Tuesday, July 9, 2019

Peek Inside: Elizabeth Arden Great 8 Daily Defense Moisturizer


The summer has been full of sunshine and it means one thing for me - having sunscreen with me all the time. As an ambassador to Elizabeth Arden, I got their Great 8 Daily Defense Moisturizer Broad Spectrum Subscreen SPF 35 to test s few months ago. This tube is a multifunctional beauty product that you can count on wherever life takes you. Hmm... sounds too good to be true?

It had to be said that when I started testing this cream, I was sceptical because I’d spent some of the summer going through the storage at my childhood home and eventually it turned out I’m so allergic to dust that some parts of the skin of my face had turned red with dryness. The skin was like paper and no cream helped. At the same time the weather was really beautiful, which meant not leaving the house without sunscreen for me. My last SPF made skin even more sensitive and so I stared at the mirror grumpily. So, the news about a new SPF cream didn’t bring me much joy in the beginning, because I thought I would be disappointed and my skin would remain dry. Despite that I can bring out 8 reasons why Great 8 worked for me and might perhaps work for you also.

 1. Many sunscreens are sticky on the skin and make my skin sensitive. Great 8 has a fabulously light texture, the SPF is mixed into the cream like magic drops and you don’t get the sticky feeling.  

2. Great 8 takes only a minute to absorb, which means you can continue your beauty routine quickly on a hasty morning. If I’m completely honest, regardless of how much time we have, a quirky absorbing cream is a woman’s best friend in skincare.  

3. Many creams that contain SPF don’t work well as makeup base. Great 8 breaks that myth - in addition to absorbing fast, it quickly makes friends with a foundation. The reason might be that it’s officially called a primer.  

4. When I’m doing makeup for a photo shoot, I use foundation without sunscreen. At the same time I have a lot of shoots on sunny days which means that skin needs protection. So, Great 8 works well also underneath photo makeup - this light semi-transparent cream protects the skin, but easily makes friends with any foundation also. After applying Great 8, foundation, and powder it doesn’t feel like I’m wearing a heavy mask.  

5. The days where I’m not wearing much makeup are no less important - everything but a day cream and eye cream stay in the bag. Great 8 provides a very light shade that makes even a slightly tired skin look brighter and healthier. 

 6. How much time do you spend on smart devices? The blue light from various screens is talked about more and more, and we spend hours in front of it without noticing. Experts have determined that it also damages skin’s natural protective layer. All the more so since the digital devices are much closer to our skin than the sun. So, Great 8 scores a point also for protecting us from the blue light emitting from screens.  

7. If your skin is oily, I have good news for you. There’s a little sword in that tube that immediately starts fighting excessive oil. A shiny face can be forgotten.  

8. And did I already write that the cream is in a convenient tube that you can throw in your bag carefree on sunny days? Oh.. I’m happy because finding so much good in one tube - it’s no small thing.


X X X

Suvi on olnud tulvil päikest ja minu jaoks tähendab see ikka üht – päikesekaitse peab alati kotis kaasas olema. Elizabeth Ardeni saadikuna sain paar kuud tagasi testimiseks nende uue toote Great 8 Daily Defense Moisturizer Broad Spectrum Sunscreen SPF 35. See tuub on mitmeotstarbeline ilutoode, mille peale võib kindel olla alati ja igal pool, kuhu elu sind iganes viib. Hmm... Tundub liiga hea, et olla tõsi?

Olgu öeldud, et olin kreemi testima asudes skeptiline, sest mul on osa suvest möödunud lapsepõlvekodus kolikambri tühjaks sorteerimine ja lõpuks osutusin tolmule nii allergiliseks, et näonahal tõmbusid paar kohta kuivusest punaseks. Nahk ise tundus justkui kuivatuspaber ja ükski kreem ei aidanud. Samal ajal olid väljas ilusad ilmad ja ilma SPF kreemita ma õue ei lähe. Minu eelmine SPF kreem tegi näonaha aga veelgi tundlikumaks ja nii ma siis peeglisse vaadatesmossitasin. Seega teade uuest SPF kreemist mind alguses ei rõõmustanud, sest pelgasin, et pettun ja nahk jääbki kuivaks. Siiski saan rõõmuga tuua välja kaheksa põhjust, miks Great 8 mulle sobis ja võiks seega sobida ka sulle.

1. Paljud SPF kreemid jäävad nahal kleepuvad ja just sellised kreemid teevad minu naha tundlikuks. Great 8 on lummavalt kerge tekstuuriga, SPF on kreemi segatud justkui võlutilkadena ja sa ei tunne nahal kleepuvat tunnet.

2. Great 8 imendub kõigest minutiga, mis tähendab seda, et kiirel hommikul saad veelgi kiiremini oma ilurutiiniga jätkata. Kui aus olla, siis ükskõik, kui palju meil ka aega poleks, kiiresti imenduv näokreem on naise nahahoolduses kõige parem sõber.

3. Paljud SPF´i sisaldavad kreemid ei sobi minu jaoks meigialuskreemiks. Great 8 kreem murrab müüdi – vähe sellest, et ta imendub kiiresti, saab ta iga jumestuskreemiga kiirelt sõbraks. Põhjus selles, et ametlikult ongi ta nimetus primer-meigialuskreem.

 4. Kui teen fotomeiki, kasutan puuderkreeme, kus pole SPF päikesekaitset. Samas on mul palju pildistamisi just päikeseliste ilmadega, mis tähendab seda, et nahk vajab nii või teisiti päikesekiirguse eest kaitset. Seega sobib Great 8 ideaalselt ka fotomeigi alla – kerge poolläbipaistev kreem kaitseb küll päikese eest nahka, kuid saab iga jumestuskreemiga sõbraks. Pärast Great 8, jumestuskreemi ja puudri peale kandmist, pole tunnet justkui kannaks näos rasket maski.

5. Minu jaoks pole vähem tähtsad need mõnusalt muretud päevad, kui dekoratiivkosmeetika jääb hoopis kotti ja kasutan näol vaid päevakreemi ja silmakreemi. Great 8 kingib kerge ja aimatava jume, mille tulemusel näib ka pisut väsinud nahk kirkam ja tervem. 

6. Kui kaua veedad sina oma nutiseadmetes aega? Aina rohkem räägitakse sinisest valgusest, mida eristavad nii nutitelefonid, tahvlid kui ka arvuti, mille ees pika tunnid lausa märkamatult mööduvad. Eksperdid on kindlaks teinud, et see kahjustab omakorda naha loomulikku kaitsekihti. Seda enam, et digiseade on meie nahale palju lähemal, kui päike, seega saab Great 8 veel plusspunkti kirja, sest kaitseb meid digiseadmetest tuleva sinise valguse eest.

7. Kui sinu nahk on rasune, siis mul on hea uudis. Selles vahvas tuubis on väike mõõk, mis asub otsemaid võitlusse liigse rasuerituse vastu. Läikiv nägu on unustatud.

 8. Ja kas ma kirjutasin juba, et kreem on mugavas tuubis, mille saad nendel suvistel päevadel endale hooletult käekotti pista? Oh... Mina olen rõõmus, sest leida nii palju head ühest tuubist, seda polegi nii vähe.
SHARE:

No comments

Post a Comment

Blogger Template Created by pipdig