Thursday, May 5, 2016

Kaisa Selde - What`s in her makeup bag?


The actress and choreographer Kaisa Selde from NUKU Theater proves that a pretty woman doesn't have to carry a whole fortune in her makeup bag. Kaisa Selde who has conquered Estonian magazine covers lately was up for introducing the inside of her makeup bag to Stellarium. Kaisa's makeup bag is really modest, however!

Kaisa get stage makeup almost every day. It means that on her free time, she uses very little decorative cosmetics. "For me, eyebrows are the most important. I always tidy them first," Kaisa tells us. She uses Dr. Hauschka's eye shadow palette, where the darker shade can also be used on eyebrows. A smart woman knows that although eyebrow powders are nice, you can also find a good solution from eye shadow palettes. Sometimes Kaisa adds a lighter shade on her eyelids from the same palette, and of course, there is a mascara in her makeup kit. Max Factor's newest Voluptous False Lash Effect is irreplaceable for Kaisa, because who would leave the house without mascara?

If you have dark under eyes, they need to be worked. For that, Kaisa has picked Lumene Touch Of Radiance that gets rid of signs of tiredness in an instant. For dry lips, the actress uses Decleor's lip balm. Although Kaisa looks really good with red lips, she prefers Decleor lip balm on a daily basis. And finally the perfume. Right now, Kaisa always carries Un Bois Vanille by Serge Lutens in her purse. That's the story with Kaisa. Try and argue that beautiful women always use tons of makeup!
Nukuteatri näitlejatar ja koreograaf Kaisa Selde tõestab, et kaunis naine ei pea oma kosmeetikakotis kandma kaasas tervet varandust. Nimelt soostus viimasel ajal Eestis ajakirjade esikaaned vallutanud Kaisa Selde Stellariumile oma kosmeetikakotti tutvustama. Kaisa kosmeetikakott on aga tõeliselt tagasihoidlik!

Kaisale tehakse peaaegu iga päev lavameik. See tähendab, et vabal ajal kasutab ta väga vähe dekoratiivkosmeetikat. "Minu jaoks on kõige tähtsamad kulmud. Need teen alati esimesena korda," räägib Kaisa. Ta kasutab Dr. Hauschka lauvärvi paletti, kust tumedamat tooni saab lisaks laugudele kanda ka kulmudele. Nutikas naine teab, et kuigi kulmupuudrid on vahvad, võib hea lahenduse leida ka lauvärvipaletist. Vahel lisab Kaisa laugudele samast paletist heledat lauvärvi ja loomulikult ei puudu tema iluarsenalist ripsmetušš. Max Factori uusim "Voluptuous False Lash Effect" on Kaisa jaoks samuti asendamatu, sest kes ikka ilma ripsmetuššita kodust väljub?

Kui sul on mustad silmaalused, tuleb neid tõrjuda. Selleks on Kaisa valinud Lumene "Touch Of Radiance" toote, millega saab kerge vaevaga väsimusele tuule alla teha. Kuivad huuled on näitlejatar otsustanud tõrjuda Decleori huulepalsamiga. Kuigi Kaisale passivad ideaalselt ka punased huuled, siis igapäevaselt eelistab ta vaid huulepalsamit. Ja lõpuks parfüüm - Kaisa ei lahku iial kodust nii, et parfüümipilv temaga kaasa ei tule. Kui lõhnadest juttu tuleb, siis eelistab Kaisa magusaid parfüüme, sest need kindlustavad meie kliimas heaolutunde ja mõnusa meelelu. Praegu on Kaisal alati käekotis kaasas Serge Lutensi parfüüm "Un Bois Vanille". Sellised lood Kaisaga. Vaielge veel, et kaunid naised kasutavad alati tonnide viisi kosmeetikat!
Stellariumil on nüüdsest oma YouTube`i kanal. Vaata meiki, mis kannab pealkirja "From Liberty with Love" ja sobib ideaalselt nädalavahetusse:


SHARE:

9 comments

 1. Mina kasutan samuti lauvärve kulmude tegemiseks. Vahel ka huulepalsamit kulmugeeli eest :D

  ReplyDelete
  Replies
  1. Huulepalsam kulmugeelina? Kus mina olen olnud? Kõlab väga põnevalt. Asun proovima :)

   Delete
 2. The way a woman accessorizes, it tells many things about her. One thing is for sure, a woman's hand bag can tell a lot about her. Female hand bags are available in lots of different kinds. You can find satchels, wristlets, clutches, hobos, and even totes. To be honest, the most demanded ones are the tote bags and thus, every female has one. The obvious reason is the fact that they are spacious and easy to carry. You can find them in lots of zany designs as well as sizes.
  Tote bags are best for working women
  Woman bags

  ReplyDelete
 3. Väga hea ja kasulik video. Kuna ma väga ennast ei meigi, siis on sellised just Eesti keelsed videod ka kasulikud, kergelt ja lihtsalt näitad, kuidas hajutada, kuidas musta lainerit kasutada, sa oled lihtsalt suurepärane inimene Stella! :)
  Lisaks sellele, on Kaisa Selde nii minu, kui ka minu 4 aastase poja lemmik näitlejatar, seega palju palju õnne sünnipäevaks talle! :)
  Jätka samas vaimus Stella, sa oled parim! ����

  ReplyDelete
  Replies
  1. Tänan kannustavate sõnade eest. Ma olen ise meigis väga-väga laisk. Meigin end harva, kuid siis muidugi nii, et iga karv on läikima löödud ja laugudel sätendab erinevaid toone. Loodan uuel aastal meigivideodega jätkata, kuid minu jaoks peab kõik olema täiuslik, vastasel juhul pole mõtet teha.

   Delete
 4. See näeb välja päris sarnane minu igapäevasele kosmeetikarituaalile, ainult oma kahvatule jumele panen ma veel lisaks päikesepuudrit või põsepuna - see teeb imesid.
  Need Dr Hauschka lauvärvid on minugi lemmikud just nädalalõpureisidel, kui koti mahutavus on piiratud ja ühest tootest tulebki maksimum välja võluda .
  Lugesin just ka Sinu kunstripsmete alast artiklit ajakirjas MOOD ja mõtlesin, et jään ka oma ripsmete värvimise juurde edasi. Ja seda Max Factori tuši peakski nüüd järgmisena isegi proovima, sest reeglina ei ole MF ripsmetušide osas alt vedanud. Tegelikult ei ole ma seni kunagi isegi mõelnud kunstripsmete peale, aga katsetasin hiljuti liigsest agarusest ise enda ripsmete keemilist koolutamist ja olin pisut laisk ning koolutasin osa ripsmeid kõveraks ja siis esimese hooga mõtlesingi, et nüüd küll pean vist kunstripsmed ära proovima. Aga õnneks polnud mul sel hetkel aega ja nüüd mõtlen, et parem ongi, kuna mu silmad kipuvad niisamagi väga punetavad ja tundlikud olema ja ilmselt ei tasu siiski päris kõigega hulluks minna - ainult huulepalsamiga võin ma küll vabalt hulluks minna, neid peab mul igasse kotti, taskusse ja sahtlisse jaguma :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Oi, MAria, ma isikliku kogemuse najal olen samuti ripsmeid koolutanud ja mulle vaatasin ripsmete asemele vastu kaks mini tagnarullile tõmmatud karvapesa... Seega olen ise jäänud keemilise värvimise juurde ja sarnaselt Sinuga nõustund, et MF rispmetuššide kvaliteet ja hind on tasakaalus. Sarnaselt Sinuga on ka mul huulepalsamite buum, kuid nüüd olen vist leidnud selle ainsa ja õige, millest peagi kirjutan.

   Delete
 5. Seda magusat lõhna peaks kohe poodi nuusutama minema :p
  Ehk on nii hea, et peab endalegi hankima(:
  Minu lemmik huulepalsam on Chaneli oma, mis on sarnases, ainult madalamas purgikeses.

  Selliseid postitusi ootan põnevusega ka edaspidi!

  ReplyDelete

Blogger Template Created by pipdig