Monday, April 24, 2017

The Bag Whisperer: The Royal Handbag


Queen Elizabeth II has been wearing handbags by the famous English brand Launer. She started wearing Launer as a young woman already, and she has stayed true to the brand til this day. So it's no wonder that there are nearly 200 different Launer bags in her wardrobe.  The Queen's love story with the brand Launer began in 1968 when designer Sam Launer sent her one handbag as a present. Unlikely that Launer would have believed at the time that his Queen and his handbags will have such a long relationship. 

The fact that the Queen has been wearing those handbags since 1968 means that Launer can rightly call them a royal choice. The Queen likes to wear a handbag called Traviata that costs 1800 euros. Talking abour prices - Launer bags start at 700 and go up to 22 400 euros. All depends on the material used, of course.   There has been a lot of talk about what the Queen likes to have in her handbag. Apparently there is a little collection of talismans she has gotten as a present from children, for example miniature dogs and horses. There are also reading glasses, fountain pens, and fresh mints. There is also a place for a lipstick in her handbag, and it's known that the Queen prefers Clarins. 

By the way, the Queen and her handbag are quite unseparable. The reason is that the Queen sends different signals to her staff with it. When she puts the handbag on the table, it means she wants to leave the event in five minutes. When she puts the handbag on the floor when she is sitting at a table, it means she wants to get rid of her conversation partner immediately, and the Queen has to be 'saved'. There are other signals. When the Queen moves the bag from the right hand to the left, it means that she wants to move on in the crowd or during the event and speak to the next person. Her staff will help her at escaping the person whose conversation became annoying. "The Bag Whisperer" this time is dedicated to Launer handbags. If my friends have Chanel and Valentino bags in their wishlist, my eyes are on Launer handbags. Which one of these is your favourite?


1-15. Shopstyle & Launer
Kuninganna Elizabeth II on oma käevangus kandnud kuulsaks Inglise firma Launer käekotid. Ta hakkas Launeri kandma juba noore naisena ja on jäänud sellele firmale tänaseni truuks. Seega pole mingi ime, et Elizabeth II garderoobis on ainuüksi Launeri käekotte ligi 200 eksemplari. Kuninganna armulugu firmaga Launer sai alguse aastal 1968, mil disainer Sam Launer saatis talle ühe käekoti kingituseks. Vaevalt, et Launer oleks toona uskunud, et kuningannal ja tema loodud käekottidel saab olema nii pikk lugu. 

Tõik, et kuninganna on neid käekotte kandnud aastast 1968, tähendab mõistagi seda, et Launer võib õigusega oma käekotte nimetada kuninglikuks valikuks. Kuninganna eelistab kõige enam kanda Traviata nimelist käekotti, mille hind on 1800 eurot. Kui jutt juba summadele läks, siis Launeri käekotid algavad 700 eurost ja küündivad 22 400 euroni (jah, sa lugesid need numbrid õigesti!). Kõik sõltub mõistagi materjalist. 

Palju on räägitud ka sellest, mida kuninganna oma käekotis eelistab kanda. Kuuldavasti on seal pisike kollektsioon lastelt kingituseks saadud talismane, näiteks miniatuursed koerad ja hobused. Lisaks sisaldab käekott lugemisprille, laste- ja lastelaste pilte, täitesulepead ja hingeõhku värskendavaid pastille. Lisaks on käekotis oma koht huulepulgal. Muide, kuninganna on kindlatele firmadele väga truu, nii eelistab ta huulepulkasid firmalt Clarins. 

Muide, kuninganna ja tema käekott on üsna lahutamatud. Põhjus selles, et oma käekotiga annab Elizabeth II oma saatjaskonnale erinevaid signaale. Kui ta asetab käekoti lauale, tähendab see, et ta soovib ürituselt lahkuda viie minuti pärast. Kui ta asetab käekoti laua taga istudes põrandale, tähendab see, et ta soovib oma vestluspartnerist vabaneda KOHE ja kuninganna tuleb "päästa". Signaale on veelgi. Kui kuninganna vahetab käekotti paremalt käelt vasakule, tähendab see, et ta soovib rahvahulgas või üritusel edasi liikuda ja rääkida järgmise inimesega. Ka selleks aitab kaaskond ta tülikaks muutunud jutupauniku seltskonnast vabastada. Seekordne "The Bag Whisperer" rubriik on pühendatud Launeri käekottidele. Kui mu sõbrannade wishlistis on Chaneli, Gucci ja Valentino käekotid, siis mina heidan parasjagu silma Launerile. Igati kuninglik valik. Milline on sellest kollaažist sinu lemmik?

SHARE:

3 comments

  1. Kuningannal kassikaline valik teadagi.Meeldivad nr 2 ja 8 .Värvide mängu poolest ka nr 3.Aitäh kuningliku postituse eest!

    ReplyDelete
  2. Nr.10 näib igati asjalik ja ka üsna eatu mudel.

    ReplyDelete
  3. I think this is one of the most significant information for me. And i’m glad reading your article. But should remark on some general things, Wallets

    ReplyDelete

Blogger Template Created by pipdig