Thursday, May 8, 2014

Take a Tour of Lindex & Seppälä showroom!

Kolmapäeval lippasin pärast tööd otse Viru tänava lillemüüjate juurde ja jäin peaaegu veerand tunniks täiuslike lillede otsingule. Nimelt on Lindexi ja Seppälä showroom lõpuks ometi avatud ja sel puhul toimus tore esitlus. Mul oli kindel plaan leida peo perenaisele Anna Elisabethile ilus lillekimp. Minu jaoks algab külaskäik just nendest väikestest detailidest nagu kingitus ja lilled. Nii ma siis muudkui valisin ja valisin lilli ... 


Palusin, et lillemüüja paneks tagasi tulbid... ja teised tulbid... ja valged roosid... ja roosad roosid... Lõpuks leidsin Annale täpselt sellist värvi lilled nagu ta isegi on - kirglik, tuline ja alati südamega asja juures! Nimelt valisin talle oranžid roosid, kus oli ka pisut punast. Minu meelest täiesti oivaline valik. Saanud lilled õnnelikult kätte oli mul veel mõnisada meetrit sammuda ja juba leidsingi end avarast showroomist, kus pidu käis täies hoos. Moehuvilised kaunitarid uurisid riiedeid, muusika mängis ja Mamo suupisted viisid keele alla. Pean tunnistama, et minu peatus suupistete laua juures kestis häbematult kaua. Anna Elisabeth ise säras nagu päike ja tundus, et tema rõõmu ja entusiasmi kiirgas ka kõigile kohalviibijatele. Võid selles kohe ise veenduda, sest siin on ilus galerii. 

FOTOD: Andre Altjõe
I am happy to announce that Tallinn has become richer as it has gotten whole new showroom! I recently went to the party attended by so many fashion gurus, photographers and journalists. Everyone made their appearance to see Lindex and Seppälä's new showroom, that was captivating with its big rooms, chic clothing, delicious snacks and kind hostess. What else could you need during a day to be happy? 

SHARE:

Sunday, May 4, 2014

Selle kevade kuumimad ilutooted

Selle kevade uued ja kuumad ilutooted on sinu ees! Mul on rõõm jagada ajakirja Pulss ilukülgi, kus dekoratiivkosmeetikast on kindlasti põnevad Clarinsi "Lip Balm Crayon", Shiseido neljas erinevas toonis kolmikpaletid ja Collistari suvine kollektsioon. Parfüümidest on minu südame võitnud limiteeritud koguses Carolina Herrera "212 Summer Surf" ja Juicy Couture "Couture La La Malibu". 

Kindlasti väärivad mainimist Payot uus sari Techni Liss ja Lancome Visionnaire. Nii. Nii. Mina olen oma arvamuse välja öelnud. Kuulan nüüd meeleldi sinu oma. Millised tooted sulle sellel leheküljel kõige ahvatlevamad tunduvad? 


SHARE:
Blogger Template Created by pipdig