Wednesday, June 1, 2022

Peek Inside: Pepplus+ ehk peptiitide pillerkaar sinu nahalKaks kuud järjest on igal hommikul ja õhtul tervitanud mind peeglilaual efektselt läikivad purgid ja pudelid, mille sisu on võimas boost stressist räsitud nahale. Veelgi enam - sõprus Pepplus+ sarjaga kingib mulle puhanud jume - justkui oleksin äsja saabunud paradiisisaarelt puhkamast.

Mind on Korea ilutooted alati paelunud - seega valisin Pepplus+ sarjast endale koguni viis uut ja ustavat abimeest, millega oma näonahka ja kaela põhjalikult turgutada. Pepplus+ on tõeline peptiitide pillerkaar. Oluline on teada, et mida rohkem on tootes erinevaid peptiide, seda tõenäolisem, et need sobivad just sinu nahaga ja siis hakkavad sündima suured ja väikesed imed. Kõige võimsamad on vaskpeptiidid, mis tagavad naha uuenemise ja aktiveerivad ka naha tüvirakke. Väärib märkimist, et Pepplus+ on üks väheseid firmasid, mille tooted sisaldavad sedavõrd palju peptiite. Miks on peptiidid sedavõrd olulised? Erinevad aminohapped ja peptiidid ehk valkained tugevdavad meie naha sidekudet ehk kollageeni, mis pinguldab ja uuendab nahka ning on seetõttu hädavajalik vananemisilmingute vähendamiseks. See on lihtsam kui matemaatika - mida rohkem erinevaid valkaineid toodetes leidub, seda paremini see eeldatavasti nahale mõjub. 

Näovesi justkui võluallikas 

Kui alustada Pepplus+ näoveest, siis juba selles hõbedases pumbaga pudelis on sedavõrd palju peptiide, et seda võib võrrelda mõne kergema seerumiga. Kui sa oled vanuse poolest oma kahekümnendates ja mõtled, et võiks esimest korda seerumit proovida, siis Pepplus+ näovesi on sedavõrd tugev, et noorele nahale mõjubki kerge seerumi eest. Jäta kindlasti meelde, et tegemist on ikkagi näotoonikuga, mida pole mõtet vatitupsu peale raisata. Näovesi ei ole mitte kunagi mõeldud näo puhastamiseks, vaid see on näo puhastamise viimane etapp. Mina panen paar pumbatäit otse peopesale ja sealt edasi näole ning kaelale ja pisut ka kõrvadele. Kes siis kaela ja kõrvad ära unustab? Ja siis ma võtan lihtsalt hetke, kus ma hingan sügavalt sisse ja välja ning lasen kõigel sellel heal ja paremal oma nahka imenduda. Minul on näovesi pärast kahte kuud veel alles ja kui kõik need pumbatäied hoolikalt rahasse arvutada, siis on hind imehea - kiika siia.

Kumb nendest naistest oled sina?

Ma tean kahte sorti naisi. Neid, kes on silmakreemidest sõltuvuses ning teisi, kes alailma silmakreemi ära unustavad. Pepplus+ silmakreem on nüüd küll selline, et seda on võimatu unustada, küll aga on võimalik sellest sõltuvusse jääda. Esimesena väärib mainimist, et kreem on oma koostiselt geeljas ja kiiresti imenduv, seega tasub teda purgist võtta imevähe - mis siis, et see on veel üks väheseid silmakreeme, mida on purgis 30 ml ja hind on selle kohta oivaline - veendu ise ja vaata siit. Kui ma kannan ta silmaümbrusele, siis tekib silma ümber eriliselt toidetud ja samas värske tunne. Ja just see on see eriline tunne, millest mina sõltuvusse jäin. Muide hinna ja kvaliteedi suhe on oivaline - kreemi jätkub, jätkub ja jätkub, ammu siis, kui palavalt armastatud seerum ja näokreem on ammu otsas. Pole kahtlust, et kui Pepplus+ silmakreem mul lõppude-lõppude-lõpuks otsa saab, ostan ma selle uuesti. Minu kogenud silmaümbrused annavad ühiselt sellele geeljale silmakreemile kümme punkti kümnest. 

Elamus kreemi näole kandmisest 

Üks põnevamaid tooteid Pepplus+ sarjas on kahtlemata Goat Milk Water Drop kreem ehk kitsepiima ekstraktil põhinev nahka uuendav kreem. See on imehea hinnaga ja sobib igas eas naistele. Minu kreemi näppab kohemaid endale mu tütar, sest ta guugeldab välja, et kitsepiim on kergelt happelise koostisega ja ühtlustab naha jumet. Nagu juba mainitud, siis peamiseks võluriks on kreemis kitsepiimaekstrakt, mis niisutab, noorendab ja tasakaalustab nahka. Piimhape vähendab pigmendilaike ja tumedaid kohti nahal. Sellel kreemil on palju võluväge, sest ta vähendab ka ekseeme ja allergiaid. Muu hulgas sisaldab kreem ka pantenooli, B 5 vitamiini, soja ensüüme ja jojoba õli, mis pehmendavad, niisutavad ja kaitsevad nahka. Kõige põnevam on selle kreemi näole kandmine, sest kreemist eralduvad veepiisad ja sa tunned, kuidas keegi justkui tilgutaks su näole piisk piisa haaval vett. Nii lähebki nahk esmalt kergelt märjaks ja siis imeb nahk selle niiskuse endasse. Kreem vähendab niiskuskadu ja hoiab niiskust nahas. See kreem on alanud juunikuu puhul iseäranis hea pakkumisega (vaata siit) ja eriti meeldib mulle võimalus, et saan seda toodet tütrega jagada. Tead ju küll, et jagatud rõõm on jagatud rõõm.

Kas me oleme varem kohtunud? 

Kui rääkida noorendavast näokreemist, siis sellega on mul üks kummaline emotsioon - kandes teda esimest korda nahale, on mul tunne nagu oleksime kogu elu teineteist tundnud ja veelgi enam - sõbrad olnud. Hmm… Kui see kreem oleks inimene, paneks ta sind esimesel kohtumisel sedavõrd hästi tundma, et sa juba ootaksid teist kohtumist. Seega saan ma Pepplus+ noorendava näokreemiga kohemaid sõbraks. Kreem imendub kiiresti, jätab nahale imepehme tunde ja tulemuseks on enesega rahulolev nahk - justkui oleksin tulnud paastu- ja puhkusereisilt. Kreem on samuti taskukohase hinnaga - veendu ise ja vaata siit. Selle sama terve jume saamiseks aitab kahtlemata kaasa kogu sari, eriti suurepärane on seerum, mis omakorda ühtlustab nahatooni ja muudab näonaha pinna siidiselt siledaks. Kui laulusõnad ütlevad: pruuniks teiseks juuniks, siis mina soovitan enne puhkuse perioodi teha oma nahale kingitus ja seda peptiitidega poputada. Jume jumalikuks teiseks juuliks - 100 % võimalik sarjaga Pepplus+. Kogu tootevaliku leiad siit. Ära unusta, et inimesed sinu ümber on olulised, kuid päeva lõpuks tuled sina ikka ja alati esimesena. Nii nagu ka sinu näonahk, mida meil on vaid üks. 

* Postitus ilmus koostöös sarjaga Pepplus+


FOTOD: Senna Gansa

SHARE:

No comments

Post a Comment

Blogger Template Created by pipdig