Tuesday, March 4, 2014

My Tips & Tricks: How to Make Roses Live Longer?

I know, upcoming lines won't do me honour, but at least I am honest with you and despite that at the end of this post there will be a happy ending. For years I didn't like cut flowers. If people asked me what to get for my birthday I always said: "For heavens sake, not cut flowers!" There has been times, when at the same day I gave away all the cut flowers people had been gifted me. Usually I gave them all to my mother. 

Last year I got sent yellow tulips and if I put them into vase I started to like them. I have to say my eternal passion and love belongs to pot plants - for example orchids, hydrangeas and more orchids. But suddenly I felt that these tulips were so refreshing. And this is the story how cut flowers started to get into my heart.

 When talking more about cut flowers, it is utterly sad that they die so quickly. But one lady from flowers shop helped me with few tips how to make roses last longer. As it is Woman's Day very soon I will share these with you!

These roses were in vase for couple of days and started to fade.  After bathing them during night in a cold bath I cut their stems short, for about 10-15 cm and put them into deep vase. Like flower shop lady told me, roses can live and look pretty for few more days when to put them into deep vase filled with water. Another great trick I share with you- if you have some spare space in your fridge, put your vase of roses there overnight. I did so and my flowers lasted for four more days. It was also funny! One morning my husband peeked into fridge and asked if my roses were our new appetizer.  If you happen to have good tips how to make cut flowers last longer, please share them in the comments section of Stellarium. I have discovered the joy of cut flowers and promise not to give gifted flowers away anymore. 


Ma tean. Järgnevad read ei tee mulle au, kuid vähemalt olen ma aus ja sellel postitusel on õnnelik lõpp. Aastaid ja aastaid ei pidanud ma lugu lõikelilledest. Kui sünnipäevade eel inimesed küsisid, mida kinkida, vastasin: "Taeva pärast. Mitte lõikelilli!" On olnud aegu, mil kingiks saadud lõikelilled samal päeval edasi kinkisin. Tavaliselt oma emale. 

Läinud aastal saadeti mulle kollased tulbid ja kui nad vaasi panin, hakkasid teised täitsa meeldima. Olgu öeldud, et minu jäägitu armastus kuulub potililledele - orhideed, hortensiad ja veelkord orhideed. Kuid äkitselt tundusid tulbid vahelduseks nii värskendavad. Ja nii hakkasid lõikelilled mulle vaikselt südamesse pesa punuma. 

Mõni aeg tagasi hulkusin Tiimaris, kus toimub suur tühjendusmüük ja kõik tooted on -50%. Nagu sa ehk isegi tead, on sellistelt allhindlustelt ilma ostuta lausa patt minema kõndida. Seega jõudis mulle kõige muu hulgas koju see nutikas vaas. Ja kui sul on juba vaas, võiksid seal sees olla ka lilled. Lõikelillede puhul kurvastab mind kõige enam nende kiire närtsimine, kuid üks tore proua lillepoest lohutas mind hiljuti paari nipiga, kuidas roosid kauem säilivad. Naistepäeva eel jagan neid sullegi!    


Need pildil olevad roosid olid paar päeva olnud vaasis ja omadega juba täitsa läbi. Pärast öist suplust külmas vannis, lõikasin neile 10-15 sentimeetrise varre ja pistsin nad kurguni vaasi. Nagu lillemüüja mulle pajatas, seisavad roosid veel mitu head päeva, kui neid kurguni vees hoida. Teine hea nipp, mida sulle jagan - kui külmkapis on ruumi, pista oma väike vaas ööseks külmikusse. Minul pidasid lühikeseks lõigatud roosid selliselt veel neli päeva vastu. Lisaks sai ka nalja. Abikaasa päris ühel hommikul pea külmkappi pistes, et kas tegemist on uue eelroaga. Kui sul on nippe, kuidas lõikelilled kauem vastu peavad, jaga neid heldelt Stellariumi kommentaariumis. Mina olen enda jaoks leidnud lõikelilled ja luban, et ei kingi enam kingiks saadud lilli edasi. 

Stellariumil on naistepäevaks aga lillede asemele teistsugune kingitus - loosi läheb 100 euro eest Avoni kosmeetikat ja hulgaliselt teisi auhindu. Loe lähemalt SIIT.

SHARE:

Monday, March 3, 2014

Naistepäeva loos! Võida 100 euro eest Avoni tooteid!

Naistepäev on ukse eest ja loomulikult peab Stellarium sellel vahval päeval meeles oma uusi ja vanu lugejaid! Nimelt loosime koostöös Avoniga sulle oivalise võimaluse võita saja euro eest tooteid, mida saad endale ise vabalt valida! Lisaks läheb loosi kuus üllatusauhinda. 

LOOS ON LÕPPENUD! VÕITJAD LEIAD SIIT.

Avon üllatab pidevalt uute toodetega ja mina tean, et leiaksin endale nende valikust nii käepäraseid pintseleid, häid kehahooldustooteid, elegantseid ehteid kui ka täiuslikku  dekoratiivkosmeetikat. Seega on see sinu võimalus - juba 8.märtsil võid sina olla see, kes endale kuni järgmise naistepäevani ilutooteid varub! Need fotod pärinevad Avoni  meigiseeriast "Fun & Funky", mille leiad SIIT.Kuidas võita?

Sa pead olema Facebookis nii Avon Eesti fännilehe kui ka Stellariumi sõber. Kasuks tuleb, kui oled Stellariumi follower. Vajuta paremal, ümmargusel hallil ikoonil FOLLOW ja Join This Site ning oledki kohal!

Avon-ettevõte naistele fännilehega saad liituda SIINStellariumi Facebooki lehega saad liituda SIIN

Selleks, et see loos jõuaks võimalikult paljudeni, jaga seda linki enda facebookis/twitteris/blogis/instagramis. Kirjuta Stellariumi Facebooki selle loo alla, milliseid Avoni tooteid oled kasutanud või mida ihaldad. Tähelepanu! Mängus osalevad vaid need, kes linki kindlasti sheerivad. Võitjad teatame 8. märtsil.

Kellel ei vea Facebookis, võib vedada Instagramis. Kolm üllatust Avonilt lähevad loosi kõigi nende vahel, kes liituvad või on juba liitunud Stellariumi Instagramiga ja elavad postitustele kaasa SIIN.
SHARE:

Sunday, March 2, 2014

Stellarium saab omanimelise ehete kollektsiooni!

Minu elus on olnud  mitmeid armulugusid, kuid üks kõige pikaajalisem nendest on kahtlemata armastus ilusate ehete vastu. Seega võid sa kujutada ette kui  õnnelik olin päeval, mil avastasin enda jaoks Pi-Ret Jewelry käsitööeheted. Veelgi suurem rõõm on mul sulle teatada, et õige pea saab Stellarium koostöös Pi-Ret Jewelryga omanimelise ehete kollektsiooni.   

See on olnud pikk protsess.  Kahtlemata erakordselt põnev peatükk jälgida ühe kollektsiooni valmimist, kust ei puudu ka minu eelistused ja ettepanekud. Veidi kannatust ja juba varsti kergitan sulle veelgi rohkem saladuseloori. Seniks võid sina aga arvata ära, milliste ehetega Pi-Ret koostöös Stellariumiga välja tuleb. Võibolla kavalate käevõrudega või hoopis kevadisi tuuli toovate kõrvarõngastega? Ehk on tegemist paeluva peaehte kollektsiooniga või elegantsust kinkivate kaelaehtega? Või leiab kollektsioonist jumalikud jalavõrud? Äkki hoopis multifunktsionaalsed prossid? Sa tead ju mind ... Kui käib jutt ehetest, olen mina lootusetult lõksus. Kuidas on lood sinuga? Milliseid ehteid sa kõige enam kannad? Kasuta kindlasti võimalust ja vaata üle postitused, kus olen läbi aegade Pi-Ret Jewelry ehetest kirjutanud. Valisin välja oma viis lemmikut!Vaata postitust: Oh, Pi-Ret Jewelry ...
Vaata postitust: Kohtumispaika ei tohi muuta


Vaata postitust: Outfit - Sulnis siidkleit


Viimati kandsin Pi-Reti "Moon Mood" kollektsiooni kõrvarõngaid, kui kajastasin presidendi vastuvõttu. Postitust näed SIIT.

Kui sa armastad ehteid nagu minagi, siis vaata Pi-Ret Jewelry online-poodi, mille leiad SIIT ja anna oma helde like kirja Facebooki lehele, mis ootab sind SIIN
SHARE:
Blogger Template Created by pipdig