Monday, October 26, 2015

Grab A Moment Before the Rush


Two-way capes become very relevant in the autumn. They can be worn instead of a coat on a warmer day and sometimes on top of a lighter jacket. I grew fond of different big scarves a year ago when I found a scarf that can be worn two ways. 

It gives tens of options how to change your dress, skirt suit or suit in an instant. I wore thus scarf on a sunny day when the first frosts hadn't arrived yet and there was a memory of the summer in the air. I have worn similar scarves in my outfit series before. For example, we posted straight from sleet in Riga, you can find the post here, ansd we shot the same scarf the other way around in Tallinn - have a look here.


Outfit details:

Dress: Ann Taylor
Oversize Cape: Stiili Sahver
Shoes: adidas 
Crossbody: Kadri Kruus "Stella Spike"
Sunglasses: Ivanka Trump
Lips & nails: L`Oreal "Eva" & "Blake`s Delicate Rose"Kahtpidi kantavad keebid muutuvad sügisel väga aktuaalseks. Neid saab mõnel soojemal päeval kanda mantli asemel ja vahel hoopis kergele jopele või jakile peale visata. Mina kiindusin erinevatesse suurtesse sallidesse aasta tagasi. Ja loomulikult ei jäänud see viimaseks kiindumuseks ega salliks. Jalutasin kuu aega tagasi läbi second-hand poest Stiili Sahver ja leidsin endale selleks sügiseks uue suure salli. 

See annab kümneid võimalusi, kuidas oma kleiti, kostüümi või ülikonda ühe hetkega muuta. Seda salli kandsin ühel päikesepaistelisel päeval, kui esimesed öökülmad polnud veel kohal ja õhus oli viimane mälestus suvest. Tead ju küll neid muretuid hetki, mil sa võtad aja lihtsalt korraks maha ja siis... Ruttad kiiresti edasi. Just meenus, et varem olen oma outfiti seeriates kandnud samuti sarnaseid salle. Näiteks Riias tegime keset lörtsist ilma postituse, mille leiad siit ja Tallinnas pildistasime sama salli teistpidi, seda postitust näed siit. Tänan südamest kõiki, kes rääkisid kaasa minu eilsele kirjutisele, kus rääkisin oma plaanidest ja küsisin lugejatelt üht-teist ja kolmandat Stellariumi kohta. Kes ei tea veel millest jutt, siis kiika seda siit. Seniks hoogsat nädala algust. Ma ei tea, kuidas sinuga, aga minu meelest võiks esmaspäevad alati vahele jääda... Ma ei saa nendega läbi. PHOTOS: Meisi Volt 
SHARE:

15 comments

 1. Esmaspäevade vastu pole mul midagi, aga sallidega on keerulised suhted. Kuigi sall annab sooja ja hästi valituna saab sellega oma riietuse juures imesid korda saata, siis minu jaoks mõjub sall enamasti kuidagi ahistavalt, mistõttu olen selle kandmisest üldse loobunud. Eelistan pigem kõrgemat või suuremat kraed, mida vajadusel kaela ümber sättida. Aga see sinisekirju suur sall siin piltidel on tõesti superkena ja olen isegi veidi kade nende peale, kes sallidega hästi läbi saavad.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Mulle nii meeldib sinu lause: "Esmaspäevade vastu pole mul midagi, aga sallidega on keerulised suhted." See oleks nagu mõne kriminaalloo algus. Võibolla ma kunagi laenan Sinult seda lauset? PS. Minu tütrel on sallidega samuti keerulised suhted. Ta ütleb, et sall on ebamugav ja nõustub mantli või jope all kandma vaid kõrgete kaelustega kampsuneid.

   Delete
 2. Sallid, stoolad, keebid on meie kliimas asendamatud. Iga ilmaga kuluvad ära ja iga riietuse värskendavad/muudavad hetkega. Talvel annab üks korralik suur stoola sooja ja suvepäikese käes kulub vahel õhkõrn sall päikese vastu kaitseks ära :)
  Esmaspäevadega on nii nagu on, täna uus ilus (teisi)päev :D

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ma leidsin suvel ühel vintage poest kaks Christian Diori ja ühe Balmaini siidsalli. Ma ei suutnud oma õnne uskuda! Suvel kandsin neid sageli peas. Ülle Pohjanheimo oli see, kes soovitas mul salle koguda. Seega võtsin tema nõu kuulda ja alustasin taas kollektsioneerimisega. Õnneks võtavad sallid siiski vähem ruumi, kui kummikud.

   Delete
 3. Mulle kohe meenus lillades toonides ja sädelev suurem sall, mille soetasin eelmine aasta Etioopias. Mäletan veel, et selle aasta suve alguses kandsin pidevalt salli või oli see igaks juhuks kotis olemas, et kohe peale tõmmata :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. See tuletab mullegi meelde, et kuskil peaks olema mul metalse läikega lillakas sall. Aeg kapp pahupidi keerata.

   Delete
 4. Ma olen ka salliusku pööranud. Vaikselt olen seda kogu aeg olnud,aga peale ühe Läti Valka sekkari avastamist on mu sallikollektsioon plahvatuslikult suurenenud ��.Ja kui palju ilusaid kleite seal veel leidub! (Eelmine nädal leidsin sealt aga näiteks 2paari Hunter fliisist kummikusokke,hinnaks ilusad 1 € 57 senti ��).Selliseid suuremaid õlasalle ei osanud ma varem kuidagi endale peale sättida. Siinkohal saan inspiratsiooni näiteks sellest blogist http://tinemonsen.blogg.no .Selle naise stiil on just minu maitse. Ja sina oma fantaasiarohke stiilitunnetusega ei jää sammugi maha.Hiljuti tegin ka väljamineku uue suure salli näol ja leian,et ta on igat oma senti väärt. Olen suur taaskasutuse austaja,aga vahest jääb mujal kaubanduses miskit sellist silma,millel tundub just minu nimi peale olevat kirjutatud!

  ReplyDelete
  Replies
  1. Väga vahva blogi ja sümpaatne blogija. Aitäh seda jagamast!

   Delete
 5. Mis aga esmaspäeva puutub,siis mulle ei istu hoopis pühapäevad. Nädalavahetus koos perega jääb liialt lühikeseks ja pühapäev häälestab juba uue nädala lainele. Sellepärast meeldis mulle näiteks möödunud nädalavahetus,mille tegi pikemaks see,et surusin ennast ja poisse pereisaga reede hommikul kaasa. Teadsin,et tal lühike tööpäev ja nii me kulgesime läbi sügise liinil Valga-Tartu-Põlva-Värska(tunniajase peatusega veekeskuses)-Võru-Kodu.Ja kuigi enamus päevast veetsime autos,olime perega koos ja see tegi seekordse nädalalõpu kuidagi pikemaks ja pühapäev oli ka meeldivam. (Avastasin,et olen sellest Läti sekkarist juba kahes kommentaaris kirjutanud.No on hea sekkar ka. Kes satub Valka,sellesse Läti omasse,siis R.D.A. on poe nimi).

  ReplyDelete
  Replies
  1. Mul on pühapäevaga sama teema. Pühapäev peaks olema justkui päev, kui me ei tee tööd. Kuid minu jaoks on täiuslik pigem laupäev, siis on veel uue nädalani aega ja kõik tundub nii ... mõnus ja laisk.

   Delete
 6. Viimastel aastatel olen salle rohkem kandma hakanud. Lemmikuks on üks tumedam lilleline suur sall. Esmaspäevadega on nii ja naa. Eilsega ei saanud minagi läbi.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Mina avastasin enda jaoks sallid just läbi selle sinise-lillaka salli, mida kahes eelnevas postituses kannan. Pärast seda ikka vaatan poodides ringi, kas leiaks mõne veel :) Oeh... Ma ütlesin just äsja ühes intervjuus, et ma leian igast poest midagi ja kunagi pole millestki küll :D

   Delete
 7. Palun kirjuta lugu oma elust tõukerattal. Kui ma näen linnapildis tõukeratast või Hunteri kummikuid, mõtlen alati Sinust (kuigi me ei tunnegi). Sinu kohta ehk liiga igav outfit, kuid ega igakord ei saa maani kleidis poseerida.

  ReplyDelete
 8. Ilusad pildid ja sall on ka äge!

  ReplyDelete
 9. Täna olen ma üleni sallidesse mässitud. Hommikused külmavärinad ei ole üle läinud ja nii läks üks sall kurgu alla ja teine mantli peale. Nägin välja nagu kubujuss, aga see-eest oli soe. Mõlemad sallid või õigemini suur-rätikud on erinevate sõbrannade kootud ka, nii hea on neid endale ümber mässides meenutada. Kokku sõbrannadega saan haruharva, aga salle kandes on nad igapäev meeles.

  ReplyDelete

Blogger Template Created by pipdig