Thursday, October 1, 2015

Little surpriseTäna jagan sinuga pilti sildist, mis kuulub Stellariumi tootele. Kui Stellarium sai aastaseks, tuli meil Nurme Beautyga koostöös välja küünal. Kui ma sel suvel mõtlesin ajale, mil koos Nurme Beauty looja Marit Tiitsiga küünlale sobivat lõhna valisime, siis tekitas nostalgitsemine minus suurt igatsust tulla välja millegi uuega. 

Seega on lood nii, et sinu ees on Stellariumi toote silt. Miks just see foto ja mida see kaader minu jaoks tähendab, sellest kirjutan õige pea. Kes arvab kommentaariumis ära, millise tootega tegu? Noh, mina ütlen siis, kas soe või külm. Ilmselt on kõige moodsam lõpetada see postitus sõnadega: "Stay tuned!"


...

Today I'm sharing a photo of a label that belongs to a Stellarium product. When Stellarium turned one year old, we released a candle in collaboration with Nurme Beauty. When I thought about the time we were picking out a scent for the candle with the creator of Nurme Beauty, Marit Tiits, it made me long for coming up with something new.  

So I'm showing this Stellarium label. Why this photo and what this image means for me, more of that soon. Until then we can play the game where you guess what the product is and I'll say if it's close or not. It would be the most trendy to finish this post by saying --- stay tuned!
SHARE:

18 comments

 1. Replies
  1. Hea mõte, kuid sel korral pole siiski tegu kätekreemiga :)

   Delete
 2. Ma olen ammu oodanud, kuna Sa jälle midagi teed. Stellariumi küünal oli parim-parim-parim! Sel korral on äkki toode kätele?

  ReplyDelete
  Replies
  1. Pigem võiks öelda, et see on toode, mis on hingele.

   Delete
 3. Oo, kui põnev! :P loodan, et see miski jõuab ka Stellaarium boxi ;) aga kui See ka pildil on, siis esmapilgul meenutas ikka küünalt või parfüümi, aga rohkem usuks, et tegu on mõne muu lõhnava tootega... ehk ihupiim? :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Üsna soe hakkas nende variantide vahel, mida sa pakkusid. Ja üks on kindel: St.Boxi see toode jõuab!

   Delete
 4. Replies
  1. Jah, unistada tuleb suurelt. Sel korral parfüümiga siiski tegu pole :)

   Delete
 5. Kui mõtelda, siis suurelt :)
  Fotol tegu sinu lemmik crossbody käekotiga, ehk disainid omanimelise käekoti?
  Ehetest olen oodanud sinu disainiga prosse, ehk siis vähemalt tuleks käevõru-ehe? :D
  Ja pakkuda võiks veel ja veel.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Pross oleks kindlasti teema, kuid eks ole näha, kus suunas edaspidi tuuled puhuvad. Sama lugu käekotiga, Stella-nimeline käekott tuli meil välja koostöös Kadri Kruusiga. Aga kõik lugejad on nii palju ideid andnud :) Aitäh.

   Delete
 6. Ma teadsin, et olen seda pilti varem näinud! https://instagram.com/p/4lks16Dc5R/
  Arvamismängu jätan teistele, nutikamatele. Kuigi mul on omad mõtted aga eks annan hiljem siis teada, kas läksid ka täppi (;

  ReplyDelete
  Replies
  1. Selles fotos on peidus päris pikk lugu ja sellest saab õige pea lugeda. Aga arvata võid ikka, Sa nutikas tüdruk ju!

   Delete
 7. Kas võib olla tegu parfüümiga või kehakreemiga? :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Nii paljud pakuvad parfüümi, et pean järgmise asjana ikka parfüümi peale mõtlema.

   Delete
 8. Minu pakkumine oleks telefonikate, selle pildi põhjal otsustades. Või siis jah, käekott!

  BOWTIE DIARY

  ReplyDelete
 9. Ma loodan, et sul tuleb kätekreem välja. Seda kulub mul majapidamises iga päev.

  ReplyDelete
 10. Kuna üks kommentaar oli juba soe variantide "küünal" ja "parfüüm" vahel, siis pakun välja, et tegu on äkki kodu/ruumi lõhnastajaga? :) Stiilis siis nagu JOIK just hiljuti välja tuli (http://www.joik.ee/tooted/kodulohnastajad/).

  ReplyDelete

Blogger Template Created by pipdig