Saturday, February 4, 2023

Veebruari Stellarium Box "Sõbrapäev" ootab sind!

Veebruari Stellarium Box "Sõbrapäev" on kohal. Pime jaanuar on läbi ja veebruar  on perfektne aeg, mil teha oma nahahooldus- ja meigirutiinis suuri ja väikeseid muutuseid. Seega on Stellarium Box justkui sinu praktilise meelega "Sõbrapäeva" sõbranna, kes annab sulle nõu, mida osta ja kuidas kasutada.

Iga Stellarium Box pannakse kokku sinu personaalse ankeeti alusel - see on põhjus, miks meie karbikesi armastatakse ja oodatakse. Kirjuta meile, millistest toodetest sa kõige enam puudust tunned ja meie täidame sinu soovid.  

Traditsiooniliselt ootab igat Stellarium Boxi tellijat huulepalsam, mida tuleb ikka ja jälle taskus kanda. Millised brändid sind sel korral ootavad? Meil leidub nii nahahooldustooteid kui ka dekoratiivkosmeetikat. Boxis on koha sisse võtnud järgmised firmad: Jean Paul Gaultier, Placent Active, Max Factor, Paco Rabanne, Carolina Herrera, Escada, Burberry, Vita Liberata, Elizabeth Arden ja mõistagi jätame mõned firmad hoopis üllatuseks, sest kes meist üllatusi ei armastaks? Spetsiaalse parfüümi valime sulle välja aga Sinu ankeeti ja lemmikuimat firmat silmas pidades. 

Stellarium Box maksab 55 eurot. Samuti on meil limiteeritud koguses King Size Boxie, mis sisaldab täissuuruses parfüümi ja palju põnevaid üllatusi. Stellarium King Size Box maksab 100 eurot ja see summa sisaldab kättetoimetamiskulu. 

Soovid endale Stellarium Boxi? Kirjuta stellariumbox@stellarium.ee ja Sinuga võetakse ühendust. Tähelepanu! 55 eurosed Stellarium Boxid on müüdud läbi, alles on veel King Size Boxid.
SHARE:

No comments

Post a Comment

Blogger Template Created by pipdig