Friday, May 6, 2016

Girl Friday: Material girl, what can you do!?


This photo series is a sequel to the Bestseller press day in Helsinki when I had a chance to combine fend and tens of beautiful suits and dresses. In one of them, we did a longer photo shoot. Although the day was sunny, the most 'me' was this water grey skirt and a shirt that was carelessly topped with a coat.

I don't know how many coats I own, but now it's sure I'm still missing two. I'm wearing one of them in these photos. This shade goes with a tanned skin and gives your face brightness. I always go shopping on my own. I like trying clothes on by myself while no one is looking at the watch outside the chain grooms or complaining about tiredness. When I go to a big city with my family or friends, I always propose spending some hours separately and then starts my little battle with myself. When shopping, you have to ask whether you need the thing or not. Believe me, I'm fantastic at convincing myself that this particular thing is still missing from my life. Material girl, what can you do! Anyway in planning on writing down the best thoughts on why I have bogey one or the other item of clothing, pair of shoes, bag, watch, or... Phone cover. Until then, enjoy the day and write how you convince yourself to buy things, or even better to not buy!

Outfit details:

Coat, skirt & top: Vero Moda
Jewelry: Tiffany & Co, vintage, Pi-Ret Jewelry
Boots: L'autre Chose


Seekordne Girl Friday pildiseeria on järg meie Helsinkis toimunud Bestselleri pressipäevale, kui mul oli võimalik kümneid kauneid kostüüme ja kleite kokku sobitada. Nendest ühes tegime aga pikema pildiseeria. Kuigi päev oli päikeseline, tundus kõige minulikum see vesihall seelik ja pluus, millele viskasin hooletult mantli peale.

Ma ei teagi, kui palju mantleid mul kokku on, kuid nüüd on selge, et kaks on ikka puudu. Ühte nendest kannan ma tänastel piltidel. See värv sobib päevitunud jumega ja annab näole kirkust. Kui ma šoppamas käin, siis alati üksi. Mulle nii meeldib omaette riideid proovida, sel ajal kui keegi teine kabiini ukse taga kella ei vaata või väsimust ei kurda. Kui ma mõnes suurlinnas pere või sõpradega käin, tee alati ettepaneku, et nüüd veedame mõned tunnid eraldi ja siis algab minu jaoks väike võitlus iseendaga. Šopates tuleb endalt ikka küsida, kas ma vajan seda või mitte? Uskuge, mul on fantastiline veenmisoskus, et endale selgeks teha, et just see asi on minu elust veel puudu. Materialist noh, mis teha! Igatahes plaanin ma panna ühel päeval kirja siia parimad mõtteterad, miks ma olen endale ühe või teise riideeseme, kingapaari, koti, käekella või ... telefoniümbrise ostnud. Seniks nautige päeva ja kirjutage mulle, kuidas sina veenad end asju ostma või veel parem ... mitte ostma!
PHOTOS: Meisi Volt
SHARE:

Thursday, May 5, 2016

Kaisa Selde - What`s in her makeup bag?


The actress and choreographer Kaisa Selde from NUKU Theater proves that a pretty woman doesn't have to carry a whole fortune in her makeup bag. Kaisa Selde who has conquered Estonian magazine covers lately was up for introducing the inside of her makeup bag to Stellarium. Kaisa's makeup bag is really modest, however!

Kaisa get stage makeup almost every day. It means that on her free time, she uses very little decorative cosmetics. "For me, eyebrows are the most important. I always tidy them first," Kaisa tells us. She uses Dr. Hauschka's eye shadow palette, where the darker shade can also be used on eyebrows. A smart woman knows that although eyebrow powders are nice, you can also find a good solution from eye shadow palettes. Sometimes Kaisa adds a lighter shade on her eyelids from the same palette, and of course, there is a mascara in her makeup kit. Max Factor's newest Voluptous False Lash Effect is irreplaceable for Kaisa, because who would leave the house without mascara?

If you have dark under eyes, they need to be worked. For that, Kaisa has picked Lumene Touch Of Radiance that gets rid of signs of tiredness in an instant. For dry lips, the actress uses Decleor's lip balm. Although Kaisa looks really good with red lips, she prefers Decleor lip balm on a daily basis. And finally the perfume. Right now, Kaisa always carries Un Bois Vanille by Serge Lutens in her purse. That's the story with Kaisa. Try and argue that beautiful women always use tons of makeup!
Nukuteatri näitlejatar ja koreograaf Kaisa Selde tõestab, et kaunis naine ei pea oma kosmeetikakotis kandma kaasas tervet varandust. Nimelt soostus viimasel ajal Eestis ajakirjade esikaaned vallutanud Kaisa Selde Stellariumile oma kosmeetikakotti tutvustama. Kaisa kosmeetikakott on aga tõeliselt tagasihoidlik!

Kaisale tehakse peaaegu iga päev lavameik. See tähendab, et vabal ajal kasutab ta väga vähe dekoratiivkosmeetikat. "Minu jaoks on kõige tähtsamad kulmud. Need teen alati esimesena korda," räägib Kaisa. Ta kasutab Dr. Hauschka lauvärvi paletti, kust tumedamat tooni saab lisaks laugudele kanda ka kulmudele. Nutikas naine teab, et kuigi kulmupuudrid on vahvad, võib hea lahenduse leida ka lauvärvipaletist. Vahel lisab Kaisa laugudele samast paletist heledat lauvärvi ja loomulikult ei puudu tema iluarsenalist ripsmetušš. Max Factori uusim "Voluptuous False Lash Effect" on Kaisa jaoks samuti asendamatu, sest kes ikka ilma ripsmetuššita kodust väljub?

Kui sul on mustad silmaalused, tuleb neid tõrjuda. Selleks on Kaisa valinud Lumene "Touch Of Radiance" toote, millega saab kerge vaevaga väsimusele tuule alla teha. Kuivad huuled on näitlejatar otsustanud tõrjuda Decleori huulepalsamiga. Kuigi Kaisale passivad ideaalselt ka punased huuled, siis igapäevaselt eelistab ta vaid huulepalsamit. Ja lõpuks parfüüm - Kaisa ei lahku iial kodust nii, et parfüümipilv temaga kaasa ei tule. Kui lõhnadest juttu tuleb, siis eelistab Kaisa magusaid parfüüme, sest need kindlustavad meie kliimas heaolutunde ja mõnusa meelelu. Praegu on Kaisal alati käekotis kaasas Serge Lutensi parfüüm "Un Bois Vanille". Sellised lood Kaisaga. Vaielge veel, et kaunid naised kasutavad alati tonnide viisi kosmeetikat!
Stellariumil on nüüdsest oma YouTube`i kanal. Vaata meiki, mis kannab pealkirja "From Liberty with Love" ja sobib ideaalselt nädalavahetusse:


SHARE:

Wednesday, May 4, 2016

KiRiVOO & Snow White Blue


A white shirt never goes out of fashion. My friend told me a story recently about how he bought 13 new white shirts from a trip abroad and upon return when the customs decided to check his suitcase, they were surprised, to put it mildly. This story sounds familiar. Not the customs, but the white shirts.

There was a time in my life when I loved wearing stripey suits, a tie, and a white shirt. I had one white shirty with the same cut for every work day, on the weekend they all flew into the washing machine. One evening, a colleague I was doing a shoot with, called me and asked me to wear something different to yet another interview. "People think you don't have anything else to wear. I know that's not the case," she said. All those fun stories came back to me when I slipped on a shirt by a local brand called KiRiVOO.Hats down to KiRiVOO team: the world is full of white shirts, but they decide to bring their own shirts to the market as well. In addition to that, KiRiVOO also has silk ties in the collection, perfect for representing Estonia abroad. As I've said before, I love wearing Estonian design when I travel, because it creates curiosity and questions. KiRiVOO suits Stellarium - they represent modern quality fashion, and Stellarium represents a modern fairytale, and we love quality. KiRiVOO has made their design unique with a touch of ethnic. Their first collection is inspired by Estonian national patterns and symbols. It's no less important that KiRiVOO is made in Estonia and the environmental impact is taken into consideration in the production. That's why KiRiVOO products are made using certified organic cotton, organic silk, or other natural materials. No wonder I didn't quite understand whether it was the lovely stroke of the sun that appeared during the shoot in Helsinki, or whether it was the KiRiVOO shirt that's made to stroke the wearer.

Outfit details:

Shirt: KiRiVOO (here)
Tie: KiRiVOO (here)
Skirt: Polo Rucksack: Stuudio Nahk Jo Bag
Boots: L'autre Chose Coat: vintage Bickler 
Earrings: Pi-Ret Jewelry  Watch: Tiffany & Co "Atlas"Valge triiksärk ei lähe iial moest. Mu sõber rääkis hiljuti loo, kuidas ta ostis välisreisilt endale 13 valget särki ja kui toll otsustas tema kohvrit kontrollida, olid nad valgeid särke nähes pehmelt öeldes imestunud. See lugu tuleb tuttav ette. Mitte toll, vaid valged särgid.

Minu elus oli aeg, kui armastasin kanda triibulisi ülikondi, lipsu ja valget särgi. Mul oli igaks tööpäevaks ühesuguse lõikega valge särk ja nädalavahetusel lendasid nad kõik pessu. Ühel õhtul helistas mulle kolleeg, kellega käisin koos võtteid tegemas ja ta palus mul järjekordsele intervjuule midagi muud selga panna. "Inimesed arvavad, et sul ei ole midagi muud selga panna. Ma tean, et see pole nii," kostis ta. Kõik need lõbusad lood meenusid mulle, kui ma libistasin selga kodumaise KiRiVOO triiksärgi. Võtan KiRiVOO tiimi ees korraks oma lokid maha: maailm on täis valgeid särke, kuid nemad otsustavad, et toovad siiski turule omaloomingu. Enesekindlus on pool võitu! Ja need on tõesti imelised. KiRiVOO on oma disaini muutnud ainulaadseks kergelt maalähedase ja etniline puudutusega. Nende esimene kollektsioon on inspiratsiooni leidnud Eesti rahvuslikest mustritest ja sümboolikast. Vähem tähtis pole, et KiRiVOO toodetakse Eestis ning seda tehes on arvesse võetud tootmise mõju keskonnale. Sellest tulenevalt on KiRiVOO toodete valmistamiseks kasutatud sertifitseeritud orgaanilist puuvilla, orgaanilist siidi või teisi naturaalseid kangaid.

Lisaks on KiRiVOO valikus erakordsed siidist lipsud, millega on uhke välismaal Eestit esindada. Nagu ma olen varem rääkinud, meeldib mulle alati reisides just Eesti toodangut kanda, sest see tekitab uudishimu ja küsimusi. KiRiVOO sobib Stellariumiga - nad esindavad modernset kvaliteetmoodi ja Stellarium esindab moodsat muinasjuttu ning me jumaldame kvaliteeti. Pole ime, et kui me Helsinkis seda pildiseeriat tegime, ei saanud ma täpselt aru, kas mind paitas ootamatult välja ilmunud päike või hoopis KiRiVOO triiksärk, mis on loodud kandja keha paitama. Milline on riideese, mida sinu kapis leidub rohkem kui kaks?


PHOTOS: Meisi Volt
SHARE:

Tuesday, May 3, 2016

April Favourites


Aasta alguses lubasin sulle kirjutada oma eelmise kuu lemmikutest, kuid mulle tundusid need postitused pigem huvitavamad hoopis videos. Seega on esimene video, kus ma kõnelen aprilli lemmikutest, sinu ees.

Sel korral keskendusin erinevatele ilutoodetele, mis on äsja Eestisse jõudnud ja tutvustan ka vanu lemmikuid. Leidub neid, mida olen juba varem kasutanud ja samuti on dekoratiivkosmeetika seas toredaid üllatusi. Nagu on kombeks öelda: "Oma silm on kuningas!" Seega head vaatamist! Tunnen jätkuvalt huvi, milliseid postitusi sa Stellariumi YouTube´i kanalilt ootad. Kõik kommentaarid on teretulnud. 

PS. If you're reading from abroad, here is my April favourites video. Perhaps it's interesting to listen to how this mystical Estonian language sounds?

SHARE:

Sunday, May 1, 2016

Three Little Pics: The Table Is Set


So it goes - May, June, July, and soon enough it's Christmas. I don't know if it's worth getting rid of the Christmas eggs in the living room since it will be Christmas month soon. Jokes aside, but I'm complaining about how time flies in each post. Usually I'm worried I haven't got much done, but the past two weeks have passed under the star of various projects and I didn't have much time for anything. 

This week, I'm talking about the Bestseller press day in Helsinki where Meisi and I were invited. Although it was supposed to rain according to the forecast, the sun was out for our pleasure and we did a pretty exciting reportage from there. If all goes well, you will see a little vlog. If it doesn't go that well, you won't. One is for certain, though - in the beginning of May, I'm showing all my favourite products that caught my eye and are worth a mention in April in Stellarium's YouTube channel. 

While I'm writing these lines, Meisi just sent me 180 photos from Helsinki. The coming week will also see a few product reviews, so Stellarium's table is set quite lavishly in terms of topics. Oh yes... I remembered that I used to post two outfits per week last spring - one in the beginning of the week, and the other was of course Girl Friday. Please write into the comments whether you await for more outfit posts, product reviews, or should we invite a guest to the blog instead? For example, someone brave and beautiful that would open their makeup bag! Here's an introduction to the starting week, pictures were taken in Helsinki, at Bestseller press day, and I immediately landed in a maxi dress.Nii ta läheb - mai, juuni, juuli ja kohe on jõulud käes. Ma ei teagi, kas mul tasub elutoas vaasis olevad siniseid jõulumune ära koristada (siiani pole jõudnud seda teha) ja tundub, et kohe-kohe algab jälle jõulukuu. Nali naljaks, kuid igas postituses kurdan ma selle üle, kuidas aeg lendab. Tavaliselt olen ma mures, kui ma pole jõudnud suurt midagi ära teha, kuid eelmised kaks nädalat möödusid suure hooga erinevate projektide tähe all. 

Sel nädalal räägin Bestselleri pressipäevast Helsinkis, kuhu olime koos Meisiga kutsutud. Kuigi ennustas vihma, siis meie rõõmuks paistis päike ja tegime sealt päris meeleoluka reportaaži. Kui hästi läheb, näeb ka väikes vlogi. Kui hästi ei lähe, ei näe. Kuid üks on kindel, mai alguses näitan Stellariumi YouTube`i kanalil ära kõik oma lemmiktooted, mis aprillis mulle silma jäid ja väärivad eraldi välja toomist. Stellariumi YouTube´i leiad SIIT.

Kui ma neid ridu kirjutan, paistab väljas päike ja mina olen pereliikmete seast ainukesena toas, sest mul on mitu videot vaja toimetada ja Meisi saatis mulle just 180 fotot, mis me Helsinkis tegime. Algaval nädalal on oodata ka mõningaid toodete arvustusi, seega on Stellariumi laud teemade osas päris rikkalikult kaetud. Ah jaa... Mulle meenus, et eelmisel kevadel postitasin blogisse kaks outfiti nädalas, üks ilmus kohe nädala alguses ja teine oli mõistagi Girl Friday. Palun kirjuta kommentaariumisse, kas ootate rohkem outfiti postitusi, ilutoodete arvustusi või võiks meile hoopis mõni külaline blogisse tulla? Näiteks mõni vapper ja ilus, kes avaks oma kosmeetikakoti! Siin on sissejuhatus algavale nädalale, pildid on tehtud Helsinkis, Bestselleri pressipäeval, kus mina maandusin ilma pikema jututa pikka õhtukleiti.


PHOTOS: Meisi Volt
SHARE:
Blogger Template Created by pipdig