedytest mõni raamat.


Järgmisel aastal täitub atendaanist J.F.K`le 50 aastat ja see tähendab vaid üht - raamatute ja (dok)filmide buumi. Mis puutub Cassini raamatusse, siis ma usun, et see oleks Jackiele meeldinud ... Siin on üks varajane foto, kus me näeme peategelasi tantsimas. Pildil Jacqueline Kennedy ja Oleg Cassini.


 Jacqueline Kennedy stiilist on ilmunud nii suurel määral raamatuid, et kirjastajad on muutnud viimastel aastatel kurssi ja otsinud uusi lähenemisnurki. Kuna Jackie tegeles edukalt kirjastajana, siis läinud aastal ilmus kaks raamatut, kus on fookuses tema töö. Mõlemad raamatud - "Jackie as Editor: The Literary Life of Jacqueline Kennedy Onassis" ja "Reading Jackie: Her Autobiography in Books" - on väga põhjalikud ja avavad seda saja maskiga naist hoopis teise nurga alt.

Jackie stiilist kõnelevatest raamatutest on üks ainulaadsemaid kindlasti seesama Oleg Cassini kirjutis. Just Cassini disainis 1961.aastal esimeseks leediks saanud Jackiele inauguratsiooni ürituste kleidid. Tõsi, Bergdorf Goodman oli see, kes lõi Jackiele presidendi ametisse vannutamise tualeti, kuid Oleg Cassini disainis talle kleidi peal kandmiseks sooblinahkse kraega pika kollakaspruuni villase mantli, millel oli sooblimuhv. 


Järgnes pikaajaline koostöö ja Cassini pidi arvestama Jackie sooviga riietuda nii nagu John F. Kennedy oleks Prantsusmaa president. Jackie osales ise enamike kostüümide ja kleitide loomisel. Tal olid väga kindlad soovid nii lõigete kui ka värvide suhtes. Näiteks esimesel inauguratsiooniballil kandis ta kleiti, mille oli ise valmis visandanud. Jackie valis alati lihtsaid lõikeid ja vürtsitas neid rabavate värvidega.


 Cassini on öelnud, et Jackie lõi oma stiili ise. Selle toretseva nukuvälimusega pani ta aluse Jackie stiilile, mis muutis moodi. See kõik tähendas, et täiskasvanud naised võtsid omaks nukuliku välimuse ja tänavapildis sebis ringi tuhandeid naisi, kes meenutasid oma stiililt Jacqueline Kennedyt. 


Raamatus on Oleg Cassini mälestusi vaimustavatest vastuvõttudest, ohtralt kleitide ja kostüümide visandeid ning meenutusi ajaloolistest hetkedest. See on ka peatükk moeajaloost, sest Jacqueline Kennedy aitas murda Ameerikas levinud puritaanlikku suhtumist, et väärisehteid ja uhkeid soenguid ei sobi kanda, et on väär kanda rätseparõivaid, kasukaid ja põlvi paljaks jätvaid seelikuid. Ja mis kõige olulisem - ta murdis  seisukoha, et väär on oma elu elada elegantselt ja kaunilt.

VAATA LISAKS: Kõigi aegade kalleim raamat Jackie Kennedyst on müügil!
SHARE:
Blogger Template Created by pipdig